UA RU EN
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA RU EN
Страхування житла - фото

Страхування житла

Захисти своє житло від непередбачуваного стихійного лиха, крадіжки або пожежі. А з полісом страхування відповідальності від УНІКА у тебе залишаться доброзичливі стосунки із сусідами при будь-яких несподіваних обставинах.

Під час воєнного стану укласти договір можно замовивши консультацію продавця.

Отримай захист від непередбачуваних витрат

 • Найповніший захист
 • Просте та швидке оформлення
 • Доступна вартість

Максимальний страховий захист для твоєї квартири без огляду, оцінки та складання переліку майна.

Показати більше Показати менше Детальніше

Подбай про захист власного дому

 • Три варіанти страхового захисту
 • Покриваються додаткові витрати 
 • Бонусне покриття для цінних речей
 • Оптимальне співвідношення ціни і якості

Твій будинок і все, що є для тебе цінним, заслуговує на кращий захист. Наш страховий поліс забезпечує комплексне покриття будинку або квартири, а також цінного майна.

Показати більше Показати менше Детальніше

Дозволь нам подбати про твою відповідальність

 • Відшкодовуються збитки, ненавмисно нанесені тобою 
 • Можливість обрати максимальну суму відшкодування
 • Просте та швидке оформлення 
 • Доступна вартість

Наш поліс покриває твою відповідальність за шкоду, ненавмисно нанесену майну третіх осіб під час користування житлом

Показати більше Показати менше Детальніше
Звертайтесь до нас

Цілодобовий Асистанс

+38(097)170 03 73 +38(066)170 03 73 +38(093)170 03 73

оплата згідно тарифів Вашого оператора

Найближчий офіс

Головний Офіс (6,309 км)

04112, Київ, вулиця Олени Теліги, буд. 6, оф. літ. B

Тел.: +380 44 225 60 00

E-mail: office@uniqa.ua

Замовте консультацію продавця

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Будь ласка, заповніть поля нижче

Детальніше про страхування житла

Навіщо застосовувати страхування майна?

Щоб захистити своє житло і все, що в ньому. Житлова нерухомість в Україні коштує кілька десятків або навіть сотень тисяч доларів, і при цьому піддається найрізноманітнішим ризикам. Через банальні, але вельми неприємні життєві ситуації може постраждати ремонт і оздоблення, меблі, побутова техніка і навіть самі конструкції – дах, стіни, підлога.
За статистикою 2020-го, число одних тільки пожеж в житловому секторі України перевищує 1 200 випадків на місяць і постійно зростає. А ще є аварії в інженерних системах, дахи багатоповерхівок, що протікають, вандалізм, пограбування і затоплення. І від усього цього можна застрахуватися – добровільно, тому що обов'язкове страхування житла в Україні поки що не працює.

Яке майно може бути застраховано?

Експерти УНІКА радять страхувати всю особисту нерухомість. Це може бути квартира, будинок або дача. Важливо тільки, щоб у власника були всі документи на право володіння таким житлом. Можна застрахувати:

 • конструкційні елементи,
 • інженерні комунікації,
 • ремонт і оздоблення,
 • меблі та побутову техніку,
 • килими, скло і дзеркала – все, що для вас є цінним і може постраждати.

Від чого можна застрахувати житло?

Ризики, від яких може бути застраховане майно – це, перш за все, пожежа, вибух і залиття. Ще одна популярна опція – це страхування майна від крадіжки зі зламом і пограбування. Усі ситуації, коли діє страховий захист, докладно описані в страховому договорі.
Детальні умови страхування майна, наприклад, від стихійних лих, може докладно пояснити експерт страхової компанії. І для цього не потрібно їхати в офіс УНІКА. Наші фахівці нададуть інформаційну підтримку онлайн і допоможуть скористатися страховим калькулятором на сайті. Ви можете поспілкуватися з ними прямо через електронну форму на цій сторінці.

Де і як діє страховий захист?

Страховий захист житла діє в режимі 24/7 незалежно від того, чи знаходиться воно під охороною і чи проживають там його власники. Можна застрахувати як власну, так і орендовану квартиру, на цілий рік або на час подорожі. Ми пропонуємо страхування майна в Києві, у всіх обласних центрах і в будь-якому регіоні України, крім окупованих територій і АР Крим.

Що ще важливо знати про страховку?

Зважилися на страхування власної нерухомості? У такому випадку ми завжди радимо купувати ще й додатковий поліс страхування відповідальності перед сусідами.
Таке комплексне страхування квартири передбачає, що в разі затоплення, пожежі або інших проблем у застрахованому житлі, УНІКА виплатить компенсацію не тільки своєму клієнту, а ще і його потерпілим сусідам. Зверніть особливу увагу на цей варіант, якщо здаєте нерухомість в оренду. Такий пакет страхового захисту допомагає уникнути не тільки непередбачених витрат, але і зайвих конфліктів. Обирайте свій варіант на сайті УНІКА або пишіть нашим експертам – ми будемо раді допомогти.

Часті питання щодо страхування Житла
Які існують види страхування житла?
Від чого залежить вартість страхування житла?
Що покриває страховка житла?

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз