UA RU EN
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA RU EN
Зелена карта на авто - фото

Зелена карта на авто

Плануєте поїздку за кордон на власному автомобілі? Обов’язково купіть страховку Зелена карта. Цим Ви вбережете себе від можливих фінансових витрат, якщо ненавмисно станете винуватцем ДТП за кордоном. Ліміти відшкодування потерпілим в інших країнах як правило набагато вищі, ніж в Україні – потурбуйтесь про вашу фінансову безпеку заздалегідь. 

Захист Вашої відповідальності за кордоном

Збитки майну третіх осіб
Збитки життю та здоров'ю третіх осіб

Зелена карта

керуйте вашим авто за кордоном спокійно

  • Договір без франшизи та інших обмежень
  • Надійний страховий партнер «Українська страхова група» – входить в трійку лідерів по зеленій карті в Україні
  • Покупка онлайн
Звертайтесь до нас

Цілодобовий Асистанс

+38(097)170 03 73 +38(066)170 03 73 +38(093)170 03 73

оплата згідно тарифів Вашого оператора

Найближчий офіс

Головний Офіс (6,309 км)

04112, Київ, вулиця Олени Теліги, буд. 6, оф. літ. B

Тел.: +380 44 225 60 00

E-mail: office@uniqa.ua

Замовте консультацію продавця

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Будь ласка, заповніть поля нижче

Чому УНІКА?
Прозорі умови страхування
Співпраця з надійним партнером
Гарантія справжності

Детальніше про страхування Зелена карта

Зелена картка: що це?

Страховий поліс «Зелена картка» – це обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності, тільки для поїздок на авто за кордон. Якщо його власник стане винуватцем аварії в іншій країні, то страхова компанія компенсує збиток потерпілим замість водія. Принцип дії такий же, як і у звичайної «автоцивілки», тільки діє на території 47 країн.
Є й певні відмінності. По-перше, тарифи на ОСЦПВ можуть відрізнятися у різних страхових компаніях. А ось ціни на Зелену картку в Україні – практично єдині. Вони встановлюються для всіх страхових компаній і залежать від типу транспортного засобу, регіону подорожі і тривалості поїздки. Мінімальний термін дії полісу –15 днів, максимальний - 1 рік.
По-друге, при страхуванні автомобіля по Зеленій карті не вказується сума можливої виплати. Вона варіюється в залежності від країни і буде на 100% відповідати місцевим вимогам. Так що хвилюватися не варто.

Чому важливо оформити поліс заздалегідь?

Буває, що про страховий захист автомобілісти згадують тільки на прикордонному пункті. Оскільки поліс є обов'язковим документом, доводиться терміново шукати продавців страховок прямо на місці. У стресовій ситуації можна втратити час, переплатити і навіть зіткнутися з підробкою. Вартість Зеленої картки в Києві або будь-якому іншому місті точно не буде вищою, ніж на кордоні, а от сама покупка – набагато надійніша.
У термінової покупки буває ще один неприємний наслідок: є ризик неправильно порахувати дні перебування за кордоном. Тоді проблеми можуть виникнути при поверненні додому, на кордоні країни виїзду: аж до адміністративної відповідальності і високих штрафів. Отже, якщо ви запланували дати майбутньої поїздки, краще подбати про страховку заздалегідь, і обов'язково – зробити її копію!

Навіщо мені копія Green Card?

Вважайте це важливим і корисним лайфхаком. Якщо водій потрапляє за кордоном у ДТП, він має віддати потерпілому та іншим учасникам копію своєї страховки. Віддавати оригінал документу в чужій країні ми категорично не радимо: як без нього перетинати кордон і повертатися додому? Це ще один важливий аргумент на користь планової, а не термінової покупки.

Чи можна оформити поліс онлайн?

Поки що ні: поліс обов'язково має бути на паперовому бланку, а електронних страховок Зеленої картки наразі не існує. Можливо, вони з'являться вже в нинішньому році. Тоді про цю подію обов'язково напишуть на сайті Моторно-транспортного страхового бюро України (МТСБУ).
В УНІКА можна залишити заявку на страховку Зеленої картки, передати нам усі дані для її заповнення, оплатити поліс та отримати його в найближчому відділенні поштового оператора. Будемо раді допомогти!

Ми рекомендуємо додатково ...
КАСКО - фото

КАСКО

Щоб відремонтувати Ваш автомобіль при ДТП за кордоном – купуйте договір КАСКО від УНІКА з територією дії не тільки в Україні, але і в Європі.

Дізнайтесь більше
Туристичне страхування - фото

Туристичне страхування

Подумали про відповідальність за кермом? Не забувайте про поліс туристичного страхування – УНІКА допоможе, якщо щось станеться з мандрівниками. Купуйте онлайн.

Дізнайтесь більше
Потрібна консультація?
Найближчий офіс УНІКА
Часті питання щодо страхування Зелена карта
Що таке зелена карта?
Яке покриття за полісом зелена карта?
Де діє зелена карта?
Що робити при дтп за кордоном?

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз