UA
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA
UNIQAблог - фото
UNIQAблог
Моя домівка

У подорож без турбот: як захистити житло під час відпустки?

Минулого разу ми писали про вдалі варіанти подорожей наприкінці весни. А от цього разу мова піде не про нові маршрути мандрівок, а про захист того, що ми залишаємо вдома.

У подорож без турбот: як захистити житло під час відпустки?

Так-так, це наше житло і все, що ми маємо у квартирі чи домівці. Експерти УНІКА наголошують: у весняно-літній сезон кількість звернень за виплатами через пограбування житла зростає у 1,5-2 рази! Дуже скоро – чергові довгі вихідні, Трійця. Тому радимо подбати про безпеку Вашої оселі хоча б за 1-2 тижні до того, як вирушити на пікнік за місто або на більш тривалий відпочинок.

Що варто робити, щоб убезпечити своє житло на час відпустки?

1.

Зберігайте спокій. Так-так, і перш за все – менше галасу, вибухових емоцій та яскравих фото у соціальних мережах. Ваші фото-звіти під час мандрів – це дуже корисна інформація для злочинців, і не варто нею ділитися.

Маємо дуже багато історій від наших клієнтів, що не дотримувалися цього правила і тепер звернулися по виплату: «Ми поїхали на вікенд закордон, виставили у Facebook фото чудових краєвидів – а хтось у цей час «виставив» нашу квартиру»... Звичайно, усім нам хочеться ділитися позитивними враженнями з друзями у соціальних мережах. Але ми щиро радимо робити це не під час подорожей, а вже після повернення, коли будете вдома.

2.

Подбайте про фізичний захист. За даними фахівців, що протидіють кримінальним злочинам, 80% вхідних дверей українських квартир можна відімкнути за кілька хвилин, звичайними господарськими інструментами. А як щодо Вашої оселі? Засобів безпеки багато, але їх вибір більшим чином залежить від наявного бюджету та розташування житла. Традиційна порада – решітка на вікна для перших та останніх поверхів, броньовані двері, декілька замків. Чим більше бар’єрів, тим менше бажання витрачати час саме на Вашу оселю – принаймні, у недосвідчених грабіжників. Ніколи не завадять дружні стосунки із сусідами і прохання приглядіти за житлом – звичайно, якщо Вам пощастило мати серед них надійних та добропорядних людей.

Більш досконалі засоби – відеоспостереження на Вашому поверсі, угода з охоронною агенцією та наявність «розумних» ІТ-гаджетів для домашнього захисту – достатньо надійні, але не найдешевші рішення. А от вдаватися до простих і доволі популярних ідей, що імітують Вашу присутність вдома, експерти не радять – зазвичай, такі заходи лише привертають увагу злодіїв.

3.

Застрахуйте оселю. Звичайно, ми в УНІКА віримо в дієвість саме цього захисту:

  • по-перше, тому, що лише страховка житла зможе допомогти, якщо не спрацюють всі інші, запобіжні заходи. А таке трапляється доволі часто: за нашими даними, біля 25-27% випадків пограбування житла відбуваються у квартирах та будинках, де, начебто, господарі здійснили всі необхідні кроки щодо свого убезпечення; 
  • по-друге, страхування надає захист ще й від інших неприємностей. Наприклад, воно діє у випадку такої частої проблеми, як залиття квартири. Адже влітку багато хто робить ремонт, генеральне прибирання чи велике прання – а під час таких заходів трапляються дуже різні і зовсім непередбачувані ситуації. А раптом щось таке станеться у Ваших сусідів зверху? 
  • і, по-третє, цей захист – справді доступний. Середня вартість страхового полісу, скажімо, для звичайної квартири, 56 м2, приблизно 4 гривні на день. При цьому поліс діятиме протягом року, тобто під час усіх відпусток, робочих та вихідних днів, і захищатиме майно квартири від пограбування чи крадіжки зі зламом на 60 тисяч гривень, а от загальна сума захисту перевищить 800 тисяч гривень.
Сподіваємося, наші поради допоможуть Вам провести відпустку, сповнену лише приємних пригод, і зрадіти поверненню у захищену оселю. А от якщо виникнуть додаткові запитання – експерти УНІКА завжди раді відповісти на них. Звертайтесь:)
Залишити відгук
Підтвердіть, що Ви не робот
Останні статті
Щоб ділитися світлом, треба мати його в собі: чому під час війни важливо дбати про своє психологічне здоров’я?
Будемо здорові!
22. вересня 2023
Щоб ділитися світлом, треба мати його в собі: чому під час війни важливо дбати про своє психологічне здоров’я?
Велика війна триває вже більше, ніж півтора року, і це не може не відбиватися на психологічному стані українців. Які упередження заважають нам вчасно звертатися за допомогою і чому все ж таки важливо це робити? Про це сьогодні розмовляємо зі Світланою Підлипською, експерткою Wellbeing Company.
Безпечна осінь. Яке автострахування вам потрібне?
Мій автомобіль
20. вересня 2023
Безпечна осінь. Яке автострахування вам потрібне?
Осінь – відповідальна пора, коли наше життя стає більш динамічним. Щоб здійсненню планів не завадили прикрі несподіванки, варто подбати про безпеку, зокрема і фінансову. Огляд важливих страховок осені почнемо з потреб власників автомобілів. Їм важливо не лише застрахувати авто, а й захистити свою цивільну відповідальність за кермом.
Додаткові заняття для дитини: як обрати та розрахувати бюджет?
Я та УНІКА
14. вересня 2023
Додаткові заняття для дитини: як обрати та розрахувати бюджет?
Вересень – це не лише початок шкільних уроків, а й вибір закладу для позашкільної активності: спорту, хобі, мистецтва або музики. Та майже всі додаткові заняття дитини потребують витрат, і це не лише сама оплата за навчання. Як розрахувати бюджет на позашкільні «гуртки» і не зіткнутися ані з розчаруванням дитини, ані з фінансовим перевантаженням?

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз