УНІКА: 26 УСПІШНИХ РОКІВ РОБОТИ НА СТРАХОВОМУ РИНКУ УКРАЇНИ

Новини
10.02.2020

10 лютого 2020 року Страхова компанія «УНІКА» відзначає 26-річчя роботи на страховому ринку України.  З року в рік УНІКА демонструє динамічне та успішне зростання. Сьогодні Страхова компанія «УНІКА» − це розгалуджена мережа офісів продажів, регіональних дирекцій, генеральних представництв, офісів врегулювання, що надає професійні страхові послуги 700 тисячам клієнтів на всій території України.

Протягом багатьох років УНІКА є лідером страхового ринку України, адже головним фокусом стратегії компанії залишається її клієнт, з його інтересами та потребами. Тому УНІКА інвестує в нові технології та організаційні рішення, які щодня допомагають клієнтам компанії отримувати найкращий сервіс.

 Голова правління Страхової компанії «УНІКА» Олена Володимирівна Ульє: «Святкуючи 26-річчя нашої компанії, насамперед, я хочу подякувати кожному клієнту, кожному партнеру, які обирають та довіряють УНІКА, й залишаються з нами не один рік поспіль. Також, я хочу відзначити, що співробітники УНІКА – це сила, що рухає компанію вперед і дозволяє нам залишатися лідером страхового ринку України - надійною, фінансово спроможною компанією, яка надає найкращі послуги нашим клієнтам».