RU UA EN
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

RU UA EN

Страхова компанія УНІКА


Сервіси для Вас

Кабінет клієнта myUNIQA

Оплатіть договір

Завжди поряд

Звертайтесь до нас

044 225 60 00

2202

оплата згідно тарифів Вашого оператора

office@uniqa.uaПрацюємо з понеділка до п’ятниці

з 9:00 до 18:00

Чому УНІКА?

250

Точок продаж в Україні

24/7

Цілодобова підтримка

700 000

Кількість клієнтів

200 років

Досвід UNIQA Group

7 днів

Виплата по КАСКО

УНІКА стабільна, інноваційна і надійна страхова компанія, що працює на ринку України більше 23 років. Нові технології та бізнес-рішення, які застосовує компанія, забезпечують найкращий сервіс за конкурентними цінами, і задовольняють потреби клієнтів.
Стабільна і надійна робота дозволяє компанії з року в рік збільшувати кількість клієнтів і зберігати репутацію надійного фінансового партнера. В Річному звіті за 2017 рік читайте про результати роботи Страхової компанії «УНІКА».

Показати більше

УНІКА — це компанія з високим рівнем фінансової надійності. Фактичний запас платоспроможності складає 393,1 млн. грн. та перевищує нормативний на 126,8%, що дозволяє Компанії виконувати всі свої зобов'язання перед клієнтами вчасно і в повному обсязі.

Меньше

Наші нагороди

УНІКА Україна більше 20-ти років на страховому ринку України

Страхова компанія «УНІКА» працює на ринку України з 1994 року, з 2006 року входить до складу австрійської UNIQA Insurance Group. Також, у 2006 році була створена дочірня компанія зі страхування життя «УНІКА Життя». Сьогодні компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують більшість видів ризикового страхування  і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників UNIQA в Україні обслуговують близько 900 тис. страхових полісів.

UNIQA Insurance Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії, Центральній і Східній Європі. 20 тис. співробітників і ексклюзивних партнерів UNIQA обслуговують більше 10 мільйонів клієнтів у 18 країнах. UNIQA є другою за величиною страховою групою в Австрії з часткою ринку близько 22%. UNIQA Insurance Group визнана найбільш надійною страховою компанією Австрії, котрій довіряють клієнти (за версією Readers Digest протягом 2003-2016 років).

Показати більше Показати менше
Дякуємо! Для підтвердження активуйте посилання в Вашій поштовій скриньці.

Дізнавайтесь першими про новини від УНІКА

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз