UA
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA
UNIQAблог - фото
UNIQAблог
Я та УНІКА

Як поновити страховий договір у разі втрати за нинішніх обставин

Страхування в Україні залишається актуальним і під час воєнного стану. На жаль, іноді трапляється так, що договір страхування або сервісна карта з медичного страхування можуть бути загублені. Їх можна десь забути, вони можуть зіпсуватися. Це створює певні труднощі, особливо, якщо в цей момент трапляється страховий випадок. Моментально випустити дублікат складно, ця процедура зажадає деякого часу. Як вирішити це питання з мінімальними зусиллями розлянемо сьогодні.

Як поновити страховий договір у разі втрати за нинішніх обставин

Що робити, якщо загубили договор Автоцивілки?
Це страхування є обов’язковим. Автоцивілка, всупереч впровадженню в Україні воєнного стану, усе так само потрібна. Якщо поліція зупинить із будь-якої поважної причини, а поліса не виявиться, то водію загрожує штраф у розмірі від 425 до 850 грн. Цього можна уникнути, адже втрата документа, це буденна справа.
Так, якщо виникла ситуація, коли паперовий або електронний варіант загублений, ви можете надати поліції доказ наявності поліса, використовуючи додаток «Дія» або звернувшись до електронної бази Моторного транспортного страхового бюро України на сайті https://policy-web.mtsbu.ua/. У такому випадку, якщо у вас оформлено поліс і він діє, ніяких додаткових питань не виникне. Така процедура займе не більше ніж хвилину, а електронний варіант юридично прирівнюється до наявності паперового поліса.
За дублікатом паперового або електронного полісу Автоцивілки звертайтесь до свого менеджера або до Асистансу УНІКА і ми допоможемо вирішити це питання.

Втрата полісу добровільного медичного страхування (ДМС)
Складно уникнути хвороб. Завбачливі люди оформляють договір ДМС. Клієнт, який оформив таку страховку, отримує до договору пластикову сервісну карту ДМС. Вона служить для ідентифікації в медичних установах, а також містить інформацію про номер поліса, термін його дії та інші корисні відомості. На жаль, карта або программа страхування може бути загублена. Щоб уникнути цього, ви можете використовувати альтернативний варіант.

Наша компанія в рамках ініціативи збереження довкілля пропонує використовувати електронну карту у додатку myUNIQA. Вона має таку ж силу, усі партнерські лікувальні установи приймають електронний варіант. Крім того, у додатку доступна программа страхування, швидка підтримка, відомості про найближчі лікарні тощо. Втратити електронний варіант неможливо. Навіть, якщо ви десь залишите смартфон, ви зможете авторизуватися в додатку на будь-якому доступному пристрої.

Відновлення інших договорів при втраті.
Серед українців також користуються популярністю:

  • КАСКО;
  • туристичні поліси;
  • страхування життя;
  • страхування нерухомого майна.

Втрата паперового договора може створити зайвий клопіт. Саме з цієї причини рекомендуємо укладати договір в електронному вигляді. У 2021 році понад 60 % клієнтів УНІКА вибрали саме такий варіант оформлення. Підписання таких договорів відбувається за допомогою SMS. Втратити електронний поліс складніше, смартфон, як правило, завжди під рукою. У ньому можуть зберігатися всі необхідні договори. Водночас ви можете випадково видалити лист з електронним полісом або збережений документ. Якщо таке трапилось, зверніться до Асистансу УНІКА або до свого менеджера для отримання електронного дублікату.

У разі втрати паперового договору страхування вам достатньо звернутися до свого менеджера. Наші офіси працюють у звичайному режимі в тих регіонах, які підконтрольні Україні і де відсутні бойові дії. Якщо у вас немає можливості, бажання або часу звернутися офлайн, ви можете замовити отримання договору Укрпоштою.
Також ви можете подати запит у цілодобовий Асистанс УНІКА через паблік-акаунт UNIQAua у Viber чи Telegram або в свій кабінет клієнта myUNIQA для отримання електронної копії договору. Досить повідомити данні, які дозволять ідентифікувати вас і ми направимо вам електронний дублікат договору. Якщо договір укладено на сайті uniqa.ua, звертайтеся online_boc@uniqa.ua.
Послуга з видачі дубліката безоплатна. Усі відомості вашого поліса зберігаються.

Ми працює у штатному режимі та завжди готові допомогти у розв’язанні будь-яких питань пов’язаних зі страхуванням.

Залишити відгук
Підтвердіть, що Ви не робот
Останні статті
Історії волонтерів УНІКА. Анна Заменська: поштарка, пекар та берегиня Василькова
Я та УНІКА
03. липня 2022
Історії волонтерів УНІКА. Анна Заменська: поштарка, пекар та берегиня Василькова
Ми продовжуємо захоплено спілкуватися з нашими волонтерами. Сьогодні розмовляємо з Анною Заменською, яка понад 15 років працює в УНІКА керівником відділу документообігу. Після 24 лютого пані Анні довелося суттєво розширити свої «скіли» – адже з перших днів війни вона віддано залишається у місті Василькові Київської області, яке понад місяць перебувало під інтенсивними обстрілами.
Усі наші стани зараз – нормальні! Поради психолога для співробітників УНІКА і не тільки
Я та УНІКА
01. липня 2022
Усі наші стани зараз – нормальні! Поради психолога для співробітників УНІКА і не тільки
Сьогодні у блозі – поради від Алли Шуть, практикуючої психологині, яка надає допомогу співробітникам УНІКА в межах Сервісу психологічної підтримки від Wellbeing Company. Спілкуємося про те, для чого і кому потрібен психолог, чому зараз його підтримка ще важливіша, ніж у мирні часи, та як дати собі раду, коли такого експерта немає поруч. Нам було цікаво та корисно – сподіваємося, вам буде також.
Заради здоров'я. Як УНІКА та її партнери – медичні провайдери справляються із викликами воєнного часу
Будемо здорові!
28. червня 2022
Заради здоров'я. Як УНІКА та її партнери – медичні провайдери справляються із викликами воєнного часу
У цьому випуску блогу ми розповідаємо про один із ключових напрямків нашої роботи – медичне страхування. Як війна змінила процеси обслуговування? Чи можуть клієнти УНІКА, як і раніше, використовувати якісний медичний сервіс? Як бути тим, хто має медичне страхування від УНІКА, але опинився за кордоном?

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз