UNIQA Україна – 30 років разом із вами!

Новини
10.02.2024

10 лютого 2024 року UNIQA Україна відзначає 30-річчя своєї діяльності! Для нашої професійної команди кожен рік цього шляху означає невпинний розвиток, зміцнення позицій та вдосконалення заради клієнтів. За три десятиліття роботи в Україні UNIQА стала одним із визнаних лідерів страхового ринку та здобула довіру мільйонів клієнтів.

Досягнення UNIQА Україна за 30 років:

 

UNIQA Україна – це невідємна частина європейського досвіду. Небанківська фінансова група UNIQA Україна (страхові компанії UNIQA та UNIQA Життя)  входить до складу австрійської міжнародної страхової групи UNIQA Group, яка є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії, Центральній і Східній Європі.

UNIQA Group має понад 200 років досвіду та працює у 18 країнах. 16 мільйонів клієнтів по всій Європі довіряють cтраховий захист саме UNIQA. Для них працюють 21 000 співробітників компаній Групи.

UNIQA Group сприяє розвитку страхової сфери в Україні завдяки європейській експертизі, передовим трендам ризик-менеджменту та високим стандартам сервісу.   

 

UNIQA – це стабільне лідерство на ринку України. За ключовими напрямками бізнесу компанія  традиційно є одним із  лідерів страхового ринку. Згідно з галузевим ренкінгом Insurance TOP за підсумками 9 місяців 2023 року UNIQA посідає:

 • 1 місце у добровільному медичному страхуванні
 • 2 місце за обсягом виплат
 • 3 місце за обсягом премій
 • 3 місце у страхуванні КАСКО

 

UNIQA – це масштабність та потужність. UNIQA Україна – це більше 1,5 млн клієнтів. Близько 900 штатних співробітників працюють та обслуговують клієнтів у 12 генеральних представництвах, 30 регіональних дирекціях, 26 відділеннях – загалом у 68 офісах продажів.

Запас фінансової стабільності та висока ліквідність дозволяють повністю та вчасно виконувати фінансові зобов’язання перед клієнтами та партнерами. В середньому ми виплачуємо клієнтам 5,9 млн грн щодня та понад 100 млн грн щомісяця.

 

UNIQA – це сучасні технології та діджитал-рішення. Щоб задовільнити запит клієнтів на максимальну зручність послуг з можливістю дистанційного вирішення усіх питань, UNIQA провела трансформацію бізнес-процесів та впровадила сучасні цифрові рішення:

 • Мобільний додаток myUNIQA дозволяє клієнту самостійно замовити послуги з медичного страхування
 • Дистанційне врегулювання та відшкодування – подати документи на виплату можна через чат-боти компанії
 • Високотехнологічний медичний та технічний асистанс, який працює для клієнтів 24/7
 • Послуги телемедицини – додатковий сервіс для клієнтів з медичного страхування.

 

UNIQA – це висока якість сервісу. Рівень задоволеності клієнтів якістю наших послуг постійно вимірюється за допомогою інноваційного програмного рішення Qualtrics. Інформація, отримана від клієнтів, ретельно аналізується та використовується для подальшого вдосконалення сервісу.

За підсумками 2023 року середня оцінка задоволеності клієнтів якістю сервісу UNIQA склала 4,6 з 5 за результатами оцінок понад 92 тисячі клієнтських відгуків.

Серед окремих аспектів сервісу найвищими оцінками були відзначені покупка полісу (4,93) та продовження договору страхування (4,98), а серед напрямків бізнесу – страхування життя (4,88) та автострахування (4,87).  

Визнання суспільством якості роботи UNIQA підтверджує престижна премія «Вибір країни 2023 року»  в номінації «Страхова компанія року».

 

UNIQA – це турбота про навколишнє середовище. Як частина європейської групи, UNIQA Україна щорічно звітує та контролює використання природних ресурсів згідно з політикою групи щодо Сталого розвитку та ESG. Також UNIQA Україна є ініціатором повної відмови від використання пластикових карток та скорочення паперового документообігу. На сьогоднішній день вже понад 80% полісів випускаються в електронному вигляді. Це один з важливих внесків у зниження навантаження на довкілля та ощадливе використання природніх ресурсів.

 

UNIQA – це соціальна відповідальність. Компанія бере активну участь у проєктах гуманітарної допомоги разом із партнерами. З початку повномасштабної війни сума фінансової участі UNIQA у благодійних ініціативах склала понад 200 млн грн. Серед найбільших програм відзначимо:

 • UNIQA MedAid спільно з Фондом Сергія Притули – постійний проєкт з організації та фінансування гуманітарної допомоги, який здійснюється завдяки підтримці UNIQA Group (Австрія). Лікарні та госпіталі у прифронтових областях отримують цінні медичні препарати, а військовим підрозділам передаються тактичні аптечки та інвентар для надання першої медичної допомоги. Також були поставлені термообладнання та шкільні ноутбуки для жителів деокупованих територій.
 • Партнерство із Фондом Маша – фінансування програми «Незламна мама», яка допомагає психологічно відновитися жінкам та дітям, які постраждали під час війни.  
 • Партнерство із ВБО «Даун Синдром». Протягом 10 років UNIQA спрямовує кошти на лікування, реабілітацію та розвиток дітей, якими опікується благодійна організація.

«Три десятиліття розвитку UNIQA стали справжнім випробуванням на стійкість компанії, професіоналізм рішень та дієвість стратегій. Сьогодні разом зі всією Україною ми переживаємо найбільші виклики в житті, – зазначила Олена Ульє, Голова Правління СК «УНІКА» та СК «УНІКА Життя». – Втім, ми пишаємось тим, що в умовах воєнного часу команда UNIQA забезпечує чітку роботу компанії, надає необхідну й всебічну підтримку нашим клієнтам та партнерам, активно працює над розвитком клієнтського сервісу, розробляє нові страхові продукти. Ми продовжуємо інвестувати в цифровізацію, якісний андерайтинг та системне управління ризиками. UNIQA зміцнює свої лідерські позиції у корпоративному і роздрібному секторах, стає ще сильнішим та надійнішим брендом для кожного клієнта».