Про нас - фото

Про нас

Наш пріоритет — постійно покращувати життя наших клієнтів за допомогою інноваційних рішень та актуальних страхових послуг
Про компанію

UNIQA входить до UNIQA Insurance Group, однієї з провідних страхових груп Австрії та всієї Центральної та Східної Європи. Це 22 000 співробітників, які обслуговують понад 16 млн клієнтів в 17 країнах Європи.

Ми маємо довгу історію. З 1811 року європейці обирають нас своїм страховим партнером, довіряючи нам найцінніше: життя, здоров’я та майно.

З того часу й дотепер наша двохсотлітня та щоденна місія залишається незмінною: ми беремо на себе ризики, які людина через різні обставин не може нести самостійно. UNIQA прагне стати вашим надійним партнером, який завжди підтримає вас під час будь-яких життєвих ситуацій.

 

В Україні UNIQA працює з 1994 р, пропонуючи клієнтам усі види сучасного та надійного страхування. UNIQA — один із постійних лідерів страхового ринку України за зборами страхових премій, виплатами та активами, щомісячно виплачуючи клієнтам близько 100 млн грн. Компанія стабільно входить у трійку найкращих у сегментах медичного страхування, автострахування та майна.

 

Обираючи UNIQA, ви обираєте краще життя.

Про нас - фото 1
Історія UNIQA Україна

У різні часи за свою роботу UNIQA отримала багато міжнародних та національних нагород.

Серед яких міжнародний сертифікат та золота медаль Customer’s Friend Superior Excellence Міжнародної асоціації сертифікації ICERTIAS (Швейцарія) за зразкові відносини з клієнтами.

Нас визнають найкращою страховою компанією України.

UNIQA прагне відігравати ще більш надійну, комфортну та якісну роль у житті своїх клієнтів. Тому постійно покращує свої послуги, усе більше з яких можна придбати онлайн.

2023

UNIQA нагороджена премією "Вибір країни" в номінації «Лідер страхового ринку України». Підставою для нагородження стали результати компанії у дослідженні за технологією «Споживчих уподобань».

 

Олена Ульє, Голова Правління ПрАТ «Страхова компанія «УНІКА» та ПрАТ «Страхова компанія «УНІКА Життя», нагороджена статус-званням «Професіонал року 2023».

 

UNIQA Україна отримала подяку від Фонду Сергія Притули за внесок у підтримку України у 2023 році. UNIQA активно приймає участь у підтримки Сил Оборони та допомозі цивільному населенню на деокупованих територіях.

2021

Randstad Award: Входження в п’ятірку найкращих роботодавців фінансового сектору України.

 

ICERTIAS «Customer's Friend»: Золота медаль отримана за зразкові відносини з клієнтами та високий рівень сервісу, статус «Superior Excellence».

2020

«ТОП-100. Рейтинги найбільших.2020». Видавництво Економіка – щорічна церемонія нагородження фінансових директорів і гравців фінансового ринку України.
Кращою страховою компанією в рейтингу, складеному на основі опитування і оцінок ряду провідних експертів фінансового ринку України стала Страхова компанія УНІКА.

 

Голова Правління ПрАТ «СК «УНІКА» Олена Ульє визнана Лідером фінансового ринку України.

2019

UNIQA стала офіційним страховим партнером 5-го ювілейного музичного фестивалю Atlas Weekend, підписав договір страхування відповідальністі організатора масових заходів.

 

ICERTIAS «Customer's Friend»: Золота медаль за зразкові відносини з клієнтами та високий рівень сервісу, статус «Superior Excellence».

2018

За підсумками споживчого голосування UNIQA Україна перемогла у всеукраїнському конкурсі інтернет-проектів E-Commerce Awards в категорії "Страхові продукти".

 

UNIQA запускає мобільний додаток для медичного страхування, який дозволяє клієнтам легко керувати своїм полісом, швидко звертатися за медичною допомогою та отримувати необхідну інформацію у будь-який час та в будь-якому місці. Це важливий крок для забезпечення зручності та доступності сервісу для клієнтів.

 

Введені в експлуатацію альтернативні канали комунікації, а саме: чат-бот UNIQAua в популярних месенджерах - Viber і Telegram.

2017

UNIQA підтримує Українську Національну збірну на Спеціальних Олімпійських зимових іграх. Спеціальна Олімпіада є найбільшим в світі спортивним рухом для людей з обмеженими інтелектуальними можливостями.

2015

UNIQA підтримала концерт оркестру New Era Orchestra та світової зірки класичної музики Джошуа Белла. У Національній філармонії відбувся концерт оркестру New Era Orchestra під керівництвом диригента і арт-директора Тетяни Калініченко та світової суперзірки класичної музики та лауреата премії  Grammy  Джошуа Белла (скрипка, США).

2012

UNIQA успішно розвиває франчайзингову мережу Генеральних представництв. Це ефективний інструменту розвитку страхового бізнесу, який дозволяє працювати за франшизою однієї з найбільших страхових груп Європи, зменшити власні ризики і оптимально розрахувати свої капіталовкладення. 

2009

СК "Кредо-Класик" демонструє успішну реалізацію стратегії розвитку, забезпечила виконання планових показників та прибутковості. UNIQA Group отримала контрольний пакет компанії ЗАТ "СК "Кредо-Класик".

2006

Склад акціонерів ЗАТ "СК "Кредо-Класик" зазнав змін. Австрійська страхова група UNIQA придбала пакет акцій. В літку, 14 липня, засновано Страхову компанію УНІКА Життя.

1994

10 лютого засновано ЗАТ «Страхова компанія «Кредо-Класик».

Наші цінності

Сенсом та основою нашої діяльності є і залишається використання нашої колективної сили для захисту людини.

Щоб відігравати більшу роль у житті наших клієнтів, ми використовуємо об’єднану силу нашої спільноти для надання послуг, які виходять за межі простого захисту. Ми поглиблюємо зв’язок між страхуванням і ризиком, те, що міцно закріплено в нашому мисленні, прагнучи стати партнером, який надихає та справжньою підтримкою у житті наших клієнтів (inspiring coach).
Ми обіцяємо, що силою нашої спільноти ми не лише забезпечимо захист від наслідків хвороб, травм чи фінансових втрат, але й сприятимемо покращенню здоров’я та добробуту. Попри всю нестабільність та виклики сучасного світу, UNIQA – це обіцянка кращого життя й більшої впевненості у майбутньому.

Наша спільнота налічує понад 16 мільйонів людей у 17 країнах, й нашим пріоритетом ми вважаємо підтримку та покращення життя наших клієнтів за допомогою інноваційних рішень і актуальних послуг, особливо у сфері здоров’я та забезпечення, яких дійсно потребують наші клієнти щодня. Водночас ми використовуємо згуртовану силу нашої спільноти задля сталого й відповідального розвитку нашого суспільства, захисту людей та навколишнього середовища.

Ми, як співробітники нашої компанії, формуємо майбутнє UNIQA і наповнюємо його життям. Ми різні за культурою, інтересами та здібностями, але об’єднані у своїй роботі заради кращого життя як для наших клієнтів, так і для нас самих. Ось чому ми шукаємо працівників, які поділяють наше прагнення до першокласних послуг для наших клієнтів, а також наше позитивне, творче та відповідальне ставлення до суспільства та світу. Ми робимо UNIQA місцем для особистого розвитку та зростання, для роботи та відданості які мають справжній сенс.

Кожен із нас своїми діями сприяє зміцненню репутації UNIQA та дає приклад іншим. Тому Кодекс поведінки UNIQA поширюється на всіх співробітників і є обов’язковим для усіх компаній, що входять до складу UNIQA Group.

Якщо у Вас виникнуть запитання щодо Кодексу поведінки, наша команда з питань комплаєнс з радістю допоможе Вам. Будь ласка, звертайтесь: compliance@uniqa.ua.

Клієнт на першому місці
Ми неухильно зосереджені на потребах наших клієнтів.
Простота
Ми діємо та вчимося на своїх помилках.
Відповідальність
Ми надаємо один одному можливість брати відповідальність.
Чесність
Ми виконуємо свої обіцянки.
Спільнота
Працюючи разом, ми виходимо за межі умовних кордонів.
Правління UNIQA Україна
Про нас - фото 3
Голова Правління
Олена Ульє
Про нас - фото 4
Перший заступник Голови Правління
Тамаш Райнаі
Про нас - фото 5
Заступник Голови Правління
Олена Маркова
Про нас - фото 6
Заступник Голови Правління з фінансових питань
Дмитро Литвак
Вибір UNIQA означає
вибір кращого життя
Кар'єра
Кар'єра - фото
Чому саме UNIQA?

В UNIQA багато різних вакансій: від спеціалістів у страхуванні до фахівців IT-систем. Отримайте можливість розвивати свої навички в атмосфері, де відповідальність, простота та чесність становлять основу нашого успіху.

 

З нами ви не просто працюєте — ви ростете. Ми надаємо якісні можливості для навчання та саморозвитку, щоб ви змогли досягти ваших кар’єрних цілей.

 

Приєднуйтесь до нас і розвивайтесь разом із нами!