UA RU
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA RU
Благодійні проєкти - фото

Благодійні проєкти

Ми віддані не лише захисту інтересів наших клієнтів, а й будівництву кращого суспільства.

UNIQA активно підтримує благодійні ініціативи, спрямовані на поліпшення якості життя. Наша корпоративна соціальна відповідальність охоплює проєкти з підтримки освіти, охорони здоров’я, мистецтва та соціального розвитку. Ми прагнемо створювати позитивний вплив, відділяючи частину наших ресурсів на допомогу тим, хто найбільше цього потребує. Разом ми будуємо майбутнє, де кожен має можливість рости та розвиватися.
Минулий рік виявився особливим для нас, оскільки страхітливе вторгнення російського агресора в Україну підкреслило важливість нашої ролі в підтримці та захисті спільноти. З того часу ми в рази збільшили зусилля щодо благодійної діяльності, спрямованої на підтримку постраждалих українців від війни, а також на відновлення соціально-економічної стабільності в деокупованих регіонах. Наша мета – стати не лише захисниками у фінансовій сфері, але й активними учасниками у формуванні позитивного впливу на суспільний розвиток та підтримці спільних цінностей.

Ми розуміємо, що будь-який донат в благодійні справи має велике значення, тому закликаємо вас також стати благодійниками фондів, з якими ми маємо плідні та довірчі відносини.

Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром»

Об'єднання батьків дітей з синдромом Дауна, що працює в форматі благодійної організації вже 20 років.

Показати більше

Благодійний Фонд Сергія Притули

UNIQA Україна, UNIQA Group (Австрія) та Благодійний фонд Сергія Притули вдало співпрацюють, об'єднуючи зусилля в соціальних проєктах.

Показати більше

Фонд Маша

Громадська організація, яка допомагає жінкам та дітям та запровадила програму реабілітації «Незламна мама».

Показати більше

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз