UA
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA
UNIQAблог - фото
UNIQAблог
Будемо здорові!

День мотоцикліста: 5 порад для байкерів від страхової компанії

Вже за декілька днів, 17 червня, у світі відзначатиметься День мотоцикліста. Напередодні цього свята ми вирішили привітати усіх байкерів та надати їм декілька порад, які допоможуть провести цей мотосезон максимально безпечно.

День мотоцикліста: 5 порад для байкерів від страхової компанії

Ентузіасти мають у цей день особливу традицію - вони залишають автомобілі в гаражах і пересідають на улюблений байк.

Але якщо ви давно не були за кермом мотоциклу, або ж нещодавно долучилися до їзди на «залізному коні», варто звернути увагу на поради з безпеки від експертів УНІКА.

1. Пам’ятайте про ризик. Якою б романтикою та драйвом не були сповнені подорожі на мотоциклі, варто пам’ятати: ризик загибелі на дорозі у мотоциклістів майже у 30 разів вищий, ніж у водіїв авто. Це висновки глобального дослідження 10-річної давності, і, напевне, з того часу поїздки стали більш безпечними. Але підвищений ризик все одно зберігається.

Порада від УНІКА: Тому байкер має зробити все можливе, аби захистити своє життя. Зручна екіпіровка та шолом – must have навіть влітку, у спекотну погоду! Навіть під час коротких поїздок. Будь-яких.

 

2. Стриманість – ваше друге ім’я. За різними оцінками, майже 75% усіх аварій з мотоциклами трапляється через зіткнення з іншим транспортом, частіше за все – зі звичайним пасажирським авто. У 2 із 3 випадків ДТП за участі мотоциклу та іншого учаснику руху, саме цей учасник не поступається дорогою байку і спричиняє аварію.

Порада від УНІКА: просто проявляйте максимальну стриманість на дорозі і не розраховуйте на поступки. А головне – тримайте дистанцію і дотримуйтесь швидкісного режиму. І пам’ятайте: перехрестя – найімовірніше місце для аварії.

 

3. Додайте кольору і світла. Звичайно, дізнавшись про статистику з попереднього пункту, можна звинуватити водіїв автівок у неповазі до байкерів. Та майже половина усіх аварій, де мотоциклісту не поступилися дорогою, виникає не через відсутність дорожньої культури. Причина – непомітність байку, неможливість для інших водіїв виявити мотоцикли у русі. Дуже часто водії іншого транспорту бачать байкера занадто пізно, щоб уникнути зіткнення.

Порада від УНІКА: Імовірність аварії можна значно знизити, якщо вмикати фари мотоцикла днем, використовувати яскраве оздоблення байку та вдягати барвисте екіпірування і шолом. Найбільш проблемною є помітність передніх частин мотоцикла, тож пам’ятайте: яскраві наліпки збоку байка – це добре, але вони не допоможуть, якщо не включити фари.

 

4. Стережіться собак! За різними оцінками, напади тварин призводять до 1-2% ДТП з мотоциклами. Але ж це лише загальна статистика за аваріями. Звичайних неприємностей, що не призводять до ДТП, але змушують витрачати час, кошти на ремонт байку та гроші на нове екіпірування, значно більше: собаки не люблять мотоциклістів.

Порада від УНІКА: у разі «собачих проблем» варто переключитися на більш низьку передачу, заздалегідь скинути швидкість, щоб тварина змінила тактику і напрямок нападу. Після цього - різко прискорюйтеся і просто лишайте собаку позаду!

 

5. Застрахуйте себе і «залізного друга». Страхування не здатне запобігти усіх проблем, які можуть статися з байком та байкером. А от зменшити фінансове навантаження у випадку аварії, угону мотоцикла або ж за необхідності лікуватися після травми – ці завдання страховка вирішує на 100%.

Порада від УНІКА: ми є однією з небагатьох компаній України, яка пропонує хто пропонує КАСКО, автоцивілку, страховку від нещасного випадку - весь комплекс захисту для власників мотоциклів. Достатньо звернутися до нашого офісу або зробити запит он-лайн.

 

Сподіваємося, наші поради будуть корисними і допоможуть провести цей мотосезон лише з позитивними пригодами. А якщо залишилися запитання – як завжди, раді відповісти - залишайте заявку на нашому сайті.

Залишити відгук
Підтвердіть, що Ви не робот
Останні статті
Щоб ділитися світлом, треба мати його в собі: чому під час війни важливо дбати про своє психологічне здоров’я?
Будемо здорові!
22. вересня 2023
Щоб ділитися світлом, треба мати його в собі: чому під час війни важливо дбати про своє психологічне здоров’я?
Велика війна триває вже більше, ніж півтора року, і це не може не відбиватися на психологічному стані українців. Які упередження заважають нам вчасно звертатися за допомогою і чому все ж таки важливо це робити? Про це сьогодні розмовляємо зі Світланою Підлипською, експерткою Wellbeing Company.
Безпечна осінь. Яке автострахування вам потрібне?
Мій автомобіль
20. вересня 2023
Безпечна осінь. Яке автострахування вам потрібне?
Осінь – відповідальна пора, коли наше життя стає більш динамічним. Щоб здійсненню планів не завадили прикрі несподіванки, варто подбати про безпеку, зокрема і фінансову. Огляд важливих страховок осені почнемо з потреб власників автомобілів. Їм важливо не лише застрахувати авто, а й захистити свою цивільну відповідальність за кермом.
Додаткові заняття для дитини: як обрати та розрахувати бюджет?
Я та УНІКА
14. вересня 2023
Додаткові заняття для дитини: як обрати та розрахувати бюджет?
Вересень – це не лише початок шкільних уроків, а й вибір закладу для позашкільної активності: спорту, хобі, мистецтва або музики. Та майже всі додаткові заняття дитини потребують витрат, і це не лише сама оплата за навчання. Як розрахувати бюджет на позашкільні «гуртки» і не зіткнутися ані з розчаруванням дитини, ані з фінансовим перевантаженням?

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз