UA RU EN
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA RU EN
Страховка авто - фото

Страховка авто

Подбай про захист від несподіванок на дорозі та убезпеч власний автомобіль зі страховим полісом від УНІКА.

 • Оптимальний захист твого автомобіля у співвідношенні ціна-якість
 • Швидке врегулювання
 • Цілодобовий інформаційний центр

Твій автомобіль може бути пошкоджено в будь який час, навіть коли ти не за кермом. Страхування КАСКО з УНІКА захищає тебе від збитків в результаті пошкодження або викрадення твого авто.

Показати більше Показати менше Детальніше
 • Мінімальних захист – обов’язково згідно законодавства
 • Відшкодування шкоди майну та життю потерпілих
 • Сплата зобов’язань третім особам
 • Додаткова можливість збільшити ліміт відповідальності, за який відповідає УНІКА
 • Додаткова можливість убезпечити водія та пасажирів у твоєму авто

Під час експлуатації транспортного засобу завжди існує вірогідність пошкодити не тільки свій автомобіль, а й завдати збитків іншим учасникам дорожнього руху: як майну, так і життю та здоров’ю людей.

Додатково до обов’язкової автоцивілки разом з УНІКА ти можеш розширити відповідальність за шкоду майну та здоров’ю третіх осіб, а також додатково застрахувати від нещасного випадку водія та пасажирів у твоєму авто.

Показати більше Показати менше Детальніше
Звертайтесь до нас

Цілодобовий Асистанс

+38(097)170 03 73 +38(066)170 03 73 +38(093)170 03 73

оплата згідно тарифів Вашого оператора

Найближчий офіс

Головний Офіс (6,309 км)

04112, Київ, вулиця Олени Теліги, буд. 6, оф. літ. B

Тел.: +380 44 225 60 00

E-mail: office@uniqa.ua

Замовте консультацію продавця

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Будь ласка, заповніть поля нижче

Детальніше про Страхування авто

Навіщо потрібне Автострахування?

Автомобіль – цінна та бажана покупка для багатьох людей. Але при цьому водіння пов'язане з багатьма ризиками, а значить – великими витратами. Щоб уберегтися від непередбачених витрат, автовласник може купити страховку на авто.
Зазвичай власник авто прагне захистити саму машину: від угону, погодних проблем, наслідків ДТП. А ось держава вимагає страховку на випадок, якщо водій стане винуватцем аварії, щоб страхова компанія компенсувала збиток постраждалим.
Тож сьогодні в Україні доступні декілька видів автострахування. Важливо зрозуміти, що потрібно саме вам.

Страховка авто: якою вона буває?

«Страховка на автомобіль» – умовний термін. Зазвичай їм позначають один з трьох видів страхування:

 • автостраховка КАСКО – програма захисту авто від угону й інших транспортних ризиків – наприклад, затоплення, пожежі, дій хуліганів, падіння дерев. Найчастіше цю страховку купують для нових авто, особливо в Києві та інших містах з напруженим трафіком,
 • «автоцивілка», або поліс ОСАГО – обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності водія, якщо раптом він стане винуватцем ДТП. Таку страховку вимагає закон, і більше 90% українських водіїв завжди мають її при собі,
 • Зелена картка – та ж сама автоцивілка, тільки для поїздок в Європу та інші країни. Цей документ перевіряють прикордонники.

Яку страховку оформити?

Поліс ОСАГО є обов'язковим, тому раз на рік його доводиться купувати кожному відповідальному водію.
Зелена картка потрібна тільки при поїздках за кордон на власному авто. Придбати її можна безпосередньо перед виїздом. Можна оформити договір на термін від 15 днів, а для частих і довгих подорожей є доступною річна автостраховка. А ось купувати страховку КАСКО на своє авто чи ні – кожен водій вирішує сам.

Скільки коштує автострахування?

Базовий тариф, коефіцієнти для його зміни і правила розрахунку вартості ОСАГО визначаються законом. Підсумковий платіж буде залежати від типу авто, об'єму двигуна, регіону реєстрації. Наприклад, для однієї й тієї ж машини ОСАГО у Києві обійдеться дорожче, ніж у Херсоні.
Крім того, вартість у різних компаніях може відрізнятися – з осені 2019 року ця передбачено законом. Для окремих категорій водіїв є пільги. Можна заощадити за рахунок додаткових обмежень – таких, як франшиза. Страхова компанія також може дати знижку: наприклад, за сумарний стаж страхування без збитків, на протязі декількох років.
Розрахувати ціну страхування ОСАГО для конкретного авто можна онлайн: такий сервіс пропонують багато страхових компаній та інтернет-майданчиків. Оформлення та оплата страховки також доступні онлайн, а доставка можлива кур'єром або поштовою компанією.
Тариф на КАСКО може становити 3-6% від вартості автомобіля. Але розрахувати вартість КАСКО самостійно буває складно. Занадто багато умов потрібно врахувати: наприклад, хто буде керувати авто – один водій або всі на законних підставах? Чи буде розраховуватися відшкодування за рахунком фірмової СТО? Навіть в одній і тій же компанії вам можуть запропонувати різні варіанти за бюджетом і умовами страхування. Краще звернутися в офіс страховика і попросити про консультацію. А ще радимо почитати наш блог.

Часті питання щодо страхування Авто
Які існують види автострахування?
Яку страховку на авто вибрати?
Як оформити страховку на авто?
Які документи потрібні для страховки авто в Україні?

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз