UA RU EN
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA RU EN
Страхування від нещасних випадків - фото

Страхування від нещасних випадків

Страховий захист від нещасного випадку та матеріальна компенсація наслідків.
Отримайте матеріальну виплату, якщо втрачена працездатність внаслідок травматизму, шкоди здоров'ю або інвалідності. Це фінансовий захист Вашої родини від несподіваних подій, пов'язаних з раптовим збитком для здоров'я.
Страховий поліс від УНІКА збереже Ваш звичний спосіб життя при настанні нещасного випадку. Тримайте все під контролем в будь-якій ситуації!

Матеріальний захист сім'ї

для працюючих членів сім'ї, студентів, батьків
  • Страхова сума від 20 000 до 400 000 грн.
  • Виплата в разі травми, опіків, обморожень, отруєнь
  • Компенсація тимчасової втрати працездатності (травма)
  • Виплата з виходом на інвалідність
  • Матеріальна компенсація в разі відходу з життя
Показати більшеПоказати менше

Компенсація для лікування дитини

для дітей до 18 років
  • Страхова сума від 20 000 до 150 000 грн.
  • Покривається травма, опіки, обмороження, отруєння
  • Тимчасова втрата працездатності (травматизм)
  • Виплата при присвоєнні статусу «дитина-інвалід»
  • Матеріальна компенсація в разі відходу з життя
Показати більшеПоказати менше
Звертайтесь до нас

Цілодобовий Асистанс

+38(097)170 03 73 +38(066)170 03 73 +38(093)170 03 73

оплата згідно тарифів Вашого оператора

Найближчий офіс

Головний Офіс (6,309 км)

04112, Київ, вулиця Олени Теліги, буд. 6, оф. літ. B

Тел.: +380 44 225 60 00

E-mail: office@uniqa.ua

Замовте консультацію продавця

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Будь ласка, заповніть поля нижче

Захист від нещасного випадку з УНІКА

Смерть
Інвалідність
Тимчасова втрата працездатності

Я активно займаюсь спортом, що дуже травматично. Швидка виплата від УНІКА після нещасного випадку допомогла мені швидко відновити здоровя та повернутись до звичного життя.

Денис Ложніков
Чому УНІКА?
Австрійська Страхова Група
Більше ніж 894 000 клієнтів
200 точок продаж в Україні

Детальніше про страхування від нещасного випадку

Що таке страхування від нещасного випадку?

Це різновид страхового захисту на випадок, коли «ніщо не віщувало» про проблеми, але через прикру випадковість довелося звернутися за медичною допомогою. Страховка допомагає оплатити лікування або реабілітацію після непередбачуваних подій, якщо вони призвели до тілесних ушкоджень або заподіяли іншу шкоду здоров'ю.

Які ризики покриває страховка від нещасного випадку?

Це великий перелік: переломи, вивіхи, опіки й обмороження, отруєння, удари струмом, укуси тварин, комах, змій, а також кліщів – у разі захворювання на кліщовий енцефаліт. Усі ці події можуть спричинити необхідність лікування вдома, амбулаторно, або в умовах клініки. Бувають і дуже важкі наслідки, аж до інвалідності і навіть смерті. Вони також покриваються договором. По суті, страхувальник отримує не лише захист здоров'я, але й страхування життя від нещасного випадку.

Коли діє поліс?

Страховка від нещасного випадку діє в режимі 24/7, у будь-якій точці України та в будь-який час. Адже проблеми можуть трапитися на прогулянці, під час поїздки на роботу або у відпустці. Часто люди отримують травми під час занять аматорським спортом – у залі або на звичайній пробіжці. Типовий термін дії полісу – 1 рік.
Важливо: для працівників деяких професій в Україні діє обов'язкове соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві. Його забезпечує держава, відтак цей захист поширюється виключно на травми, отримані на роботі. Отже, добровільна страховка від нещасного випадку все одно залишається актуальною для людини, яка вже має обов'язковий поліс.

Як працює страховка?

Дуже просто. У страховому полісі зазначений перелік ризикових ситуацій, коли передбачена виплата, а також гранична сума, на яку застраховано здоров'я. Якщо трапиться неприємна подія з цього переліку, страхова компанія перерахує гроші на особистий рахунок клієнта. Чим складніше проблема – тим більше виплата. Вона розраховується як відсоток від граничної суми, зазначеної в полісі.
Важливо: оплата медичної допомоги та організація лікування страховкою не передбачені! Її завдання – забезпечити клієнту фінансову підтримку у складний період після травми або інших раптових розладів здоров'я.

Кому підійде страховка?

Застрахувати можна як дорослого, так і дитину. Для дорослих передбачена страхова сума до 400 000 грн, при страхуванні дітей – до 150 000 грн. Список «дитячих» ризиків ширше, ніж у «дорослому» полісі, адже діти більше схильні до травм. Залиште заявку на сайті УНІКА, і наш менеджер допоможе підібрати підходящий варіант.
Важливо: фінансовий захист від нещасних випадків може стати частиною комплексної програми страхування життя і здоров'я, як і накопичувальне страхування. В УНІКА можна отримати консультацію і оформити такий розширений поліс. Завжди раді допомогти!

Ми рекомендуємо додатково ...
Життя - фото

Життя

Страхування життя - це не лише фінансовий захист Вашої родини, але й інструмент довгострокового накопичення. Інвестуйте в Ваше майбутнє!

Дізнайтесь більше
Туристичне страхування - фото

Туристичне страхування

У подорож за кордон купуйте договір туристичного страхування від УНІКА онлайн. Ви отримаєте допомогу не лише при розладі здоровя, але і при нещасному випадку.

Дізнайтесь більше
Медичне страхування - фото

Медичне страхування

Подумайте про Ваше здоровя та  здоровя Вашої родини. УНІКА пропонує в тому числі медичне страхування для окремих фізичних осіб.

Дізнайтесь більше
Потрібна консультація?
Найближчий офіс УНІКА
Часті питання по страхуванню від Нещасного випадку
Скільки виплатить УНІКА при страхуванні від нещасного випадку?
Що покриває страховка від нещасного випадку?
Як отримати страхову виплату?

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз