Весняні Дні заощаджень УНІКА Життя в Райффазен Банку Аваль

Новини
29.03.2019

Весняні Дні заощаджень УНІКА Життя в Райффазен Банку Аваль

З 1 по 30 квітня 2019 року в мережі відділень Райффайзен Банку Аваль пройдуть чергові Дні заощаджень УНІКА Життя. Учасників Днів заощаджень чекають нові можливості накопичення, розіграш призів та сувеніри.

У Дні заощаджень клієнти банку зможуть отримати індивідуальну консультацію про накопичувальне страхування життя і дізнатися про те, як:

  • забезпечити собі фінансовий захист і подбати про добробут своєї сім'ї;
  • накопичити на здійснення мрії і забезпечити гідну освіту дитині;
  • придбати власне житло;
  • отримати додаткову пенсію.

Для участі в акції, необхідно укласти договір накопичувального страхування життя в одному з відділень Райффайзен Банку Аваль, задіяних в акції по всій Україні, і стати учасником розіграшу головного призу, на вибір переможця - електросамокат, кавоварка або дзеркало-відеореєстратор.

УМОВИ АКЦІЇ:

1. Період проведення: 01.04.2019 - 30.04.2019.

2. Мережа відділень Райффайзен Банку Аваль: в акції беруть участь 110 відділень банку по всій Україні.

3. Під головним призом мається на увазі покупка (електросамокат, кавоварка, дзеркало-відеореєстратор) кожної одиниці за 1 грн.

6. Дата розіграшу головного призу:  01.06.2019. Переможець розіграшу визначається випадковою жеребкуванням за допомогою онлайн-сервісу https://www.random.org/lists/.

7. Процес проведення розіграшу записується на відео з подальшою публікацією на відповідній офіційній веб-сторінці Страхової компанії «УНІКА Життя».

8. Перелік відділень банку та графік проведення в них Днів заощаджень розміщений тут.

9. Дні заощаджень проходять на всій території України (за винятком АР Крим, а також населених пунктів Донецької і Луганської областей, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження).