Страховка авто - фото

Страховка авто

Страхування авто дарує впевненість за кермом, знаючи, що ви захищені від можливих витрат.
Покриває витрати на відшкодування іншим учасникам руху у разі аварії.
Швидке відновлення вашого автомобіля і відмінний сервіс, щоб ви могли без турбот продовжувати свій шлях.
Переваги в UNIQA
563 млн грн
об'єм виплат Каско та Автоцивілки у 2023 році
1,25 млрд грн
страхові платежі Каско та Автоцивілки у 2023 році
14 днів
термін врегулювання Каско
19 днів
термін врегулювання Автоцивілки
Наші рекомендації
SALE
Моя Автоцивілка
Обовʼязкова автоцивілка з можливістю збільшення покриття. Забезпечте себе надійною страховкою.
Франшиза
3200 грн
2000 грн
0 грн
Виплата за шкоду майна
до 160 000 грн
до 410 000 грн
до 710 000 грн
Виплата за шкоду життя та здоров'я
до 320 000 грн
до 370 000 грн
Від 1840 грн
NEW
Моє Каско драйв
Обирайте фіксовану суму покриття, купуйте онлайн та отримайте виплату у разі ДТП або викраденні.
Програма
ДТП з вини водія вашого авто
ДТП з вини будь-якого водія
Розмір виплати
50 000 грн
100 000 грн
200 000 грн
Від 3800 грн
Моє Каско
Покриває витрати на ремонт авто у разі ДТП, крадіжки, стихійного лиха або повного знищення.
Покриття
Повне Каско
Викрадення або повне знищення
Франшиза
2,00 %
1,00 %
0,50 %
0,00 %
Франшиза за склянні деталі
2,00 %
1,00 %
0,50 %
0,00 %
Оплата
Раз на рік
Два рази на рік
Від 17810 грн
Питання та відповіді
Що таке ОСЦПВ або автоцивілка?

Договір автоцивілки - це обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів. Він компенсує шкоду, що завдана життю, здоров’ю та майну третіх осіб, які постраждали в ДТП і діє на території України.

Законом становлені ліміти відповідальності (сума, яку відшкодовує страхова компанія):

  • 320 000 грн — за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю потерпілого, без обмеження кількості потерпілих.
  • 160 000 грн — за шкоду, заподіяну майну на одного потерпілого.

Якщо під час ДТП ви пошкодили авто третьої особи, а сума відшкодування перевищує 160 000 грн (ліміт, встановлений законом у полісі ОСЦПВ/Автоцивілка) — різницю ви компенсуєте самостійно. Враховуючи вартості сучасних авто, вірогідність таких пошкоджень є дуже високою.

Але ви можете убезпечитись від додаткових фінансових затрат, придбавши додатковий ліміт з договором добровільної автоцивілки:

  • 300 000 грн — рекомендуємо для невеликих міст 
  • 600 000 грн — рекомендуємо для міст-мільйонників 
  • 1 000 000 грн — рекомендуємо для Києва та міст-мільйонників

Це програма страхування авто, яка захищає відпевного переліку ризиків як в Україні так і за її межами: наприклад, ДТП і викрадення. Також Каско захищає авто від протиправних дій, пожежі або наслідків стихії — сильного граду, вітру, повені та інших подібних неприємностей. Цей захист спрацює, якщо машина отримала раптові ушкодження — наприклад, на неї впало дерево або рекламний щит.

Важливо: така страховка не доповнює обов'язковий договір Автоцивілки. Каско — це окремий добровільний договір страхування авто.

Завантажте застосунок myUNIQA
Всі деталі про ваші договори, страхові випадки, завантаження документів і продовження договору – тепер все це просто і зручно!
Залишились питання?
Залишились питання?

Детальніше про Страхування авто

Навіщо потрібне Автострахування?

Автомобіль – цінна та бажана покупка для багатьох людей. Але при цьому водіння пов'язане з багатьма ризиками, а значить – великими витратами. Щоб уберегтися від непередбачених витрат, автовласник може купити страховку на авто.

Зазвичай власник авто прагне захистити саму машину: від викрадення, погодних проблем, наслідків ДТП. А ось держава вимагає страховку на випадок, якщо водій стане винуватцем аварії, щоб страхова компанія компенсувала збиток постраждалим. Тож сьогодні в Україні доступні декілька видів автострахування. Важливо зрозуміти, що потрібно саме вам.

Страховка авто: якою вона буває?

«Страховка на автомобіль» – умовний термін. Зазвичай їм позначають один з трьох видів страхування:

  • автостраховка КАСКО – програма захисту авто від викрадення й інших транспортних ризиків – наприклад, затоплення, пожежі, дій хуліганів, падіння дерев. Найчастіше цю страховку купують для нових авто, особливо в Києві та інших містах з напруженим трафіком,
  • «автоцивілка», або поліс Автоцивілка – обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності водія, якщо раптом він стане винуватцем ДТП. Таку страховку вимагає закон, і понад 90% українських водіїв завжди мають її при собі,
  • Зелена картка – та ж сама автоцивілка, тільки для поїздок в Європу та інші країни. Цей документ перевіряють прикордонники.

 

Яку страховку оформити?

Поліс Автоцивілка є обов'язковим, тому раз на рік його доводиться купувати кожному відповідальному водію.

Зелена картка потрібна тільки при поїздках за кордон на власному авто. Придбати її можна безпосередньо перед виїздом. Можна оформити договір на термін від 15 днів, а для частих і довгих подорожей є доступною річна автостраховка. А ось купувати страховку КАСКО на своє авто чи ні – кожен водій вирішує сам.

 

Скільки коштує автострахування?

Базовий тариф, коефіцієнти для його зміни і правила розрахунку вартості Автоцивілка визначаються законом. Підсумковий платіж буде залежати від типу авто, об'єму двигуна, регіону реєстрації. Наприклад, для однієї й тієї ж машини Автоцивілка у Києві обійдеться дорожче, ніж у Херсоні.

Крім того, вартість у різних компаніях може відрізнятися – з осені 2019 року це передбачено законом. Для окремих категорій водіїв є пільги. Можна заощадити шляхом додаткових обмежень – таких, як франшиза. Страхова компанія також може дати знижку: наприклад, за сумарний стаж страхування без збитків, протягом декількох років.

Розрахувати ціну страхування Автоцивілка для конкретного авто можна онлайн: такий сервіс пропонують багато страхових компаній та інтернет-майданчиків. Оформлення та оплата страховки також доступні онлайн на сайті UNIQA.

Тариф на КАСКО може становити 3-6% від вартості автомобіля. Але розрахувати вартість КАСКО самостійно буває складно. Занадто багато умов потрібно врахувати: наприклад, хто буде керувати авто – один водій або всі на законних підставах? Чи буде розраховуватися відшкодування за рахунком фірмової СТО? Навіть в одній і тій же компанії вам можуть запропонувати різні варіанти за бюджетом і умовами страхування. Краще зателефонуйте або напишіть нам у чат для консультації. А ще радимо почитати наш блог.