УНІКА Україна лідер страхового ринку за підсумками роботи 2018 року

Новини
18.04.2019

Журнал «Insurance TOP» провів Щорічну Презентацію для топ-менеджерів страхових компаній, банків та інших учасників фінансового ринку, присвячену підбиттю підсумків страхового ринку України за 2018 рік.

Страхові компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», що входять до небанківської фінансової групи «УНІКА Україна» стали лідерами страхового ринку України за результатами роботи 2018 року. Страхова компанія «УНІКА» − лідер в номінаціях «Страхові премії», «Страхові виплати», «Страхові Активи» і «Страхові резерви». Страхова компанія «УНІКА Життя» − лідер «Банківського страхування життя».

Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні пані Герміна Поппеллер вручила дипломи лідерів Голові правління СК «УНІКА» Олені Ульє і Голові правління СК «УНІКА Життя» Володимиру Симончуку.

Олена Ульє, Голова правління Страхової компанії «УНІКА»: «УНІКА – це, перш за все, сервісна компанія, у фокусі роботи якої є потреби наших клієнтів. А формула успіху сервісних компаній є відносно простою: вдосконалювати процеси та технології, мати команду з найкращих фахівців. Ми задоволені результатами нашої роботи і не плануємо зупинятися − за 2018 УНІКА зібрала понад 2,0 млрд. грн. страхових платежів, показала зростання в 20%. Велику увагу Страхова компанія «УНІКА» приділяє якісному наданню послуг та супроводженню клієнтів особливо при настанні страхових випадків. Загальний обсяг страхових виплат УНІКА в 2018 році виріс в 2,8 разів у порівнянні з 2017 роком та склав 1,7 млрд. грн.».

Володимир Симончук, Голова правління Страхової компанії «УНІКА Життя»: «УНІКА Життя успішно закінчила 2018 рік. Ми неухильно дотримувались наших стратегічних пріоритетів й виконали всі зобов’язання перед нашими клієнтами. Ми будемо продовжувати приділяти увагу прибутковому зростанню і інвестувати в розвиток страхування життя в Україні, адже саме цей напрямок страхування, як найбільш соціально вагомий й спрямований на забезпечення фінансового захисту та добробуту людини, її рідних та близьких, має перспективу розвитку як в Україні, так і в у всьому світі».

У 2019 захід відвідало понад 150 топ-менеджерів страхових компаній, брокерів і асистансів, представники банків та інвестиційних компаній, керівники ключових професійних Асоціацій, МТСБУ та Нацкомфінслуг.

Презентацію підтримали своєю участю посольства Австрії, Канади та Республіки Польща в Україні, з якими Організатори співпрацюють не перший рік.

Презентація Insurance TOP сьогодні є одним з найбільш значущих заходів на страховому ринку України, що вже 10-й рік підтверджує високий рівень присутності топ-менеджерів і органів державної влади.