RU UA EN
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

RU UA EN

Страхування квартири

Страховий захист Вашої квартири з УНІКА - спокій та впевненість у будь-якій ситуації. Наша компанія пропонує Вам простий та зручний договір, уклавши який Ви вбережете себе від додаткових фінансових витрат на ремонт при настанні страхового випадку.

Захист Вашої квартири з УНІКА

Вогонь
Стихія
Пошкодження водою
Крадіжка

Cтрахування квартири

Один договір захищає від всіх необхідних ризиків. Фіксована вартість страхування за 1 кв.м.!


Акція: застрахуй квартиру онлайн - отримай знижку 20% на страхування відповідальності перед сусідами. Детальніше

  • Без попереднього огляду квартири
  • Без опису застрахованого майна
  • Без пропорцій при відшкодуванні збитків
  • Без «прихованих» пунктів і додаткових оплат
  • Два варіанти страхового захисту тільки при купівлі Online

Купити Online

Звертайтесь до нас

Цілодобовий контакт - центр

044 225 60 00 2202

оплата згідно тарифів Вашого оператора

Найближчий офіс

Головний Офіс (7,847 км)

01032, Київ, вулиця Саксаганського, буд. 70-А

Тел.: +380 44 225 60 00, +38067225600

E-mail: office@uniqa.ua

Замовте консультацію продавця

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Будь ласка, заповніть поля нижче

Чому УНІКА?

Австрійська Страхова Група
Більше ніж 700 000 клієнтів
250 точок продаж в Україні

Прийшовши додому після роботи я побачив, що у мене в квартирі мокра стеля та калюжа на підлозі, а в ній – шпалери,  що відпали від вологи. Як же вчасно три місяці до того уклав договір страхування квартири та відповідальності в СК «УНІКА», і мені не довелось вимагати від сусіда компенсації та псувати з ним відносини! Виплату я отримав дуже швидко, суми мені було достатньо, щоб усунути наслідки затоплення.

Дмитро Сухоребський

Подумай про свій спокій


Детальніше про страхування квартири

Страхування майна - це що?

Компанія УНІКА стежить за тенденціями страхового ринку України та завжди знає, яке саме страхування потрібне сучасному споживачеві, щоб він відчував себе в безпеці та був упевнений у завтрашньому дні. Адже не секрет, що непередбачені матеріальні витрати завжди згубно позначаються на добробуті всіх членів сім'ї. А якщо щось трапляється з нашим житлом, це додатково ще й моральний стрес, з яким важко впоратися, навіть якщо все можна виправити. Адже наш дім - наша фортеця.

Особливо важливо це для іпотечного страхування. Оскільки поки квартира знаходиться у заставі в банку, слід бути впевненим, що непередбачені витрати, пов'язані з пошкодженням іпотечного житла, не ляжуть тягарем на Ваші плечі і не потягнуть за собою додаткові витрати.

Жителі багатоквартирних будинків не раз стикалися з такою проблемою, як затоплення, причиною якого стали сусіди, загоряння з різних причин, наприклад, через неякісну проводку, грабіж зі зломом, та подібні неприємності. Особливо це небезпечно, якщо Ви зберігаєте вдома коштовності, гроші, дорогу техніку. Та коли у Вас в руках поліс від надійної компанії і Ваше майно застраховане, Ви спокійно можете впоратися з ситуацією та не постраждати матеріально, що істотно зменшує моральний стрес від пошкодження Вашої квартири.

Переваги експрес-страхування в компанії УНІКА

Ми знаємо, як мало у Вас часу і як незручно буває вичитувати довгі складні договори та складати опис кожного предмета в квартирі, щоб нічого не забути, та отримати повноцінне відшкодування. Тому наші фахівці розробили для Вас зручний договір, який Ви можете швидко та просто укласти в наших офісах продажів, без виснажливого заповнення заяв, самостійних підрахунків і т.п. Вартість фіксована за метр квадратний та залежить від того, якої площі Ваша квартира.

Крім того, відшкодування виплачується без сублімітів, пропорцій та без урахування зносу. Крім стандартних ризиків, таких як пожежа, вибух, стихійні лиха, затоплення з різних причин, грабіж, ми додали такі поширені ризики, як «бій скла» та «вандалізм». А це, погодьтесь, сьогодні не рідкість. Відшкодування Ви можете отримати в деяких випадках навіть без довідки з компетентних органів, що також полегшує процес компенсації збитку.

Але і це не все наші переваги. Нашим клієнтам ми пропонуємо компенсацію в разі додаткових пошкоджень при гасінні пожежі, а також покриваємо витрати на заміну замків і систем забезпечення безпеки.

Додатково до договору експрес-страхування квартири ми радимо Вам укласти договір страхування відповідальності власників житла, та забезпечити собі гарні відносини з сусідами, незалежно від будь-яких прикрих несподіванок у Вашій квартирі.

Що робити, якщо стався страховий випадок?

Виплата відшкодування відбувається швидко і просто. Якщо сталася страхова подія, Вам достатньо зателефонувати до цілодобової служби підтримки нашої компанії та пояснити ситуацію. Вам буде надано точний алгоритм дій і рекомендації зі збору необхідних документів для отримання виплати.

Скільки коштує страхування квартири?

Здавалося б, таке страхування майна повинно коштувати дорого. Але тільки не в УНІКА, і це ще одна наша перевага.

Наприклад, у Вас квартира в Києві, площею 60 кв.м.

Страхова сума:
15 000 грн. (середня вартість 1 кв.м.) * 60 кв. м. (площа квартири) = 900 000 грн.

Страховий платіж:
річний платіж = 60 (площа) * 40,5 (платіж за 1 кв. м.) = 2 430 грн.

Тобто приблизно 7 гривень в день ціна Вашого спокою!

Страхова компанія УНІКА - доступний і простий спосіб матеріально захистити своє майно від усіх ризиків!

Ми рекомендуємо додатково ...

Відповідальність перед сусідами

УНІКА допоможе зберегти гарні відносини з сусідами в будь-яких ситуаціях! Страхуй онлайн не лише свою квартиру, а й відповідальність власників житла.

Дізнайтесь більше

Медичне страхування

Квартиру вже застраховано? Час подумати про себе та свою родину. З договором медичного страхування від УНІКА Ви застраховані від можливих витрат через хворобу.

Дізнайтесь більше

Туристичне страхування

Багато подорожуєте? Подумайте про договори туристичного страхування з УНІКА - оформлення договору онлайн за 5 хвилин.

Дізнайтесь більше

Потрібна консультація?

Найближчий офіс УНІКА

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз