Під час воєнного стану - common__seo-photo-name

Під час воєнного стану

Як працює страхова група UNIQA Україна під час воєнного стану
Робота під час воєнного стану

Ми забезпечуємо підтримку своїх клієнтів у звичайному режимі. Наші офіси працюють там, де це безпечно. Дізнатися, чи працює найближче до вас відділення, ви можете на сторінці "Контакти".

Під час бекаутів наші офіси працюють. У разі необхідності відвідати офіс, прохання попередньо зв'язатися з менеджером для уточнення актуального графіку роботи відділення.

Бережіть себе і близьких та не нехтуйте сигналами тривоги!
Слава Україні!

Головний офіс УНІКА та УНІКА Життя:
04112, м. Київ, вул. Олени Теліги, 6, корп. 4
Щодо договорів придбаних на сайті uniqa.ua пишіть:
Питання та відповіді
Території, на яких покриваються воєнні ризики за договорами КАСКО, та виключення з них

Страховий захист не розповсюджується на випадки вилучення, конфіскації, реквізиції, арешту за розпорядженням влади та знищення або пошкодження автівки/майна через ураження мінами, бомбами та іншими засобами ведення війни, якщо інше прямо не передбачено договором страхування.  Не компенсуються пошкодження, спричинені бойовими діями, наприклад, у зв’язку з пожежею, що виникла в результаті їх ведення. Випадки з цивільним населенням, які прямо або опосередковано пов’язані з воєнним діями та їх наслідками – ми розглядаємо та приймаємо рішення щодо відшкодування за умовами договору.

Дія договору не поширюється:

  • на тимчасово окуповані території України, визначені нормативно-правовими актами України,
  • на території нашої держави, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень,
  • на населені пункти, що розташовані на лінії зіткнення або перебувають у зоні військових дій будь-якого характеру, незалежно від офіційного визнання війни за нормами права.

Просимо повідомляти про всі страхові випадки. Ми збираємо інформацію про випадки. Після вивчення обставин усіх подій та аналізу кожної ситуації буде ухвалено рішення про виплату відшкодування.

Зараз на життя кожної людини насамперед впливає війна та не варто забувати про інші ризики. Продовжують траплятися дорожньо-транспортні пригоди, фіксуються пожежі, затоплення приміщень. На жаль, не зменшується кількість хвороб та травм. Крім того, в Україні продовжує залишатися чинним обов’язкове страхування. 
Страхове покриття за напрямками:
Медичне Страхування. Надаємо послуги з організації лікарської допомоги в Україні за всіма договорами добровільного медичного страхування. Консультація лікаря здійснюється безпосередньо в клініках-партнерах та у форматі онлайн-консультацій в залежності від поточної ситуації у регіоні перебування застрахованого. 
КАСКО. Страховий захист продовжує працювати. Відшкодовуємо за ризиками мирного часу, наприклад, ДПТ, викрадення, та воєнними ризиками. За умовами стандартних договорів КАСКО страховий захист діє не лише на території України, а й на території Європи, за винятком росії та білорусії. 
Автоцивілка. В умовах воєнного стану вимога наявності договору автоцивілки не відмінялася. Основна мета -  гарантування учасникам дорожньо-транспортного руху відшкодування збитків у разі ДТП. Продовжуємо врегульовувати у звичайному режимі відповідно до вимог законодавства. Закон передбачає виплати потерпілим по майну - до 160 000 гривень, по  життю і здоров'ю третіх осіб - до 320 000 гривень.  Збільшити ліміт від 300 тис гривень до 1 млн грн ви можете придбавши договір добровільної автоцивілки "Моя Автоцивілка+".
Майно. Страховий захист працює так само, як і до початку воєнних дій. Усі стандартні ризики, наприклад, пожежа, пошкодження через стихійне лихо, ризики затоплення та ішні входять у покриття. Ризики втрати або пошкодження майна покриваються, якщо це не пов'язано з воєнними діями або воєнним станом, до яких також можна віднести реквізицію або націоналізацію.
Туристичне страхування. Програми страхування передбачають організацію послуг на отримання амбулаторної допомоги, невідкладного стаціонару та стоматологічних послуг. Ми дозволили укладати поліси з-за кордону. Відтепер поліс можна подовжити дистанційно та оплати онлайн.
Страхування життя та здоров’я. За договорами страхування життя, нещасного випадку, страхування здоров’я на випадок хвороби, події, не пов'язані з воєнними діями та їх наслідками, регулюються та відшкодовуються без обмежень. Випадки, пов’язанні із воєнними діями, не відшкодовуються.
Зелена карта. Відповідно до змін у законодавстві, починаючи з 5 квітня 2022 року, договори "Зелена карта", придбані в Україні не діють на території росії та білорусі.
Залишились питання?
Залишились питання?