RU UA EN
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

RU UA EN
Страхування життя та здоров’я - фото

Страхування життя та здоров’я

Захисти себе, свою сім'ю і близьких, та отримай найкраще лікування і фінансову незалежність при будь-яких несподіваних подіях в житті

Потурбуйся про своїх близьких та себе

 • Накопичення коштів + страхове покриття
 • Захист добробуту твоїх близьких
 • Виплата відшкодування у разі непередбачуваної події або після закінчення терміну дії договору
 • Просте та швидке оформлення
 • Твій капітал – у твоєму розпорядженні

Страхування життя від УНІКА надає простий і доступний спосіб фінансувати власні потреби та забезпечити гідне життя своїм близьким. Захисти добробут родини - і насолоджуйся всією повнотою життя!

Показати більше Показати менше Детальніше

Обирай свою програму добровільного медичного страхування – відтепер і для фізичних осіб

 • Захист від 75 000 до 175 000 гривень
 • Амбулаторно-поліклінічна допомога
 • Плановий та невідкладний стаціонар
 • Невідкладна швидка допомога
 • Невідкладна стоматологія


Програми медичного страхування від УНІКА оберігають тебе від фінансових втрат у разі необхідності медичної допомоги

 

Показати більше Показати менше Детальніше

Захисти себе від несподіванок долі

 • Страховий захист у побуті, на виробництві, під час відпочинку - 24 години на добу 7 днів на тиждень
 • Розширений захист
 • Просте та швидке оформлення
 • Доступна вартість

Це страхування допоможе тобі впоратись із непередбаченими витратами, які можуть виникнути в результаті нещасного випадку. Надається захист не тільки на випадок незначних травм, але й у разі інвалідності чи смерті.

 

 

Показати більше Показати менше Детальніше

Звертайтесь до нас

Цілодобовий контакт - центр

044 225 60 00 2202

оплата згідно тарифів Вашого оператора

Найближчий офіс

Головний Офіс (7,847 км)

01032, Київ, вулиця Саксаганського, буд. 70-А

Тел.: +380 44 225 60 00, +38067225600

E-mail: office@uniqa.ua

Замовте консультацію продавця

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Будь ласка, заповніть поля нижче

Детальніше про страхування життя та здоров'я

Страхування життя та здоров'я: навіщо потрібна послуга?

Відповідь проста – щоб відчувати себе впевненіше.
Зазвичай до 30-35 років людина усвідомлює, наскільки цінними є її життя та здоров'я. Від сьогоднішньої активності залежить майбутнє – наприклад, можливість накопичити на пенсію. Добробут людини багато у чому визначає долю її дітей, літніх батьків, а іноді – навіть бізнес-партнерів та найманих працівників.
На жаль, гарантій здорового довголіття не існує. Тому фінансовий захист життя за допомогою life-страхування став нормою у багатьох країнах. Є думка, що застрахуватися – це обов'язок перед сім'єю, родичами, громадянський обов'язок і просто необхідність.
Як би не було, сьогодні ця послуга стає популярною і в Україні.

Яким буває страхування життя?

Згідно з українським законодавством, у нашій країні кожен може використати добровільне страхування життя і здоров'я. Воно дозволяє зробити особисті накопичення на 5, 10, 15 або навіть 30 років – паралельно з фінансовим захистом здоров'я. Тому все life-програми можна розділити на дві великі групи – накопичувальні й ризикові. Їх можна використовувати одночасно або нарізно. У кожного виду захисту є свої особливості.

Як працює накопичувальне страхування?

Послуга схожа на банківський депозит – довгостроковий і з регулярним поповненням. На накопичену суму нараховується додатковий дохід, і до кінця терміну дії договору клієнт отримує ці гроші.
Важливо: у накопичувальної програми є дуже важлива відмінність від депозиту. Можна отримати виплату не тільки після закінчення її терміну, а й у складних життєвих ситуаціях – інвалідність, нещасний випадок. Гроші отримає клієнт, а в найважчих ситуаціях – його близькі.

Як працює ризикове LIFE-страхування?

Це захист на випадок проблем зі здоров'ям – таких, як травма, хірургічна операція або важке захворювання, коли потрібно дороге лікування. Раптовий відхід з життя – ще один з можливих ризиків.
У такій ситуації страховик виплатить суму, заздалегідь вказану в полісі. Гроші можна використати на свій розсуд. Наприклад, оплатити медичні послуги, витратити на реабілітацію, компенсувати втрату доходу або забезпечити матеріальну підтримку сім'ї.
Важливо: поліс страхування життя і здоров'я часто плутають з добровільною медичною страховкою, або ДМС. Це різні послуги. Про ДМС можна почитати тут.

Як можна застрахуватися?

Розібратися в нюансах life-страховки – непросте завдання, тому електронний онлайн-калькулятор тут не допоможе. Ми радимо отримати консультацію експерта, щоб обрати оптимальний договір страхування життя і здоров'я.
Важливо: в УНІКА можна оформити поліс для себе або родини. А ще ми пропонуємо корпоративні програми. Вони стануть у нагоді відповідальним роботодавцям – усім, хто хоче надати надійний соціальний пакет своїй команді.

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз