Закрыть

Туристичне страхування

Ваше здоров'я та фінансовий захист від незапланованих витрат за кордоном завжди під опікою страхової компанії «УНІКА». Поліс туристичного страхування для Вас і Вашої родини забезпечить спокій та матеріальний захист, у якій би країні Ви не знаходились.
Купуйте поліс онлайн самостійно за спеціальною ціною тільки для Online за 5 хвилин! Якщо необхідна додаткова інформація про покупку – переходьте на сторінку Питання-Відповідь.

Туризм

одна подорож

 • Діє на одну поїздку за кордон на певну кількість днів
 • Страхова сума на невідкладну допомогу 30 000 євро
 • Компенсація 3 000 євро в разі втрати працездатності, інвалідності, смерті
 • Цілодобовий асистанс по всьому світу

Умови договору відповідають візовим вимогам

ДетальнішеПоказати менше Купити Online

Активний відпочинок

туризм і спорт

 • Ризики активного відпочинку та спорту покриваються (як аматорського, так і професійного)
 • Діє на одну поїздку за кордон на певну кількість днів
 • Страхова сума на невідкладну допомогу 30 000 євро
 • Компенсація 3 000 євро в разі втрати працездатності, інвалідності, смерті
 • Цілодобовий асистанс по всьому світу

Умови договору відповідають візовим вимогам

ДетальнішеПоказати менше Купити Online

Бізнес

один поліс на весь рік

 • Покриває необмежену кількість поїздок за рік
 • Термін перебування за кордоном обираєте самостійно
 • Страхова сума на невідкладну допомогу 30 000 євро
 • Компенсація 3 000 євро в разі втрати працездатності, інвалідності, смерті
 • Цілодобовий асистанс по всьому світу

Умови договору відповідають візовим вимогам

ДетальнішеПоказати менше Купити Online

Звертайтесь до нас

Цілодобовий контакт - центр

0 800 600 600

безкоштовно з будь-яких телефонів в Україні

2202

безкоштовно для абонентів усіх національних мобільних операторів. Лише для повнолітніх.

Найближчий офіс

Головний Офіс (7,849 км)

01032, Київ, вулиця Саксаганського, буд. 70-А

Тел.: +380 44 225 60 03, +38067225600

E-mail: office@uniqa.ua

Замовте консультацію продавця

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Будь ласка, заповніть поля нижче

Ваш захист в подорожі з УНІКА

Нещасний випадок
Невідкладна медична допомога
Медично-транспортна допомога
Інформаційна підтримка

Нам довелось двічі скористатись туристичною страховкою. Дуже важливо отримати реальну допомогу – швидко та якісно. Сьогодні у подорож я вирушаю лише з полісом туристичного страхування від УНІКА!

Юлія Безвугляк

Чому УНІКА?

Надійний асистанс 24/7
Австрійська Страхова Група
Швидка покупка Online

Детальніше про страхування під час подорожі

Навіщо мені туристичне страхування?

Збираючись у подорож, ми завжди намагаємося все передбачити та спланувати, не залежно від того, чи це поїздка з сім'єю на відпочинок, чи бізнес відрядження. Поліс медичного страхування для виїжджаючих за кордон, який часто називають просто «тревел», це запорука Вашого спокою та фінансового захисту, де б Ви не знаходилися. На жаль, не всі знають про те, наскільки важлива туристична страховка, і який механізм її дії. Тому багато хто вирішує просто купити поліс для виїжджаючих біля стін посольства тільки для візи або разом з путівкою на відпочинок, навіть не замислюючись про те, навіщо це потрібно. І як результат - медична допомога за кордоном не надається в повному обсязі, та коштує дуже дорого. Як наслідок страхова компанія отримує негативні відгуки, навіть не підозрюючи про це.

Як уникнути матеріальних втрат та забезпечити медичний захист за кордоном?

Щоб отримати повноцінну допомогу, слід свідомо підійти до придбання страховки для туристів, і ознайомитись з її умовами ще до поїздки. Туристична страховка потрібна перш за все для Вас, а не просто для оформлення шенгенської візи та подачі в посольство. При гострій необхідності асистуюча компанія може в дуже стислі терміни організувати для Вас якісну медичну допомогу на території будь-якої держави. Тому туристична страховка при будь-якій поїздці необхідна так само, як і закордонний паспорт. Особливо це важливо для тих, хто в подорожі займається спортом та планує активний відпочинок, пов'язаний з ризиками травматизму. Одним з найпоширеніших є лижний спорт, який так люблять наші громадяни, і з задоволенням відвідують всі популярні гірськолижні курорти, якими так вабить Європа. Особливу увагу слід приділити маленьким дітям, для яких будь-який виїзд - це ризик. Дітям туристична страховка необхідна найбільше. З полісом туристичного страхування від УНІКА маленькі мандрівники зможуть швидко отримати медичну допомогу навіть із самого незначного приводу погіршення здоров'я.

Як укласти договір і вибрати умови страхування?

Для того, щоб купити туристичну страховку, необхідно звернутися в страхову компанію будь-яким зручним для Вас способом. Залишайте заявку на сайті, особисто підходьте в будь-який офіс компанії, або купуйте поліс онлайн за 5 хвилин. Якщо для подачі в посольство необхідно надати оригінал договору з мокрою печаткою, замовляйте доставку поліса додому або в офіс. Умови страхування для подорожуючих в основному, стандартні. Для укладення договору Вам необхідно підготувати відповіді на наступні питання:

 • Ваше ім'я та вік;
 • Країни якого регіону Ви плануєте відвідати - тільки Європи, чи всього світу;
 • Період перебування;
 • Мета поїздки (туризм, бізнес або активний відпочинок та спорт).

Від Ваших відповідей залежить ціна полісу та його умови, з якими Ви зможете ознайомитися попередньо на сайті, і при необхідності задати питання консультанту. Зверніть увагу, що онлайн Ви можете укласти договір тільки для мандрівників до 64 років.

Що робити, якщо стався страховий випадок?

Якщо сталася страхова подія, перш за все потрібно не хвилюватися і взяти поліс медичного страхування. На першій сторінці Ви побачите номер цілодобової асистуючої компанії. Телефонуйте, і асистанс Вам швидко і якісно організовує невідкладну медичну допомогу без Вашої матеріальної участі, де б Ви не знаходилися. Вам достатньо просто дотримуватися алгоритму дій, вказаних співробітником асистансу, і тоді ніяких незручностей з виплатами чи отриманням допомоги не виникне. Партнерами Страхової компанії «УНІКА» є асистуючі компанії, що співпрацюють з клініками по всьому світу, та здатні організувати Вам найкраще медичне обслуговування як в межах України, так і далеко за ними. Подорож з УНІКА - це запорука спокою і матеріального захисту, в якому б куточку світу Ви не знаходилися!

Ми рекомендуємо додатково ...

Квартира

Вирушаєте в подорож? Хвилюєтесь за майно у Вашій відсутності? Укладайте договір страхування квартири - УНІКА прийме на себе можливі проблеми.

Дізнайтесь більше

Медичне страхування

Потурбуйтесь про страхування медичних витрат не лише за кордоном, але і на території України. УНІКА пропонує Вам три програми. Обирайте Вашу!

Дізнайтесь більше

Нещасний випадок

З кожним з нас може статись прикрість. При нещасному випадку - УНІКА компенсує Ваші витрати та підтримає у скрутній ситуації.

Дізнайтесь більше

Потрібна консультація?

Найближчий офіс УНІКА

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз