RU UA EN
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

RU UA EN

Автоцивілка (ОСАГО)

Страхування ОСАГО (Автоцивілка) - це надійна можливість захистити себе від раптових фінансових проблем у разі ДТП з Вашої вини, а також компенсувати витрати потерпілому. Але якщо потерпіла сторона - це Ви, то відтепер послуга прямого врегулювання від УНІКА дозволяє отримати виплату в своїй компанії та уникнути цілого ряду проблем.
Поліс від Страхової компанії «УНІКА» - комплексний захист та цілковита впевненість за кермом.

Електронна Автоцивілка (ОСАГО)

вимога законодавства

 • Матеріальний захист Вашої відповідальності, швидке відшкодування потерпілій стороні
 • Закон передбачає ліміти: майно - до 130 000 гривень, життя і здоров'я третіх осіб - до 260 000 гривень
 • Три варіанти на вибір зі спеціальними умовами лише при оформленні полісу на сайті uniqa.ua
 • Франшиза при купівлі онлайн: 1 000 або 2 000 гривень.
 • Електронний поліс після укладення відправляється відразу на Вашу електронну пошту
Показати більшеПоказати менше
Купити Online

Добровільна Автоцивілка

додатковий захист

 • Додаткого до полісу ОСАГО (Обов'язкова Автоцивілка)
 • Збільшення ліміту відповідальності – плюс 250, 550 або 850 тисяч гривень по майну - вибирай один з трьох варіантів та купуй онлайн (у вартість не включено договір ОСАГО)
 • Плюс 50 000 гривень на покриття шкоди життю і здоров'ю третіх осіб
Показати більшеПоказати менше
Купити Online

Автоцивілка навпаки

виплата у своїй компанії

 • Якщо винуватець ДТП інша особа – не чекайте на виплату від його страхової компанії, а отримуйте до 100 000 гривень на ремонт Вашого авто від УНІКА
 • Якщо збиток не перевищує 50 000 гривень - оформлюйте Європротокол без виклику Поліції
 • Ціна – 1 580 гривень для Києва, Київської області та міст-мільйонників, 950 гривень – для інших міст
 • Можливість оплати 2 частинами

Отримуйте виплату по «Автоцивілці навпаки» в компанії, якій довіряєте, та позбавте себе спілкування з винуватцем ДТП та його страховою!

Показати більшеПоказати менше

Звертайтесь до нас

Цілодобовий контакт - центр

044 225 60 00 2202

оплата згідно тарифів Вашого оператора

Найближчий офіс

Головний Офіс (7,847 км)

01032, Київ, вулиця Саксаганського, буд. 70-А

Тел.: +380 44 225 60 00, +38067225600

E-mail: office@uniqa.ua

Замовте консультацію продавця

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Будь ласка, заповніть поля нижче

Захист Вашої відповідальності з УНІКА

Збитки майну третіх осіб
Збитки життю та здоров'ю третіх осіб
Нещасний випадок при ДТП
Кошти на ремонт Вашого авто

Бути винуватцем ДТП, це завжди неприємно, а особливо коли винен іншому водієві кілька десятків тисяч гривень на ремонт його автівки.
Лише в таких ситуація розумієш наскільки важливо купити поліс Автоцивілки надійної компанії УНІКА, яка не лише вчасно платить, але й бере на себе спілкування з іншим учасником пригоди.

Віктор Закотій

Чому УНІКА?

Австрійська Страхова Група
Більше ніж 700 000 клієнтів
250 точок продаж в Україні

Детальніше про Автоцивілку

Що таке ОСАГО?

Страхування відповідальності автовласників необхідне для Вашої безпеки на дорозі. Поліс ОСАГО, який частіше називають просто «автоцивілка», дозволяє істотно матеріально захистити водіїв авто та їх пасажирів в разі ДТП.

Автоцивілка винної сторони покриває матеріальні витрати на ремонт автомобіля потерпілого, та компенсує вартість лікування, якщо постраждали люди. Сьогодні закон встановив наступні ліміти відповідальності: на життя і здоров'я – до 260 000 гривень, на майно – до 130 000 гривень. Розрахунок вартості відновлювального ремонту проводиться згідно затвердженого порядку, та в цілому збігається в усіх компаніях. Калькулятор вартості збитку може залежати від внутрішніх розпоряджень компанії. Але ви завжди маєте можливіть замовити незалежну експертизу.

Як правило, лімітів виявляється недостатньо, щоб повноцінно провести ремонт авто або надати комплексну медичну допомогу, особливо, якщо це Київ. Для УНІКА розробила додатковий поліс цивільної відповідальності, з підвищеними лімітами. Добровільне страхування цивільної відповідальності, а простіше кажучи поліс Добровільної автоцивілки, дозволяє розширити страхові ліміти до 500 000 гривень, і бути спокійним за свою матеріальну безпеку на дорозі.

Електронна автоцивілка – які переваги щодо звичайного полісу ОСАГО?

Електронна Автоцивілка – це то й же звичний нам усім поліс ОСАГО, але вже не на зеленому паперовому бланку, як це було раніше, а в електронному вигляді. На сьогоднішній день обидва методи відображення договору (і в електронному вигляді, і на бланку) відповідають вимогам Законодавства та захищають Вашу відповідальність в однаковій мірі.

Переваги Електронної Автоцивілки:
1. Ви самостійно укладаєте поліс на сайті uniqa.ua, сплачуєте платіж, підписуєте договір з використанням паролю з смс – і протягом 10 хвилин поліс уже на Вашій електронній пошті. Вам не потрібно їхати до офісу чи чекати на доставку кур’єром.
2. Ваш поліс відразу передається до єдиної централізованої бази Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), де його побачить Поліцейський при перевірці. Тобто Ви захищаєте себе від можливого шахрайства та можете відразу перевірити легітимність свого полісу на сайті www.mtsbu.ua («Перевірка "Автоцивілки"»).
3. Ви фізично не можете загубити Ваш поліс, він «не горить у вогні, та не тоне у воді» – документи завжди на Вашій електронній пошті. Звичайно, якщо Ви не видалите листа, але і тут ми зможемо Вам його повторно відправити за Вашим запитом.
4. Хоча возити з собою поліс не потрібно, так як перевірка полісу буде здійснюватися в електронному вигляді, ми все ж рекомендуємо Вам роздрукувати договір та тримати його про всяк випадок у авто.

Переваги поліса ОСАГО від компанії «УНІКА»

Компанія УНІКА - лідер на ринку страхування вже багато років. Ми не залучаємо клієнтів великими знижками та акціями. Ми просто швидко і якісно платимо! Тому наша оперативність та високий сервіс обслуговування дозволяє вже протягом багатьох років утримувати лідируючі позиції та зберігати довіру наших клієнтів.

Пряме врегулювання від УНІКА - «Автоцивілка навпаки»

Останнім часом у всіх на слуху послуга прямого врегулювання, яка вже діє на страховому ринку. Це означає, що потерпілі в ДТП зможуть звертатися за виплатою не в страхову компанію винуватця, а в свою, де оформлений їх поліс Автоцивілки (ОСАГО). Це положення діє з 01.12.2016 року. Проте і тут є свої «але». І основне з них це те, що поліси Автоцивілки обох учасників ДТП повинні бути в тих компаніях, які вступили в систему прямого врегулювання. А це всього 17 компаній на сьогоднішній день. У той час, як тільки Київ активно продає договори більш, ніж 50ти компаній. Тому скористатися прямим врегулюванням зможуть далеко не всі.

Але компанія «УНІКА» подбала про своїх клієнтів. Ми пропонуємо Вам продукт «Автоцивілка навпаки», який діє як пряме врегулювання для всіх страхових компаній, без обмежень. Для отримання виплати по прямому врегулюванню «Автоцивілка навпаки» Вам достатньо зателефонувати в наш контакт центр, та слідувати порадам фахівця. У ряді випадків досить просто заповнити європротокол, якщо сума збитку не перевищує 50 000 гривень. Весь період виплати з дня подачі останнього документа становить близько 20ти днів, в той час як за звичайним полісом ОСАГО в ряді страхових компаній клієнти чекають виплату місяцями.

Як оформити договір СК «УНІКА»

Паперовий договір страхування УНІКА Ви можете оформити в одному з офісів компанії, а електронний поліс купити онлайн. Онлайн Ви купуєте поліс в електронному вигляді, тобто всі документи після укладення договору відправляться на Вашу електронну пошту. Додаткова доставка договору не здійснюється.

Додатково до ОСАГО

Додатково до ОСАГО ми рекомендуємо купити поліс страхування від нещасного випадку при ДТП для водія автомобіля, який дасть можливість отримати додаткову компенсацію внаслідок втрати працездатності або смерті. На жаль, якраз водій автомобіля, що винний у скоєнні ДТП, в полісі ОСАГО не застрахований. Також Ви можете розглянути варіанти страхування від нещасного випадку або страхування життя.

Комплексний договір цивільної відповідальності від компанії «УНІКА» захистить Вас від матеріальних збитків внаслідок ДТП за будь-яких обставин.

Ми рекомендуємо додатково ...

КАСКО

Страхуйте не лише відповідальність перед третіми особами на дорозі, але і Ваш автомобіль. Гнучкі умови страхування від УНІКА дозволять обрати ту страховку, яка підійде саме Вам.

Дізнайтесь більше

Нещасний випадок

Зверніть увагу - водій автомобіля, що є винуватцем ДТП, не застрахований з полісом ОСАГО від нещасного випадку. УНІКА пропонує Вам додатково застрахувати від нещасного випадку і водія авто.

Дізнайтесь більше

Відповідальність перед сусідами

Застрахуйте свою відповідальність не лише на дорозі, але і вдома - обирайте онлайн свій ліміт страхування відповідальності перед сусідами!

Дізнайтесь більше

Потрібна консультація?

Найближчий офіс УНІКА

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз