Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

Автоцивілка (ОСАГО)

Страхування ОСАГО (Автоцивілка) - це надійна можливість захистити себе від раптових фінансових проблем у разі ДТП з Вашої вини, а також компенсувати витрати потерпілому. Але якщо потерпіла сторона - це Ви, то відтепер послуга прямого врегулювання від УНІКА дозволяє отримати виплату в своїй компанії та уникнути цілого ряду проблем.
Поліс від Страхової компанії «УНІКА» - комплексний захист та цілковита впевненість за кермом.

Обов’язкова Автоцивілка

вимога законодавства

Додаткова перевага - технічний асистанс до Автоцивілки

 • Матеріальний захист Вашої відповідальності
 • Швидке відшкодування потерпілій стороні
 • Закон передбачає ліміти: майно - до 100 000 гривень, життя і здоров'я третіх осіб - до 200 000 гривень
 • Франшиза: 0 гривень, 1 000 гривень або 2 000 гривень - на Ваш вибір
ДетальнішеПоказати менше Купити Online

Добровільна Автоцивілка

додатковий захист

Додаткова перевага - технічний асистанс до Автоцивілки

 • Додаткого до полісу ОСАГО (Обов'язкова Автоцивілка)
 • Збільшення ліміту відповідальності – плюс 100, 200 або 500 тисяч гривень - вибирай один з трьох варіантів та купуй онлайн (у вартість не включено договір ОСАГО)
 • Плюс 50 000 гривень на покриття шкоди життю і здоров'ю третіх осіб
ДетальнішеПоказати менше Купити Online

Пряме врегулювання з УНІКА

виплата в своїй компанії

 • Без обмежень по страховим компаніям та кількості учасників ДТП
 • Без франшизи
 • До 100 000 гривень на ремонт Вашого автомобіля
 • Виплата без довідок до 50 000 гривень
 • Технічний асистанс
 • Консьєрж-сервіс
ДетальнішеПоказати менше

Звертайтесь до нас

Цілодобовий контакт - центр

0 800 600 600

безкоштовно з будь-яких телефонів в Україні

2202

безкоштовно для абонентів усіх національних мобільних операторів. Лише для повнолітніх.

Найближчий офіс

Головний Офіс (7,849 км)

01032, Київ, вулиця Саксаганського, буд. 70-А

Тел.: +380 44 225 60 03, +38067225600

E-mail: office@uniqa.ua

Замовте консультацію продавця

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Будь ласка, заповніть поля нижче

Захист Вашої відповідальності з УНІКА

Збитки майну третіх осіб
Збитки життю та здоров'ю третіх осіб
Нещасний випадок при ДТП

Бути винуватцем ДТП, це завжди неприємно, а особливо коли винен іншому водієві кілька десятків тисяч гривень на ремонт його автівки.
Лише в таких ситуація розумієш наскільки важливо купити поліс Автоцивілки надійної компанії УНІКА, яка не лише вчасно платить, але й бере на себе спілкування з іншим учасником пригоди.

Віктор Закотій

Чому УНІКА?

Австрійська Страхова Група
Більше ніж 700 000 клієнтів
250 точок продаж в Україні

Детальніше про Автоцивілку

Що таке ОСАГО?

Страхування відповідальності автовласників необхідне для Вашої безпеки на дорозі. Поліс ОСАГО, який частіше називають просто «автоцивілка», дозволяє істотно матеріально захистити водіїв авто та їх пасажирів в разі ДТП.

Автоцивілка винної сторони покриває матеріальні витрати на ремонт автомобіля потерпілого, та компенсує вартість лікування, якщо постраждали люди. Сьогодні закон встановив наступні ліміти відповідальності: на життя і здоров'я – до 200 000 гривень, на майно – до 100 000 гривень. Розрахунок вартості відновлювального ремонту проводиться згідно затвердженого порядку, та в цілому збігається в усіх компаніях. Калькулятор вартості збитку може залежати від внутрішніх розпоряджень компанії. Але ви завжди маєте можливіть замовити незалежну експертизу.

Як правило, лімітів виявляється недостатньо, щоб повноцінно провести ремонт авто або надати комплексну медичну допомогу, особливо, якщо це Київ. Для УНІКА розробила додатковий поліс цивільної відповідальності, з підвищеними лімітами. Добровільне страхування цивільної відповідальності, а простіше кажучи поліс Добровільної автоцивілки, дозволяє розширити страхові ліміти до 500 000 гривень, і бути спокійним за свою матеріальну безпеку на дорозі.

Переваги поліса ОСАГО від компанії «УНІКА»

Компанія УНІКА - лідер на ринку страхування вже багато років. Ми не залучаємо клієнтів великими знижками та акціями. Ми просто швидко і якісно платимо! Тому наша оперативність та високий сервіс обслуговування дозволяє вже протягом багатьох років утримувати лідируючі позиції та зберігати довіру наших клієнтів.

Пряме врегулювання від СК «УНІКА»

Останнім часом у всіх на слуху послуга прямого врегулювання, яка вже діє на страховому ринку. Це означає, що потерпілі в ДТП зможуть звертатися за виплатою не в страхову компанію винуватця, а в свою, де оформлений їх поліс Автоцивілки (ОСАГО). Це положення діє з 01.12.2016 року. Проте і тут є свої «але». І основне з них це те, що поліси Автоцивілки обох учасників ДТП повинні бути в тих компаніях, які вступили в систему прямого врегулювання. А це всього 17 компаній на сьогоднішній день. У той час, як тільки Київ активно продає договори більш, ніж 50ти компаній. Тому скористатися прямим врегулюванням зможуть далеко не всі.

Але компанія «УНІКА» подбала про своїх клієнтів. Ми пропонуємо Вам продукт «Пряме врегулювання від СК УНІКА», який діє для всіх страхових компаній, без обмежень. Для отримання виплати по Прямому врегулюванню Вам достатньо зателефонувати в наш контакт центр, та слідувати порадам фахівця. У ряді випадків досить просто заповнити європротокол, якщо сума збитку не перевищує 50 000 гривень. Весь період виплати з дня подачі останнього документа становить близько 20ти днів, в той час як за звичайним полісом ОСАГО в ряді страхових компаній клієнти чекають виплату місяцями.

Як оформити договір СК «УНІКА»

Будь-який договір страхування УНІКА Ви можете оформити в одному з офісів компанії, або купити онлайн. У разі придбання на сайті, ми доставимо Вам договір кур'єром або через «Нову пошту», або Ви можете самостійно забрати його в одному з наших офісів. Якщо Ви хочете змінити Ваші дані, або ввели їх невірно, просто слід звернутися в контакт центр будь-яким зручним для Вас способом, і ми все виправимо.

Додатково до ОСАГО

Додатково до ОСАГО ми рекомендуємо купити поліс страхування від нещасного випадку при ДТП для водія автомобіля, який дасть можливість отримати додаткову компенсацію внаслідок втрати працездатності або смерті. На жаль, якраз водій автомобіля, що винний у скоєнні ДТП, в полісі ОСАГО не застрахований. Також Ви можете розглянути варіанти страхування від нещасного випадку або страхування життя.

Комплексний договір цивільної відповідальності від компанії «УНІКА» захистить Вас від матеріальних збитків внаслідок ДТП за будь-яких обставин.

Ми рекомендуємо додатково ...

КАСКО

Страхуйте не лише відповідальність перед третіми особами на дорозі, але і Ваш автомобіль. Гнучкі умови страхування від УНІКА дозволять обрати ту страховку, яка підійде саме Вам.

Дізнайтесь більше

Нещасний випадок

Зверніть увагу - водій автомобіля, що є винуватцем ДТП, не застрахований з полісом ОСАГО від нещасного випадку. УНІКА пропонує Вам додатково застрахувати від нещасного випадку і водія авто.

Дізнайтесь більше

Відповідальність перед сусідами

Застрахуйте свою відповідальність не лише на дорозі, але і вдома - обирайте онлайн свій ліміт страхування відповідальності перед сусідами!

Дізнайтесь більше

Потрібна консультація?

Найближчий офіс УНІКА

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз