RU UA
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

RU UA

UNIQAблог

Я та моя сім'я
24 травня 2018

Страхування дитини: на що звернути увагу?

Серед усіх, хто звертається в УНІКА по медичне страхування, чи ДМС, особливу категорію становлять батьки. Здоров’я дитини – це перше, що кожен з нас прагне захистити. Тому для більшості родин вибір дитячої програми є першим кроком, з якого взагалі починається їх знайомство з медичним страхуванням.

Страхування дитини: на що звернути увагу?

Відтак, виникають запитання: якою має бути якісна програма страхування? Чи має дитяча програма відрізнятися від дорослої? Скільки вона повинна коштувати?

Щоб знайти відповіді на ці складні запитання, радимо починати з простих. Експерти УНІКА пропонують ось такий чек-лист з 5 пунктів, що допоможе визначитися з вибором.

1.

Від чого захищає? Перш за все, дійзнайтеся у співробітника страхової компанії, які медичні послуги передбачені програмою страхування, і чи відповідають вони потребам Вашої дитини. Повноцінна діагностика, консультації профільних фахівців, лікування в комфортних умовах - краще відразу розібратися, які можливості передбачені Вашої страховкою. Не бійтеся ставити запитання: чим більше інформації у Вас буде на етапі пошуку, тим менше ймовірність розчарувань при зверненні в страхову з конкретною проблемою. При цьому радимо пам’ятати: і дитяче, і доросле страхування – це, в першу чергу, допомога у непередбачуваних ситуаціях. А от планові візити до стоматолога, вакцинація або фізіопроцедури за бажанням – це те, що цілком можна забезпечити самостійно, не витрачаючись на страховку.

2.

Де можна лікуватися? Якісна медична страховка – це можливість потрапити на прийом до кращих профільних лікарів, в різних медичних установах. Крім того, медична допомога може знадобитися дитині не лише вдома, а, скажімо, в літньому таборі в Карпатах чи під час відпочинку у бабусі, в сусідній області. Тому обов’язково зверніть увагу на кількість, якість та розташування тих медичних установ, в яких є можливим обслуговування за страховкою.

3.

Чим можна лікуватися? Якісне лікування – це не лише кваліфіковані лікарі, а й ефективні ліки за призначенням. Проте у страхуванні часто є обмеження саме щодо купівлі медикаментів: наприклад, відшкодовується лише 50% від вартості призначених препаратів. Можуть бути й інші обмеження: наприклад, купівля оригінальних європейських ліків не передбачена, а пропонуються лише їх українські, більш дешеві аналоги. Тому обов’язково дізнайтеся, які препарати будуть покриватися за рахунок Вашої програми, і на яких умовах.

4.

Скільки коштів на лікування передбачено? У дитячому віці звернення до лікарів бувають достатньо частими, і з дуже різних причин. Тому варто оцінити, чи є страхова сума за Вашою програмою достатньою для дитини, навіть за відсутності серйозних проблем зі здоров’ям. За статистикою УНІКА, дітям дошкільного та шкільного віку в середньому двічі на рік викликають педіатра додому, і, відповідно, купують ліки. Хоча б раз на рік їм приходиться здавати аналізи та отримувати консультації 3-6 профільних лікарів. Дуже часто дітлахам потрібне нескладне хірургічне втручання – як от видалення апендициту, а також допомога при травмах або 3-5 денне лікування в клініці. Добре, коли все це на 100% забезпечує страхова компанія.

5.

Хто надає захист? Для будь якої послуги є важливим, хто саме її надає. І страхування – не виняток. Медична страховка навіть з дуже привабливими умовами може виявитися марною покупкою, якщо страхова компанія погано виконує свої зобов’язання. Тож ми радимо обов’язково поцікавитися не лише умовами страхування, а й репутацією компанії, де Ви плануєте придбати медичний поліс.

До речі, про надійність страховика може свідчити … вартість полісу ДМС: якщо компанія повністю і своєчасно сплачує за послуги приватним клінікам і аптекам, то її програма медичного страхування просто не може бути дешевою. Досвід роботи, фінансові показники та позитивні відгуки також важливі. Знайдіть час, щоб дізнатися про них: адже цій компанії Ви довіряєте найдорожче – здоров'я своєї дитини.

Якщо у Вас все ще лишилися питання – переходьте на сторінку медичного страхування на нашому сайті, та залишайте заявку - будемо раді відповісти.
Залишити відгук
Подтвердите, что вы не робот
Сергей 19 жовтня 2019

Добрый день! Интересуют варианты страхования ребенка 3 года и 1 месяц.

УНИКА 21 жовтня 2019

Сергей, отправили информацию на Вашу электронную почту. Спасибо за интерес.

Алёна 19 жовтня 2019

Доброго дня, цікавит страхування дитей 2 місяці і 14 місяців. Модно отримати на пошту докладну інформацію з цінами та що покриває страхування

УНИКА 21 жовтня 2019

Олено, доброго дня, відправили інформацію на Вашу електронну пошту.

Елена 15 жовтня 2019

Добрый день. Ребенку 4,5 года. Интересует страховка, покрывающая клинику Борис.

УНИКА 16 жовтня 2019

Спасибо за интерес, ответ отправили на электронную почту.

Виктория 12 жовтня 2019

Здравствуйте, интересует страхование ребенка, возраст 2года 10мес, пришлите, пожалуйста предложение. Спасибо

УНИКА 12 жовтня 2019

Виктория, добрый день, отправили на Вашу электронную почту.

Ольга 08 жовтня 2019

Добрый день! Интересует условия и цена страхования детей, 1 год и 5 лет. Спасибо!

УНИКА 08 жовтня 2019

Ольга, добрый день, спасибо за Ваш интерес. Предложение отправлено.

Валентин 08 жовтня 2019

Здравствуйте. Ребенку 4 года. Какие варианты страхования есть?

УНИКА 08 жовтня 2019

Валентин, о вариантах страхования отправили информацию на Вашу электронную почту.

Денис 28 вересня 2019

Здравствуйте. Ребенку 2,5 года. Какие варианты страхования есть? Возможно ли продолжать получать лечение в частной клинике, в которой мы наблюдаемая практически с рождения, при этом покрывать расходы с помощью страхования? Спасибо!)

УНИКА 30 вересня 2019

Денис, добрый день, ответили на Ваш электронный адрес.

Евгения 26 вересня 2019

Здравствуйте. Ребенку 2,11 года. Какие варианты страхования есть? Возможно ли продолжать получать лечение в частной клинике, в которой мы наблюдаемая практически с рождения, при этом покрывать расходы с помощью страхования?

УНИКА 26 вересня 2019

Евгения, добрый день, отправили информацию на Вашу электронную почту.

Ира 24 вересня 2019

Здравствуйте, ребёнку 1 годик. Вы страхуете? Есле да, то пришлите какие есть варианты страхования и сколько будет стоит.

УНИКА 24 вересня 2019

Ира, спасибо за обращение. Предложение отправили на Вашу электронную почту.

Євген 20 вересня 2019

Доброго дня. Цікавить страхування двох дітей віком по 6,5 років. Надішліть будь ласка умови та існуючі пакети. Дякую

УНИКА 20 вересня 2019

Євгене, доброго дня, відправимо пропозицію на Вашу електронну пошту.

Дмитрий 11 вересня 2019

Добрый день! Интересует страхование ребенка 2 года. Прошу выслать предложения

УНИКА 11 вересня 2019

Дмитрий, спасибо за обращение. Отправим ответ на Вашу электронную почту.

 

Оксана 27 серпня 2019

Интересует страхование здоровья для ребёнка 11 лет 

УНИКА 27 серпня 2019

Оксана, спасибо за Ваш интерес. Отправим предложение на Вашу электронную почту.

Архів
Всі роки
Останні статті
Заощаджуємо на відпустку
Я та моя сім'я
03. жовтня 2019
Заощаджуємо на відпустку
Усі друзі повернулись засмаглі й задоволені з закордонних відпусток? А ви після чергового бюджетного відпочинку на дачі приїхали додому впевненими, що «ось в наступному році точно поїдемо ніжитись під пальмами»? Але, на жаль, не завжди вистачає грошей на комфортний відпочинок. Зібрали для вас не хитрі поради, завдяки яким ви зможете накопичити грошей на відпустку навіть з невеликим рівнем доходів.
Осінні хвороби. Попереджений - значить озброєний
Я та моя сім'я
26. вересня 2019
Осінні хвороби. Попереджений - значить озброєний
Осінь — це не лише золотаве листя, затишні посиденьки за філіжанкою запашної кави та пухнасті светри. Це ще дощі, неочікуване різке зменшення температури та перші застуди. Деякі хвороби вважаються саме «осінніми». Краще знати про них, щоб встигнути підготуватись.
Готуємо організм до осені!
Я та моя сім'я
19. вересня 2019
Готуємо організм до осені!
За останніми літніми днями будемо сумувати не лише ми, а й наш організм. Насправді, зміни сезонів, перепади температур (нехай спочатку лише вночі) — це для нього неабиякий стрес. Здається, найкращим рішенням було б загорнутися в пухнасту ковдру і маленькими ковтками пити гарячий чай, насолоджуючись домашнім затишком, муркотінням кота й улюбленим фільмом. На вулицю виходити за особливої потреби не варто, особливо якщо за вікном дощ і неприємний вітер.

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз