UA
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA
Новини - фото
  • Головна
  • »
  • Новини
  • »
  • Новини
  • »
  • УНІКА страховий партнер Міжнародної конференції "Корпоративне управління та внутрішній контроль"
Новини

Слідкуйте за останніми новинами в галузі страхування і знаходьте найбільш корисну інформацію для Вас.

УНІКА страховий партнер Міжнародної конференції "Корпоративне управління та внутрішній контроль"


06 червня, 2016


УНІКА страховий партнер Міжнародної конференції "Корпоративне управління та внутрішній контроль"

Страхова компанія “УНІКА” виступила партнером Міжнародної Конференції "Корпоративне управління та внутрішній контроль 2016", організованої компанією HUB ONE спільно з Інститутом внутрішніх аудиторів України.

Конференція відбулася 1-3 червня 2016 року в Києві, надавши комунікаційну платформу для обміну досвідом та ідеями комерційним і фінансовим директорам, аудиторам і провідним практикам і експертам банківської та страхової сфери, об'єднавши учасників фінансового ринку, державного і приватного секторів України, Польщі, Грузії, Вірменії, Казахстану і Киргизії.

Учасники конференції придбали нові знайомства і потенційних партнерів, ознайомилися з впровадженням кращих міжнародних практик корпоративного управління та внутрішнього контролю.

Основні теми, які розглядалися на конференції і обговорювалися на панельних дискусіях, були присвячені: впровадженню кращих практик корпоративного управління, ролі внутрішнього аудиту в корпоративному управлінні, ролі IT-рішень в області внутрішнього аудиту.


До списку новин
    Поширити
Дякуємо! Для підтвердження активуйте посилання в Вашій поштовій скриньці.
Підписка на новини

Дізнавайтесь першими про новини від УНІКА

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз