Питання та відповіді - фото

Питання та відповіді

Тут ви знайдете відповіді на найчастіші питання
Питання та відповіді
Що таке ОСЦПВ або автоцивілка?

Договір автоцивілки - це обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів. Він компенсує шкоду, що завдана життю, здоров’ю та майну третіх осіб, які постраждали в ДТП і діє на території України.

Законом становлені ліміти відповідальності (сума, яку відшкодовує страхова компанія):

  • 320 000 грн — за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю потерпілого, без обмеження кількості потерпілих.
  • 160 000 грн — за шкоду, заподіяну майну на одного потерпілого.

Легкові авто, електромобілі, мотоцикли та моторолери, а також причепи. На сайті не можна застрахувати авто, які використовуються в таксі. Щоб укласти договір на інші авто — звертайтесь у чат-бот.

Зверніться до чат-бота у Viber або Telegram.

Один рік. Обирайте бажану дату початку дії договору під час його укладення: не раніше ніж завтра, не пізніше ніж через 30 днів від поточної дати.

Зерніться, будь ласка, до чат-бота у Viber або Telegram.

 

Якщо під час ДТП ви пошкодили авто третьої особи, а сума відшкодування перевищує 160 000 грн (ліміт, встановлений законом у полісі ОСЦПВ/Автоцивілка) — різницю ви компенсуєте самостійно. Враховуючи вартості сучасних авто, вірогідність таких пошкоджень є дуже високою.

Але ви можете убезпечитись від додаткових фінансових затрат, придбавши додатковий ліміт з договором добровільної автоцивілки:

  • 300 000 грн — рекомендуємо для невеликих міст 
  • 600 000 грн — рекомендуємо для міст-мільйонників 
  • 1 000 000 грн — рекомендуємо для Києва та міст-мільйонників

Так. Звертайте увагу на дати дії договорів страхування, оскільки добровільна автоцивілка діє лише понад ліміт обов’язкової автоцивілки. Тому дуже важливо, щоб ви мали чинний договір обов'язкової автоцивілки.

Це програма страхування авто, яка захищає відпевного переліку ризиків як в Україні так і за її межами: наприклад, ДТП і викрадення. Також Каско захищає авто від протиправних дій, пожежі або наслідків стихії — сильного граду, вітру, повені та інших подібних неприємностей. Цей захист спрацює, якщо машина отримала раптові ушкодження — наприклад, на неї впало дерево або рекламний щит.

Важливо: така страховка не доповнює обов'язковий договір Автоцивілки. Каско — це окремий добровільний договір страхування авто.

На всій території України, незалежно від того, де ви його придбали. Навіть якщо ви купили Каско в Києві, поїхали у відрядження і там трапилася аварія — захист спрацює. А надійні страхові компанії можуть запропонувати поліс з дією по всій Європі. Він відмінно підійде тим, хто подорожує на своєму авто за межами України. 

Каско від UNIQA також діє в Європі, Туреччині та Грузії. 

Стандартних програм не існує — умови страхування і ціна на Каско суттєво відрізняються в різних компаніях. Навіть в одній компанії можуть запропонувати різні договори на вибір. Щоб не заплутатися, радимо страхувати своє авто у три етапи:

  • обрати одну або декілька страхових компаній, яким ви довіряєте;
  • замовити консультацію і розрахувати вартість Каско для вашого авто;
  • остаточне вирішити та оформити договір.

Онлайн-розрахунок Каско допомагає зрозуміти приблизний бюджет на страхування. Страхування Каско онлайн не враховує багатьох нюансів, і самостійно обрати відповідну програму іноді буває складно. Наприклад: ви хочете знизити тариф, не погіршуючи умов захисту. Або хочете застрахувати авто тільки від викрадення. Калькуляторі допоможе зорієнтувати скільки буде коштувати  таке автстрахування. А ось експерт страхової компанії врахує всі ваші побажання і допоможе обрати оптимальний варіант. 

На два важливі моменти: зміст договору страхування і репутація страхової компанії.

У договорі Каско є принаймні чотири пункти, які треба ретельно вивчити:

  • страхова сума, на яку захищене ваше авто. В ідеалі вона повинна на 100% відповідати реальній вартості авто — не більше, не менше;
  • ризики — це події, коли компенсується збиток автомобілю, зокрема викрадення та ДТП;
  • виключення — ситуації, коли водій не отримає компенсацію від страхової компанії;
  • франшиза — частина збитку, яку вам не компенсує страхова компанія. Вона може бути вказана у відсотках від страхової суми або у грошовому еквіваленті — наприклад, на рівні 100 євро. Можна оформити договір і без франшизи.

Усі ці відомості є в договорі. Якщо потрібні роз'яснення, сміливо ставте запитання менеджеру страхової компанії. Обов'язково запитайте, що робити в разі страхової події: які вимоги виконувати і які документи надати, щоб компанія погодилася компенсувати ваші збитки. Попросіть навести приклади з практики інших клієнтів, щоб ви відчули впевненість у правильному виборі.

Варстість не залежить від кількості водіїв. Керувати автомобілем може будь-яка особа, яка має таке право згідно із законом.

Пряме врегулювання збитків – це система, в якій ваша страхова компанія, що застрахувала вашу цивільно-правову відповідальність, відшкодовує шкоду, пов'язану з пошкодженням або знищенням вашого автомобіля, навіть якщо винуватець ДТП застрахований в іншій компанії. На сьгодні в Укріїні всього 11 страхових компанії- учасників системи прямого врегулювання. 

  • Пряме врегулювання події в компанії, якій довіряєш.
  • Невисока страхова премія.
  • Відсутня оцінка вартості авто.
  • Виплата здійснюється без застосування пропорції.
  • Кількість водіїв, які керують ТЗ на законних підставах, без обмежень.
  • Можливість укладання Договору без візиту в офіс – онлайн.

"Захист від чужих помилок" покриває тільки ризики ДТП, у яких беруть участь два або більше транспортних засобів, і покриває витрати на ремонт вашого авто в межах обраного ліміту, якщо водій вашого авто не є винуватцем ДТП.

Каско – це більш комплексне страхування, яке покриває широкий спектр ризиків, включаючи пошкодження вашого авто незалежно від того, хто винен у ДТП, а також такі ризики, як викрадення, пожежа, стихійні лиха та інші непередбачені ситуації. Виплата за таким договором провидиться виходячи з ринкової вартості авто.

Страхувальником може бути підприємство, установа, організація або інша юридична особа.

Якщо майно є предметом застави у банку, його можна застрахувати. Обов'язково вигодонабувачем за договором страхування буде банк. Банки зазвичай запроваджують процедуру акредитації (допуску) страхових компаній до страхування предметів застави. Наявність акредитації уточнюйте у наших спеціалістів.

Вартість страхування залежить від кількох факторів, серед них:

  • Види страхування: життя, здоров'я, автострахування, страхування майна, відповідальності.
  • Страхова сума: розмір покриття впливає на вартість страхування. Чим більша страхова сума, тим вищі премії.
  • Вік та здоров'я застрахованого: молодші та здоровіші люди часто платять менше за страхування життя та здоров'я.
  • Стан об'єкта страхування: для автострахування важливими є вік автомобіля, його модель та стан. Для майна – матеріал, з якого воно побудоване, та характер експлуатації.
  • Розташування: місце проживання або розташування об'єкта страхування може впливати на ризики та, відповідно, на вартість страхування.
  • Історія страхових випадків: наявність попередніх страхових випадків може збільшити вартість страхування.
  • Вибрані опції та додаткові покриття: додаткові опції та розширення покриття також впливають на кінцеву вартість.

Можна страхувати різноманітні аспекти своєї діяльності та активів:

  • Cтрахування майна: Захист будівель, офісів, обладнання, товарів на складі та інших матеріальних активів від ризиків пожежі, затоплення, крадіжки та інших пошкоджень.
  • Страхування відповідальності: Відшкодування збитків, які можуть бути завдані третім особам в результаті діяльності компанії. Наприклад, професійна відповідальність, цивільна відповідальність, відповідальність за товар.
  • Страхування працівників: Страхування життя та здоров'я працівників, страхування від нещасних випадків, медичне страхування.
  • Страхування автотранспорту: Страхування службових автомобілів, включаючи страхування від нещасних випадків, крадіжки та пошкоджень.
  • Страхування бізнес-перерв: Захист від фінансових втрат у випадку, якщо бізнес призупиняє свою діяльність через непередбачені обставини.
  • Кіберстрахування: Захист від ризиків, пов'язаних з кіберзлочинністю, включаючи крадіжку даних, зломи та інші кіберзагрози.

Ці види страхування допоможуть вам захистити свої активи, забезпечити безперервність бізнесу та мінімізувати фінансові ризики.

Так, договір автоцивілки (обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів) повинен бути укладений для будь-якого транспортного засобу, що зареєстрований та використовується на дорогах загального користування, незалежно від того, чи є власником фізична або юридична особа.

 

  • Нежитлова офісна
  • Комерційна нерухомість
  • Промислова та складська нерухомість

Вартість страхування залежить від:

  • Страхова сума: розмір покриття впливає на вартість страхування. Чим більша страхова сума, тим вищі премії.
  • Стан об'єкта страхування: рік побудови, матеріал та характер експлуатації.
  • Розташування: розташування об'єкта страхування може впливати на ризики та, відповідно, на вартість страхування.
  • Історія страхових випадків: наявність попередніх страхових випадків може збільшити вартість страхування.
  • Вибрані опції та додаткові покриття: додаткові опції та розширення покриття також впливають на кінцеву вартість.

Страхування здоров'я та життя – один з найбільш розповсюджених інструментів особистого фінансового захисту в світі. За останніми оцінками, в Європі ним користується від 20 до 95% громадян у залежності від країни. В Австрії, звідки «походить» UNIQA, показник охоплення страхуванням життя перевищує 90% населення.
Послуга страхування життя в Україні є добровільною. Страховий поліс можна придбати не лише для себе або своєї родини, але й застрахувати своїх співробітників за корпоративною програмою. Кожен варіант має свої переваги.

Головне завдання – це формування особистого капіталу, а також «подушки» фінансової безпеки для різних життєвих ситуацій. Перш за все мова іде про пенсійний капітал, але можна накопичувати і на будь-які інші цілі: наприклад, на навчання дітей або старт власної справи. На здійснені внески страхова компанія нараховує інвестиційний дохід, а завдяки довгому періоду накопичень – 10, 15 або навіть 30-40 років – він примножується згідно з правилом складного відсотка.

Накопичувальний поліс зазвичай поєднується з ризиковим страхуванням життя. Воно забезпечує виплати на випадок несприятливих життєвих обставин – наприклад, при інвалідності через захворювання або нещасний випадок. У найскладніших ситуаціях, коли людина передчасно відходить з життя, виплати отримують її близькі – вигодонабувачі, вказані в договорі. Тож поліс life-страхування є важливим інструментом фінансового убезпечення не лише для застрахованої особи, а й для її родини, дітей та всіх, хто так чи інакше залежить від людини, яка користується страховкою.

Усім, хто має фінансові зобов’язання перед родиною – перш за все, неповнолітніми дітьми чи старенькими батьками. Поліс також буде корисним, якщо ви маєте значущу фінансову мету і прагнете досягнути її з мінімальними ризиками. Накопичувальне страхування не передбачає надвисокого інвестиційного доходу, проте гарантує максимально безпечне накопичення. Адже держава висуває жорсткі вимоги до страхових компаній України щодо їх фінансової надійності та можливих способів збереження клієнтських коштів. Головне – обрати страховика, який суворо дотримується цих вимог.

Важливих чинників багато, і розібратися в них самостійно є дуже складним завданням. У якій валюті будуть формуватися накопичення? Які ризики для життя будуть покриватися полісом? На який саме період краще укласти договір? І головне – якій компанії варто довірити свої гроші та плани на майбутнє? Ці принципові питання – лише початок, тож радимо шукати відповіді на них з експертами UNIQA. Залиште заявку на нашому сайті і ми обов’язково допоможемо!

Це вид страхування, який поєднує в собі захист життя застрахованої особи та можливість накопичення капіталу, забезпечуючи виплати як у випадку смерті, так і по закінченні терміну дії договору. Цей вид страхування дозволяє застрахованій особі зберігати та примножувати свої заощадження, забезпечуючи фінансову підтримку для себе та своїх близьких. Це регулярні внески й одноразова виплата акумульованої суми після терміну дії договору.

Залежить від багатьох чинників:

  • Вік (чим молодше, тим нижче тариф);
  • Стать (у жінок тариф нижче, ніж у чоловіків);
  • Набір ризиків і програми страхування (виключно ризик смерті, пенсія, накопичення, смерть з будь-якої причини або інвалідність).
  • Дожиття до терміну закінчення дії договору страхування;
  • Нещасний випадок з летальним кінцем (в цьому випадку сума виплати збільшується вдвічі);
  • Інвалідність;
  • Смерть з будь-якої причини.

 

  • вперше діагностовані в період дії договору страхування інфаркт міокарду,
    інсульт, злоякісні пухлини, ниркова недостатність, параліч, сліпота;
  • перенесена в період дії договору операція аортокоронарного шунтування або пересадка застрахованій особі життєво важливого органу (серце, легеня, печінка, нирка, підшлункова залоза, кістковий мозок).

Щоб відчувати себе впевненіше. Зазвичай до 30–35 років усі усвідомлюють, наскільки цінними є власне життя та здоров'я. Від сьогоднішньої активності залежить майбутнє — наприклад, можливість накопичити на пенсію. Добробут людини багато в чому визначає долю її дітей, літніх батьків, а іноді навіть бізнес-партнерів і найманих працівників.

На жаль, гарантій здорового довголіття не існує. Тому фінансовий захист життя за допомогою life-страхування став нормою в багатьох країнах. Є думка, що застрахуватися — це зобов'язання перед сім'єю та родичами, громадянський обов'язок та просто необхідність. Хай там що, сьогодні ця послуга набуває популярності й в Україні.

Згідно з українським законодавством, кожен може використати добровільне страхування життя і здоров'я. Накопичуйте на 5, 10, 15 або навіть 30 років паралельно з фінансовим захистом здоров'я. Так, усі life-програми розділяють на дві великі групи: накопичувальні й ризикові, які можна використовувати одночасно або нарізно. У кожного виду захисту є свої особливості.

Послуга схожа на банківський депозит —  довгостроковий і з регулярним поповненням. На накопичену суму нараховується додатковий дохід, і до кінця терміну дії договору клієнт отримує ці гроші.

Важливо: у накопичувальної програми є дуже важлива відмінність від депозиту. Можна отримати виплату не тільки після спливу її терміну, а й у складних життєвих ситуаціях: наприклад, інвалідність або нещасний випадок. Гроші отримає клієнт, а в найважчих ситуаціях — його близькі.

Це захист у разі проблем зі здоров'ям: травма, хірургічна операція або важке захворювання, коли потрібне дороге лікування. Раптовий відхід з життя — ще один з можливих ризиків.

У такій ситуації страховик виплатить заздалегідь вказану в полісі суму. 

Гроші можна використати на свій розсуд. Наприклад, оплатити медичні послуги, витратити на реабілітацію, компенсувати втрату доходу або забезпечити матеріальну підтримку сім'ї.

Розібратися в нюансах life-страхування — не просте завдання, тому електронний онлайн-калькулятор тут не допоможе. Ми радимо проконсультуватися в експерта, щоб обрати оптимальний договір страхування життя і здоров'я.

Важливо: в UNIQA можна оформити поліс для себе або родини. Ще ми пропонуємо корпоративні програми, які стануть у пригоді відповідальним роботодавцям — усім, хто хоче забезпечити свою команду надійним соціальним пакетом.

За договором медичного страхування ви отримуєте медичну допомогу в разі раптових захворювань або загострення хронічних хвороб.

UNIQA організує лікування своїх клієнтів у партнерських клініках по всій Україні, виклик бригади швидкої медичної допомоги та лікаря додому, оплату медикаментів. Такий договір компенсує більшість витрат на медичні послуги й купівлю ліків, призначених лікарем. Цей сервіс підходить тим, для кого важливі комфорт і якість лікування.

  1. Загальна заява на внесення змін
  2. Заява на зміну контактів та персональних даних
  3. Заява на зміну Вигодонабувача за дожиттям
  4. Заява на зміну Вигодонабувача на випадок смерті
  5. Заява про серйозні захворювання; зміну роду діяльності
  6. Заява на повернення помилково сплаченого платежу
  7. Заява на зміну страхувальника за договором страхування життя
  8. Заява на зміну умов договору
  9. Заява на виплату страхового відшкодування
  10. Заява на призупинення дії договору страхування життя (фінансові канікули)
  11. Заява на перезарахування страхового платежу
  12. Заява на отримання довідки про внесені платежі
  13. Заява про переведення договору у стан зі зменшеною (редукованою) страховою сумою   
  14. Опитувальник з фінансового моніторингу для фізичних осіб
  15. Анкета для проведення ідентифікації клієнта - фізичної особи, індивідуального підприємця та особи, що займається приватною практикою, з метою реалізації вимог Закону FATCA/The FATCA Related Identification Questionnaire* (Individuals)

Вартість поліса ДМС залежить від розміру страхової суми та набору опції. В середньому співвідношення між покриттям і ціною становить 1:12. Страхова компанія може встановити ліміти на послуги (стоматологія, планова хірургія та ін.) в межах 500–5000 грн, підвищення яких позначиться на ціні.

  • Консультацію лікаря, яку не узгоджено з медичним ассистансом UNIQA.
  • Візити до дієтолога, пластичного хірурга.
  • Профілактичні відвідування.

Страховка покриває фізичну шкоду різного ступеня тяжесті, отриману в результаті дорожньої аварії, стихійного лиха, протиправних дій третіх осіб, ураження електричним струмом або іншої раптової події. Під збитком маються на увазі травми, каліцтва, опіки, обмороження, отруєння, рани та інше.

Добровільне медичне страхування співробітників – це важлива інвестиція в здоров'я та добробут вашої команди. Воно забезпечує доступ до якісних медичних послуг, що сприяє швидшому одужанню та зменшенню кількості лікарняних днів. Це також підвищує лояльність та мотивацію працівників, покращуючи загальну атмосферу в колективі. Турбота про здоров'я співробітників – це ключ до успіху вашого бізнесу.

Страховка від нещасного випадку діє в режимі 24/7, у будь-якій точці України або світу. Адже проблеми можуть трапитися на прогулянці, під час поїздки на роботу або у відпустці. Часто люди отримують травми під час відряджень, занять аматорським спортом – у залі або на звичайній пробіжці. Типовий термін дії полісу – 1 рік.

Важливо: для працівників деяких професій в Україні діє обов'язкове соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві. Його забезпечує держава, відтак цей захист поширюється виключно на травми, отримані на роботі. Отже, добровільна страховка від нещасного випадку все одно залишається актуальною для людини, яка вже має обов'язковий поліс.

Максимальний вік - 65 років.

Зверніться до нашого Асистансу та повідомте наступну інформацію:

  • Ім'я та прізвище.
  • Номер договору страхування або ІПН, за наявності
  • Стислий опис обставин випадку.
  • Наслідки випадку.
  • Іншу інформацію на запит наших спеціалістів.

 Наш Асистанс працює 24/7.

Страхові компанії УНІКА та УНІКА Життя продовжують працювати.

Ми забезпечуємо підтримку своїх клієнтів у звичайному режимі. Наші офіси працюють там, де це безпечно. Дізнатися, чи працює найближче до вас відділення, ви можете за посиланням Офіси UNIQA на нашому сайті.

Під час блекауту наші офіси працюють. У разі необхідності відвідати офіс, прохання попередньо зв'язатися з менеджером для уточнення актуального графіку роботи відділення.

Цілодобовий Асистанс UNIQA та UNIQA Life:
+38 (097) 170 03 73 (Київстар)
+38 (066) 170 03 73 (Vodafone)
+38 (093) 170 03 73 (Lifecell)

Щодо договорів, які придбані онлайн на сайті uniqa.ua - пишіть на електронну адресу online_boc@uniqa.ua

Бережіть себе і близьких та не нехтуйте сигналами тривоги!

Слава Україні!

Страховий захист не розповсюджується на випадки вилучення, конфіскації, реквізиції, арешту за розпорядженням влади та знищення або пошкодження автівки/майна через ураження мінами, бомбами та іншими засобами ведення війни, якщо інше прямо не передбачено договором страхування.  Не компенсуються пошкодження, спричинені бойовими діями, наприклад, у зв’язку з пожежею, що виникла в результаті їх ведення. Випадки з цивільним населенням, які прямо або опосередковано пов’язані з воєнним діями та їх наслідками – ми розглядаємо та приймаємо рішення щодо відшкодування за умовами договору.

Дія договору не поширюється:

  • на тимчасово окуповані території України, визначені нормативно-правовими актами України,
  • на території нашої держави, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень,
  • на населені пункти, що розташовані на лінії зіткнення або перебувають у зоні військових дій будь-якого характеру, незалежно від офіційного визнання війни за нормами права.

Просимо повідомляти про всі страхові випадки. Ми збираємо інформацію про випадки. Після вивчення обставин усіх подій та аналізу кожної ситуації буде ухвалено рішення про виплату відшкодування.

Зараз на життя кожної людини насамперед впливає війна та не варто забувати про інші ризики. Продовжують траплятися дорожньо-транспортні пригоди, фіксуються пожежі, затоплення приміщень. На жаль, не зменшується кількість хвороб та травм. Крім того, в Україні продовжує залишатися чинним обов’язкове страхування. 
Страхове покриття за напрямками:
Медичне Страхування. Надаємо послуги з організації лікарської допомоги в Україні за всіма договорами добровільного медичного страхування. Консультація лікаря здійснюється безпосередньо в клініках-партнерах та у форматі онлайн-консультацій в залежності від поточної ситуації у регіоні перебування застрахованого. 
КАСКО. Страховий захист продовжує працювати. Відшкодовуємо за ризиками мирного часу, наприклад, ДПТ, викрадення, та воєнними ризиками. За умовами стандартних договорів КАСКО страховий захист діє не лише на території України, а й на території Європи, за винятком росії та білорусії. 
Автоцивілка. В умовах воєнного стану вимога наявності договору автоцивілки не відмінялася. Основна мета -  гарантування учасникам дорожньо-транспортного руху відшкодування збитків у разі ДТП. Продовжуємо врегульовувати у звичайному режимі відповідно до вимог законодавства. Закон передбачає виплати потерпілим по майну - до 160 000 гривень, по  життю і здоров'ю третіх осіб - до 320 000 гривень.  Збільшити ліміт від 300 тис гривень до 1 млн грн ви можете придбавши договір добровільної автоцивілки "Моя Автоцивілка+".
Майно. Страховий захист працює так само, як і до початку воєнних дій. Усі стандартні ризики, наприклад, пожежа, пошкодження через стихійне лихо, ризики затоплення та ішні входять у покриття. Ризики втрати або пошкодження майна покриваються, якщо це не пов'язано з воєнними діями або воєнним станом, до яких також можна віднести реквізицію або націоналізацію.
Туристичне страхування. Програми страхування передбачають організацію послуг на отримання амбулаторної допомоги, невідкладного стаціонару та стоматологічних послуг. Ми дозволили укладати поліси з-за кордону. Відтепер поліс можна подовжити дистанційно та оплати онлайн.
Страхування життя та здоров’я. За договорами страхування життя, нещасного випадку, страхування здоров’я на випадок хвороби, події, не пов'язані з воєнними діями та їх наслідками, регулюються та відшкодовуються без обмежень. Випадки, пов’язанні із воєнними діями, не відшкодовуються.
Зелена карта. Відповідно до змін у законодавстві, починаючи з 5 квітня 2022 року, договори "Зелена карта", придбані в Україні не діють на території росії та білорусі.

Страхування забезпечує фінансову захищеність у разі непередбачених обставин, зменшуючи ризики та втрати. Воно надає впевненість у майбутньому, захищаючи ваші активи та здоров'я. Обираючи страхування, ви отримуєте спокій та стабільність для себе та своєї родини.

Оформити договір страхування можна самостійно онлайн прямо на нашому сайті. Також ви можете скористатися допомогою нашого менеджера онлайн або завітати до відділення. Це дуже зручно і швидко.

Особа, що укладає договір (Страхувальник) має бути старше 18 років.

Ви можете вказати свою електрону адресу на сторінки оплати і отримати на електронну пошту підтвердження від платіжної системи у вигляді електронної квитанції.

Також квітанцію про оплату ви можете отримати, звернувшись до свого банку.

Надішліть на online_boc@uniqa.ua інформацію про цю помилку і ми зв’яжемося з вами протягом 4 робочих годин.

Напишіть на online_boc@uniqa.ua і ми все владнаємо.

Щоб повернути кошти, надішліть на online_boc@uniqa.ua номер телефону, ПІБ Страхувальника, причину та дату припинення (але не раніше дати отримання листа на електронну пошту Страхової компанії). Ми зв'яжемося з вами протягом 4 робочих годин і уточнимо дані для повернення платежу.

Ви отримаєте договір страхування у pdf-форматі на електронну пошту, вказану під час укладення договору. 

«Зелену карту» можна купити в офісі або онлайн. Електронний договір міжнародного страхування може набути чинності не раніше 00:00 годин дня, наступного за днем укладання такого договору страхування.

Починаючи з 01.09.2022 ви можете укласти договір міжнародного страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (які діють виключно за межами України) в електронній формі. Таке рішення ухвалено на  Загальних зборах страховиків — повних членів МТСБУ 20.07.2022 (Протокол № 284/2022).  

«СНД» — Молдова, Азербайджан.

«Європа» — Австрія, Бельгія, Болгарія, Кіпр, Чехія, Німеччина, Данія, Іспанія, Естонія, Франція, Фінляндія, Великобританія, Греція, Угорщина, Хорватія, Італія, Ірландія, Ісландія, Люксембург, Литва, Латвія, Мальта, Норвегія, Нідерланди, Португалія, Польща, Румунія, Швеція, Словаччина, Словенія, Швейцарія, Албанія, Андорра, Боснія і Герцеговина, Іран, Марокко, Північна Македонія, Чорногорія, Сербія, Туніс, Туреччина.

Мінімальний — 15 днів, максимальний — 12 міс.

Встановлюється згідно із законодавством країни, де стався страховий випадок.

Страховик відшкодовує збитки життю, здоров’ю та майну потерпілих третіх осіб внаслідок ДТП у країнах, зазначених у полісі, і винуватцем якої був водій транспортного засобу, зазначеного в полісі.

Ні, франшизи немає.

Паспорт громадянина України або посвідчення водія, ідентифікаційний код (ІПН) за наявності, технічний паспорт транспортного засобу.

Ні, «Зелена Картка» оформлюється лише на транспортні засоби, зареєстровані в Україні.

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія “УСГ”» www.usg.ua

Ось перелік ризиків, від яких UNIQA захищає вашу квартиру:

  • пожежа, вибух, удар блискавки;
  • стихійне лихо;
  • пошкодження водою внаслідок аварії водопровідних, каналізаційних, опалювальних систем, під'єднаних до них побутових пристроїв та проникнення води чи інших рідин із сусідніх приміщень;
  • крадіжка з проникненням (зокрема, зі слідами зламу), грабежем, розбоєм;
  • бій скла. 

 

Докази наявності рухомого майна в місці страхування — це документи на таке майно: сервісна книжка, гарантійний талон, чек на оплату, рахунок тощо. Якщо таких документів немає, то на одну одиницю рухомого майна встановлюється ліміт у розмірі 5000 грн, але не більше вартості нової такої одиниці, за умови надання довідки компетентних органів.

Один рік. Обирайте бажану дату початку дії договору під час його укладення.

У разі пожежі, задимленні в результаті пожежі, вибуху газу,  пошкодженні майна сусідів водою або іншими рідинами.

Ми рекомендуємо насамперед орієнтовно оцінити розмір потенційного збитку, який ви можете завдати сусідам у разі непередбачуваних подій, враховуючи стан їхнього ремонту. 

До уваги також треба взяти поверх, на якому розташована Ваша квартира, стан та знос інженерно-комунікаційних мереж тощо.

Експерти UNIQA радять страхувати всю особисту нерухомість. Це може бути квартира, будинок або дача. Важливо тільки, щоб у власника були всі документи на право володіння таким житлом. Можна застрахувати:

  • конструкційні елементи,
  • інженерні комунікації,
  • ремонт і оздоблення,
  • меблі та побутову техніку, килими, скло і дзеркала.

Все, що для вас є цінним і може постраждати.

Пропонуємо три варіанти страхування житла:

  • страхування квартири та рухомого майна
  • страхування будинку, рухомого майна, сонячних панелей
  • страхування відповідальності у разі ненавмисної шкоди майну сусідів

Страхова компанія організує та оплатить туристу медичну допомогу, якщо під час поїздки у нього раптово виникнуть проблеми – через хворобу або нещасний випадок.
Важливо: якщо поїздка за кордон пов'язана із плановим лікуванням, або турист захоче звернутися до закордонних лікарів для профілактичного огляду – поліс «не спрацює». Він захищає від несподіваних неприємностей зі здоров'ям, коли потрібна екстрена, невідкладна допомога.

Туристичне страхування покриває пов'язані з COVID-19 ризики та пропонує:

  • амбулаторну допомогу в разі COVID-19 з лімітом 1000 євро;
  • невідкладну допомогу та лікування у стаціонарі в межах страхової суми.

 

а) активний відпочинок з підвищеним рівнем ризику: будь-які аматорські перегони
на швидкість; розваги, пов’язані з вільним падінням (окрім стрибків з парашутом та
стрибків з висоти понад 15 м); трекінг (пішохідний туризм) на висоту до 2 500 м над
рівнем моря; пейнтбол, страйкбол, катання на гідроциклі;


б) активний відпочинок та заняття аматорським спортом (без участі у змаганнях),
що передбачають: сплав по річкам (рафтинг, каякінг, на катамаранах тощо) до 2-го
класу; водні лижі, вейкбординг; вітрильницький спорт, кайтинг; катання на гідроциклі,
катання на квадроциклі, на мотоциклі, скутері, та іншому наземному транспорті поза
дорогами загального користування (у тому числі сафарі); спелеотуризм; полювання;
аматорський дайвінг (занурення без сертифікату з сертифікованим інструктором SSI
Open Water Instructor або PADI Divemaster, занурення з сертифікатом SSI або PADI
Scuba Diver на глибину до 12 м, з сертифікатом SSI або PADI Open Water Diver на глибину до 18 м);


в) заняття професійним та аматорським спортом (у тому числі під час змагань та
тренувань), а саме: плавання, водне поло, синхронне плавання, гольф, боулінг,
веслування, настільний теніс, спортивна аеробіка, черліденг, спортивні танці, бадмінтон,
біатлон, городковий спорт, ігрові види спорту (баскетбол, волейбол, гандбол, теніс,
сквош, хокей на траві, флорбол та інше), спортивне орієнтування, художня гімнастика,
легка атлетика, стрільба з лука, стендова та кульова стрільба, фехтування, фігурне
катання, віндсерфінг, вітрильницький спорт, парасейлінг, кінний спорт, акробатика,
стрибки на батуті, ковзанярський спорт, санний спорт, велосипедний спорт (окрім
даунхілу, маунтенбайку, фрістайлу тощо), скелелазіння на штучних скалодромах,
контактні види спорту (боротьба вільна, боротьба греко-римська, рукопашний бій,
традиційне карате, кікбоксінг, бокс, дзюдо, боротьба самбо, тхеквондо, джіу-джитсу
тощо), кросфіт, футбол, алтимат фрізбі, хокей з шайбою, важка атлетика, пауерліфтинг,
спортивна гімнастика, повітряна гімнастика, багатоборство, регбі, інші подібні види
спорту.

Зазвичай договір можна укласти лише до початку подорожі. Але зараз багато з нас вимушені виїхати з України, тому ви можете укласти договір, якщо перебуваєте за кордоном.

Так, одночасно може бути застраховано до 4 осіб, і такий договір можна придбати на нашому сайті. Якщо потрібно страхування для групи від 5 осіб, будь ласка, залиште заявку, і наш менеджер допоможе вам у вирішенні цього питання.

 

 

Ви отримаєте договір страхування у pdf-форматі на електронну пошту, вказану під час укладення договору. Цього достатньо для підтвердження страхування — ви можете спокійно вирушати в подорож.

Якщо вам потрібен оригінал договору з мокрою печаткою (наприклад, для посольства), замовте доставлення «Укрпоштою», «Новою Поштою» або кур’єром (якщо перебуваєте в Києві). Доставка може тривати до 4 робочих днів з дати замовлення та не входить до вартості поліса.

Важливо: завчасно уточніть у посольстві вимоги до договорів туристичного страхування.

Залишились питання?
Залишились питання?