УНІКА РОЗПОЧАЛА СПІЛЬНИЙ ПРОЕКТ ІЗ ІНОВАЦІЙНИМ СЕРВІСОМ ДЛЯ ФІТНЕСУ GoFit

Новини
25.03.2019

Страхова компанія «УНІКА» в березні поточного року запустила унікальний спільний проект з інноваційним сервісом для фітнесу GoFit. Тепер клієнти, які купують абонементи GoFit категорії Business або Premium на 30 і більше днів, автоматично отримують страховий захист від УНІКА на час занять в спортивних клубах і студіях.

GoFit - це єдиний цифровий абонемент у фітнес центри, тренажерні зали і сотні різних спорт клубів по всій країні. Фітнес клуби, заняття йогою, аеробіка, пілатес, басейн, степ-аеробіка і безліч інших спортивних напрямків доступні клієнтам, які вирішили купити єдиний фітнес абонемент GoFit.

Більше немає необхідності обмежувати себе відвідуванням одноманітних занять, купуючи абонемент на відвідування занять у танцювальній школі, або клубну картку в одну мережу фітнес клубів свого міста. Універсальний абонемент GoFit надає клієнтам можливість отримувати безлімітну насолоду від різноманітних тренувань в кращих спортивних клубах Києва та інших містах України, оплачуючи лише фіксовану вартість фітнес абонемента на місяць.

Цифровий абонемент GoFit можна оформити онлайн всього за пару хвилин на сайті https://gofit.com.ua/subscriptions/  і відразу йти займатися в спортивний клуб або студію.

Надійне забезпечення захисту інтересів своїх клієнтів і партнерів - основне завдання діяльності Страхової компанії «УНІКА». Компанія неухильно виконує взяті на себе страхові зобов'язання перед клієнтами. Щомісячний сумарний обсяг виплат клієнтам УНІКА в середньому становить 60 млн. грн.