UA RU EN
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA RU EN
Страхування життя та здоров’я - фото

Страхування життя та здоров’я

Захисти себе, свою сім'ю і близьких, та отримай найкраще лікування і фінансову незалежність при будь-яких несподіваних подіях в житті.

Обирай страхування здоров'я від УНІКА та УНІКА Життя

Обирай свою програму добровільного медичного страхування – для фізичних осіб

 • Захист від 75 000 до 175 000 гривень
 • Амбулаторно-поліклінічна допомога
 • Плановий та невідкладний стаціонар
 • Невідкладна швидка допомога
 • Невідкладна стоматологія


Програми медичного страхування від УНІКА оберігають тебе від фінансових втрат та допомогають в організувати медичну допомогу.

Показати більше Показати менше Детальніше

Захисти себе від несподіванок долі:

 • Страховий захист у побуті, на виробництві, під час відпочинку - 24 години на добу 7 днів на тиждень
 • Розширений захист
 • Просте та швидке оформлення
 • Доступна вартість

Це страхування допоможе тобі впоратись із непередбаченими витратами, які можуть виникнути в результаті нещасного випадку. Надається захист не тільки на випадок незначних травм, але й у разі інвалідності чи смерті.

 

 

Показати більше Показати менше Детальніше

Потурбуйся про своїх близьких та себе

 • Накопичення коштів + страхове покриття
 • Захист добробуту твоїх близьких
 • Виплата відшкодування у разі непередбачуваної події або після закінчення терміну дії договору
 • Просте та швидке оформлення
 • Твій капітал – у твоєму розпорядженні

Страхування життя від УНІКА Життя надає простий і доступний спосіб фінансувати власні потреби та забезпечити гідне життя своїм близьким. Захисти добробут родини - і насолоджуйся всією повнотою життя!

Показати більше Показати менше Детальніше
Звертайтесь до нас

Цілодобовий Асистанс

+38(097)170 03 73 +38(066)170 03 73 +38(093)170 03 73

оплата згідно тарифів Вашого оператора

Найближчий офіс

Головний Офіс (6,309 км)

04112, Київ, вулиця Олени Теліги, буд. 6, оф. літ. B

Тел.: +380 44 225 60 00

E-mail: office@uniqa.ua

Замовте консультацію продавця

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Будь ласка, заповніть поля нижче

Детальніше про страхування життя та здоров'я

Страхування життя та здоров'я: навіщо потрібна послуга?

Відповідь проста – щоб відчувати себе впевненіше.
Зазвичай до 30-35 років людина усвідомлює, наскільки цінними є її життя та здоров'я. Від сьогоднішньої активності залежить майбутнє – наприклад, можливість накопичити на пенсію. Добробут людини багато у чому визначає долю її дітей, літніх батьків, а іноді – навіть бізнес-партнерів та найманих працівників.
На жаль, гарантій здорового довголіття не існує. Тому фінансовий захист життя за допомогою life-страхування став нормою у багатьох країнах. Є думка, що застрахуватися – це обов'язок перед сім'єю, родичами, громадянський обов'язок і просто необхідність.
Як би не було, сьогодні ця послуга стає популярною і в Україні.

Яким буває страхування життя?

Згідно з українським законодавством, у нашій країні кожен може використати добровільне страхування життя і здоров'я. Воно дозволяє зробити особисті накопичення на 5, 10, 15 або навіть 30 років – паралельно з фінансовим захистом здоров'я. Тому все life-програми можна розділити на дві великі групи – накопичувальні й ризикові. Їх можна використовувати одночасно або нарізно. У кожного виду захисту є свої особливості.

Як працює накопичувальне страхування?

Послуга схожа на банківський депозит – довгостроковий і з регулярним поповненням. На накопичену суму нараховується додатковий дохід, і до кінця терміну дії договору клієнт отримує ці гроші.
Важливо: у накопичувальної програми є дуже важлива відмінність від депозиту. Можна отримати виплату не тільки після закінчення її терміну, а й у складних життєвих ситуаціях – інвалідність, нещасний випадок. Гроші отримає клієнт, а в найважчих ситуаціях – його близькі.

Як працює ризикове LIFE-страхування?

Це захист на випадок проблем зі здоров'ям – таких, як травма, хірургічна операція або важке захворювання, коли потрібно дороге лікування. Раптовий відхід з життя – ще один з можливих ризиків.
У такій ситуації страховик виплатить суму, заздалегідь вказану в полісі. Гроші можна використати на свій розсуд. Наприклад, оплатити медичні послуги, витратити на реабілітацію, компенсувати втрату доходу або забезпечити матеріальну підтримку сім'ї.

Як можна застрахуватися?

Розібратися в нюансах life-страховки – непросте завдання, тому електронний онлайн-калькулятор тут не допоможе. Ми радимо отримати консультацію експерта, щоб обрати оптимальний договір страхування життя і здоров'я.
Важливо: в УНІКА можна оформити поліс для себе або родини. А ще ми пропонуємо корпоративні програми. Вони стануть у нагоді відповідальним роботодавцям – усім, хто хоче надати надійний соціальний пакет своїй команді.

Як працює медичне страхування?

Добровільне медичне страхування, або ДМС, дозволяє отримати медичну допомогу при раптових захворюваннях або загостренні хронічних проблем зі здоров'ям. УНІКА організує лікування своїх клієнтів в партнерських клініках по всій Україні, виклик бригади «швидкої допомоги» і лікаря додому, доставку медикаментів. Такий поліс компенсує більшість витрат на медичні послуги і купівлю ліків, призначених лікарем. Цей сервіс підходить для тих, кому важливий комфорт і якість лікування.

Часті питання по страхуванню Життя та Здоров’я
Для чого потрібно страхування від нещасного випадку?
Де діє поліс ДМС?
Навіщо потрібна накопичувальна страховка?

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз