УНІКА приймає консультативні висновки від лікарів, що працюють на медичних онлайн платформах

Новини
26.03.2020

З огляду на ситуацію, що склалася з розповсюдженням вірусу COVID-19 та піклуючись про своїх клієнтів, Страхова компанія «УНІКА» розширює можливості  з організації медичної допомоги застрахованим.

УНІКА надає своїм клієнтам, застрахованим по ДМС, доступ до онлайн консультації лікарів на платформі  https://medikit.ua/, детальна інформація за посиланням. І також УНІКА готова приймати консультативні висновки інших медичних онлайн платформ, які застраховані можуть обрати самостійно.

Після консультації та отримання лікарського висновку, при необхідності проведення подальших заходів, наприклад забезпечення медикаментами, проведення обстежень та т.ін., застрахованій особі необхідно протягом одного робочого дня переслати лікарський висновок через* мобільний додаток MyUNIQA або в чат Viber / Telegram.

Згідно онлайн висновків, УНІКА організовує оплату медикаментів та /або обстежень, інших рекомендованих заходів в рамках затверджених протоколів МОЗ та умов діючих договорів і програм добровільного медичного страхування СК «УНІКА».

* Завантажити мобільний додаток: PlayMarket https://goo.gl/Qgh1XY, AppStore https://goo.gl/L3BM2

Перейти в чат, гілка «Медицина»: Telegram https://t.me/UNIQAua_bot, Viber https://goo.gl/oQqPTD