UA RU
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA RU
Наші цінності - фото

Наші цінності

Наша ІДЕНТИЧНІСТЬ

Ми маємо довгу історію. З 1811 року люди довіряють нам і обирають нас своїм страховим партнером.
З того часу і дотепер, наше завдання залишається незмінним: ми беремо на себе ризики, які людина не може нести самостійно, розподіляючи їх на плечі нашої спільноти UNIQA. Сенсом та основою нашої діяльності є і залишається використання нашої колективної сили для захисту людини.

Щоб відігравати більшу роль у житті наших клієнтів, ми використовуємо об’єднану силу нашої спільноти для надання послуг, які виходять за межі простого захисту. Ми поглиблюємо зв’язок між страхуванням і ризиком, те, що міцно закріплено в нашому мисленні, прагнучи стати партнером, який надихає та справжньою підтримкою у житті наших клієнтів (inspiring coach).
Ми обіцяємо, що силою нашої спільноти ми не лише забезпечимо захист від наслідків хвороб, травм чи фінансових втрат, але й сприятимемо покращенню здоров’я та добробуту. Попри всю нестабільність та виклики сучасного світу, UNIQA – це обіцянка кращого життя й більшої впевненості у майбутньому.

Наша спільнота налічує близько 16 мільйонів людей у 18 країнах, й нашим пріоритетом ми вважаємо підтримку та покращення життя наших клієнтів за допомогою інноваційних рішень і актуальних послуг, особливо у сфері здоров’я та забезпечення, яких дійсно потребують наші клієнти щодня. Водночас ми використовуємо згуртовану силу нашої спільноти задля сталого й відповідального розвитку нашого суспільства, захисту людей та навколишнього середовища.

Ми, як співробітники нашої компанії, формуємо майбутнє UNIQA і наповнюємо його життям. Ми різні за культурою, інтересами та здібностями, але об’єднані у своїй роботі заради кращого життя як для наших клієнтів, так і для нас самих. Ось чому ми шукаємо працівників, які поділяють наше прагнення до першокласних послуг для наших клієнтів, а також наше позитивне, творче та відповідальне ставлення до суспільства та світу. Ми робимо UNIQA місцем для особистого розвитку та зростання, для роботи та відданості які мають справжній сенс.

Наші КЕРІВНІ ПРИНЦИПИ

Кодекс поведінки UNIQA

Взаємовідносини між людьми, їх ставлення один до одного закладають основи усієї нашої ділової активності. Ми прагнемо зміцнити та посилити цінності, які допомагають нам жити й діяти відповідно до нашої корпоративної культури, надихаючи працювати заради кращого майбутнього наших клієнтів та наших співробітників.

Кожен із нас своїми діями сприяє зміцненню репутації UNIQA та дає приклад іншим. Тому Кодекс поведінки UNIQA поширюється на всіх співробітників і є обов’язковим для усіх компаній, що входять до складу UNIQA Group.

Якщо у Вас виникнуть запитання щодо Кодексу поведінки, наша команда з питань комплаєнс з радістю допоможе Вам. Будь ласка звертайтесь: compliance@uniqa.ua.

Кодекс поведінки UNIQA

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз