Закрыть

Страхова компанія УНІКА


Сервіси для Вас

Новини УНІКА

Оплатіть договір

Завжди поряд

Звертайтесь до нас

0 800 600 600

2202

office@uniqa.uaПрацюємо з понеділка до п’ятниці

з 9:00 до 18:00

Чому УНІКА?

250

Точок продаж в Україні

24/7

Цілодобова підтримка

700 000

Кількість клієнтів

200 років

Досвід UNIQA Group

7 днів

Виплата по КАСКО

УНІКА інвестує в нові технології та бізнес-рішення, які забезпечують найкращий сервіс за конкурентними цінами, та задовольняють потреби клієнтів.
УНІКА, постійно вдосконалюючи систему врегулювання збитків, дотримується принципу оптимального співвідношення ціни та якості. Загальний обсяг страхових відшкодувань компанії «УНІКА» в 2016 році склав 482,2 млн. грн. Щоденно УНІКА виплачує своїм клієнтам в середньому близько 1,9 млн. грн.

Детальніше

УНІКА — це компанія з високим рівнем фінансової надійності. Фактичний запас платоспроможності складає 393,1 млн. грн. та перевищує нормативний на 126,8%, що дозволяє Компанії виконувати всі свої зобов'язання перед клієнтами вчасно і в повному обсязі.

Меньше

Наші нагороди

УНИКА Україна більше 20-ти років на страховому ринку України

Страхова компанія «УНІКА» працює на ринку України з 1994 року, з 2006 року входить до складу австрійської UNIQA Insurance Group. Також, у 2006 році була створена дочірня компанія зі страхування життя «УНІКА Життя». Сьогодні компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують більшість видів ризикового страхування  і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників UNIQA в Україні обслуговують близько 900 тис. страхових полісів.

UNIQA Insurance Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії, Центральній і Східній Європі. 20 тис. співробітників і ексклюзивних партнерів UNIQA обслуговують більше 10 мільйонів клієнтів у 18 країнах. UNIQA є другою за величиною страховою групою в Австрії з часткою ринку близько 22%. UNIQA Insurance Group визнана найбільш надійною страховою компанією Австрії, котрій довіряють клієнти (за версією Readers Digest протягом 2003-2016 років).

Детальніше Показати менше
Дякуємо! Для підтвердження активуйте посилання в Вашій поштовій скриньці.

Дізнавайтесь першими про новини від УНІКА

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз