UA RU EN
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA RU EN
Туристичне страхування - фото

Туристичне страхування

Купуйте поліс туристичного страхування Online та отримайте договір відразу на email. Щодо покриття COVID-19 - читайте статтю в нашому блозі. Додатково – за посиланням Питання-Відповідь.

УВАГА! Якщо ви знаходитесь за кордоном, подовжуйте договори  онлайн з можливістю оплати дистанційно. 

Туризм

одна подорож
 • COVID-19 включено
 • Діє на одну поїздку за кордон на певну кількість днів (максимально до 90 днів)
 • Страхова сума на невідкладну медичну допомогу 30 000 євро
 • Грошові виплати до 1 500 євро у разі нещасного випадку
 • Невідкладна стоматологія
 • Франшиза 0 євро
 • Період очікування 2 дні для договорів, які купуються вперше. Окрім випадків, коли необхідна невідкладна медична допомога
 • Цілодобовий асистанс по всьому світу за виключенням республіки білорусь та російської федерації

Умови договору відповідають візовим вимогам

Показати більшеПоказати менше
Порахувати Online

Активний відпочинок

туризм і спорт
 • COVID-19 включено
 • Ризики зайняття спортом покриваються (крім професійного спорту та професійних змагань)
 • Діє на одну поїздку за кордон на певну кількість днів (максимально до 90 днів)
 • Страхова сума на невідкладну медичну допомогу 30 000 євро
 • Грошові виплати до 1 500 євро у разі нещасного випадку
 • Невідкладна стоматологія
 • Франшиза 0 євро
 • Період очікування 2 дні для договорів, які купуються вперше. Окрім випадків, коли необхідна невідкладна медична допомога
 • Цілодобовий асистанс по всьому світу за виключенням республіки білорусь та російської федерації

Умови договору відповідають візовим вимогам

Показати більшеПоказати менше
Порахувати Online
Звертайтесь до нас

Цілодобовий Асистанс

+38(097)170 03 73 +38(066)170 03 73 +38(093)170 03 73

оплата згідно тарифів Вашого оператора

Найближчий офіс

Головний Офіс (6,309 км)

04112, Київ, вулиця Олени Теліги, буд. 6, оф. літ. B

Тел.: +380 44 225 60 00

E-mail: office@uniqa.ua

Замовте консультацію продавця

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Будь ласка, заповніть поля нижче

Ваш захист в подорожі з УНІКА

Нещасний випадок
Невідкладна медична допомога
Медично-транспортна допомога
Інформаційна підтримка
Чому УНІКА?
Надійний асистанс 24/7
Австрійська Страхова Група
Швидка покупка Online

Детальніше про страхування під час подорожі

Що покривається при COVID-19?

В договорах туристичного страхування, що придбані на сайті uniqa.ua з 26.08.2020 року, за замовчуваннням включено покриття ризиків, що пов'язані з COVID-19:

 • амбулаторна допомога при COVID-19 з лімітом 1000 євро;
 • невідкладна допомога та стаціонар -  в межах страхової суми.

Умови покриття вказані в Договорі, детальніше - в статті UNIQAблог "Подорожуй по-новому: що треба знати про туристичне страхування в умовах COVID-19".

Страховка для виїзду за кордон: що це?

Це договір мандрівника зі страховою компанією. У ньому зазначено, що компанія організує та оплатить туристу медичну допомогу, якщо під час поїздки у нього раптово виникнуть проблеми – через хворобу або нещасний випадок.
Важливо: якщо поїздка за кордон пов'язана із плановим лікуванням, або турист захоче звернутися до закордонних лікарів для профілактичного огляду – поліс «не спрацює». Він захищає від несподіваних неприємностей зі здоров'ям, коли потрібна екстрена, невідкладна допомога.

Як працює туристична страховка?

Щоб надавати медичну допомогу за кордоном, страховик залучає партнера – службу асистансу. При захворюванні або поганому самопочутті треба лише зателефонувати за номером асистанської компанії – він вказаний у полісі. Туриста попросять назвати номер самого полісу, страхову компанію і свої контактні дані, запитають про симптоми. Після цього – організують лікування. Платити за нього не доведеться: розходи візьме на себе страхова компанія. Максимум, на що можна витратити кошти, це франшиза – та сума, яку не компенсує страховик. Зазвичай вона не перевищує 50 євро, а в полісах УНІКА її взагалі немає.

Скільки коштує поліс?

У страховки для виїзду за кордон дуже доступна вартість – її можна порівняти хіба що з лоукост-квитками у сезон гарячих знижок. По-перше, ціна полісу залежить від тривалості поїздки. По-друге, на неї впливає регіон подорожі: поліс для Європи коштує дешевше, ніж для поїздок по всьому світу. І, звичайно, тариф буде вищим для тих, хто планує активний відпочинок, спорт і екстрим. Таким туристам потрібна спеціальна програма, і вона обійдеться дорожче.

Як оформити?

Оформити страховку для подорожей за кордон можна прямо зараз – онлайн, на сайті УНІКА. Умови страхування описані в електронному договорі, а якщо залишилися питання, варто зателефонувати і поставити їх нашим експертам. Поліс можна оплатити прямо на сайті та отримати його у цифровому вигляді на електронну пошту. Це наша найпопулярніша цифрова послуга.

Що ще покриває поліс?

Медична страховка для виїзду за кордон – звичний сервіс для досвідчених мандрівників. Але не всі знають, що тревел-поліс забезпечує фінансовий захист при інших дорожніх неприємностях. Наприклад, можна включити до нього ризик втрати і затримки багажу, крадіжки документів і навіть скасування рейсу: у таких ситуаціях компенсується ціна квитків. Стандартну страховку можна купити онлайн, а ось замовити розширену програму краще в офісі УНІКА.

Коли страхування обов'язково?

Для короткочасних поїздок в ЄС і на більшість туристичних курортів поліс не є обов'язковим – з ним просто надійніше. При цьому медична страховка знадобиться для довгострокової візи: наприклад, у тривалих відрядженнях, поїздках на навчання або роботу. Це стосується не тільки Шенгенської зони – всі нюанси краще уточнити під час візиту в посольство, щоб купити поліс заздалегідь.

Ми рекомендуємо додатково ...
Квартира - фото

Квартира

Вирушаєте в подорож? Хвилюєтесь за майно у Вашій відсутності? Укладайте онлайн договір страхування квартири - УНІКА прийме на себе можливі проблеми.

Дізнайтесь більше
Зелена карта - фото

Зелена карта

Збираєтесь у подорож за межі України на автомобілі? Додатково до полісу туристичного страхування купуйте Зелену карту – Автоцивілку для виїзду за кордон.

Дізнайтесь більше
Медичне страхування - фото

Медичне страхування

Потурбуйтесь про страхування медичних витрат не лише за кордоном, але і на території України. УНІКА пропонує Вам три програми. Обирайте Вашу!

Дізнайтесь більше
Потрібна консультація?
Найближчий офіс УНІКА

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз