UA
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA
Новини - фото
Новини

Слідкуйте за останніми новинами в галузі страхування і знаходьте найбільш корисну інформацію для Вас.

УНІКА розширює лінійку продажів Е-КАСКО


03 серпня, 2020


УНІКА розширює лінійку продажів Е-КАСКО
  • Страхова компанія «УНІКА» продовжує впроваджувати нові зручні сервіси для своїх клієнтів
  • В липні 2020 року УНІКА розширила продажі електронних страхових договорів

Орієнтуючись на позитивний досвід впровадження Е-КАСКО з Порше Фінанс Груп в травні цього року, УНІКА розширила продажі електронних страхових договорів КАСКО для некредитних автомобілів.

Як це працює і що означає для клієнтів?

При укладенні електронного договору не потрібно друкувати та підписувати величезну кількість паперу – адже УНІКА за збереження природних ресурсів. Клієнт підписує договір через СМС-повідомлення, а поліс КАСКО відправляється на його електронну пошту у форматі PDF-файлу. Тобто відтепер загубити поліс неможливо − клієнт завжди може знайти його на електронній пошті, або в Кабінеті клієнта myUNIQA.

 

При пролонгації чи страхуванні нового авто клієнту навіть немає потреби відвідувати офіс компанії «УНІКА» – оформлення договору відбувається дистанційно.

УНІКА постійно приділяє велику увагу вдосконаленню врегулювання страхових подій,  спрощує і переводить в цифровий формат всі можливі процеси з врегулювання збитків.


До списку новин
    Поширити
Дякуємо! Для підтвердження активуйте посилання в Вашій поштовій скриньці.
Підписка на новини

Дізнавайтесь першими про новини від УНІКА

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз