UA
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA
UNIQAблог - фото
UNIQAблог
Будемо здорові!

Заощаджуємо на відпустку

Усі друзі повернулись засмаглі й задоволені з закордонних відпусток? А ви після чергового бюджетного відпочинку на дачі приїхали додому впевненими, що «ось в наступному році точно поїдемо ніжитись під пальмами»? Але, на жаль, не завжди вистачає грошей на комфортний відпочинок. Зібрали для вас не хитрі поради, завдяки яким ви зможете накопичити грошей на відпустку навіть з невеликим рівнем доходів.

Заощаджуємо на відпустку

Ніяких див, потрібно всього лише трохи змінити свої звички, і подорож мрії виявиться ближче, ніж ви думаєте.

Починайте збирати на відпустку заздалегідь.

Типова помилка — починати думати про гроші, коли до відпустки залишається менше як місяць. Тут дійсно допоможе лише диво, тому можна порадити хіба що випробувати щастя в лотереї. Візьміть за правило: повернувшись з відпочинку, відразу ж починайте думати про наступний. Складіть стратегію накопичення грошей і дотримуйтеся її неухильно. Ви будете приємно здивовані результатом.

Аналізуйте минулі поїздки.

З кожною подорожжю ви купуєте безцінний туристичний досвід. Ви вже знаєте, як заощадити на транспорті, житлі й харчуванні. Користуйтеся цим досвідом, згадуйте, де в минулий раз витратили зайве, і більше не допускайте подібних помилок.

Розділіть накопичення.

Підрахуйте приблизний бюджет майбутньої подорожі та розділіть його на кількість місяців, які залишилися до відпустки. Це позбавить вас від страху загальної суми та допоможе спланувати бюджет помісячно.

Знайдіть альтернативні засоби пересування.

Скільки грошей кожен місяць ви витрачаєте на громадський транспорт або на бензин? Уявіть, скільки можна заощадити, якщо пересісти, наприклад, на велосипед. Це допоможе накопичити грошей на відпустку і, як бонус, зміцнить здоров'я. Якщо велосипед — це дуже радикально, то заміна автомобіля на мопед теж дасть свої результати.

Плануйте свої покупки.

Ми розуміємо, що подібна порада може здатися занадто очевидною, але, як виявляється, дуже мало людей дотримуються цього простого правила. Скільки зіпсованих продуктів ми щотижня викидаємо з холодильника? А несвіжого хліба з хлібниці? Уникати зайвих витрат дуже просто: допоможе складання списків необхідних продуктів заздалегідь. Якщо знадобиться, влаштовуйте щотижневі закупівлі великими партіями за гуртовими цінами. До покупок одягу теж варто ставитись відповідально: не купуйте новий одяг, якщо не плануєте викидати старий. Не захаращуйте власну шафу. Це не на користь ні вам, ні планеті.

Відмовтеся від непотрібних послуг.

Сядьте і добре подумайте: вам дійсно так необхідно кабельне телебачення? Коли ви востаннє взагалі дивились телевізор? Його з успіхом може замінити інтернет, де можна подивитися будь-який фільм або серіал, а новини є й на безкоштовних каналах. А домашній телефон у вас досі є? Чесно?! Коли ви останній раз ним користувалися? Вимкніть його, припиніть платити абонплату і забудьте про цей пережиток минулого.

Контролюйте використання комунальних послуг.

Останній пункт в нашому списку, але не за значенням. Саме на комунальних платежах можна заощадити непогані суми. Замініть усі лампочки на енергозберігальні, стежте за витратами води під час миття посуду, приймання душу і чистки зубів. Взимку зменшуйте температуру до мінімально комфортної, і ви здивуєтеся, скільки витрачали даремно.

Стільки правил та ідей, що вистачить, мабуть, не на одну гарну відпустку.

А щоб зробити її приємною і безпечною, варто заздалегідь подумати про відповідне туристичне страхування.

Залишити відгук
Підтвердіть, що Ви не робот
Останні статті
Життя триває. Як працює life-страхування в складні часи
Я та УНІКА
15. березня 2023
Життя триває. Як працює life-страхування в складні часи
Останніми роками страхування життя набувало популярності серед українців як універсальний фінансовий інструмент. Що відбувається у цьому сегменті під час війни, які складнощі довелось долати, чи зміниться щось для клієнтів найближчим часом? Про це розповідає Ігор Міцан, керівник департаменту по роботі з партнерами СК «УНІКА Життя»
Творчість як ресурс. Як стати щасливішим, займаючись улюбленою справою
Будемо здорові!
16. лютого 2023
Творчість як ресурс. Як стати щасливішим, займаючись улюбленою справою
Творчість робить людину щасливою, оскільки це дає можливість використовувати свій неповторний талант та креативність. Творення чогось з нуля надає людині задоволення від результату та задоволення від процесу творення. Крім того, творчість дозволяє людині виражати себе або поділитися з іншими тим, що найближче до неї. Таким чином, творчість допомагає людині залишатися активною, відчувати себе щасливою та досягати особистої реалізації. Можемо поекспериментувати самі з собою та з’ясувати, які творчі заняття насправді допомагають стати трохи щасливішим.
Програма E-liki: як зменшити витрати на ліки
Будемо здорові!
14. лютого 2023
Програма E-liki: як зменшити витрати на ліки
Звичка лікуватися за порадами сусідів, родичів або знайомих фармацевтів може не лише шкодити здоров’ю, а й бити по гаманцю. За даними МОЗ до повномасштабної війни українці залишали в аптеках близько 60 млрд грн, причому половину цієї суми – на сумнівні препарати. Втім, українці звикають довіряти сімейним лікарям та отримувати медикаменти за рецептами, до того ж з’явилась можливість витрачати на лікування менше. У цьому допоможе програма E-liki, яку запровадив ПриватБанк разом із страховими партнерами, зокрема з СК «УНІКА».

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз