УНІКА приєдналася до пілотного проєкту МОЗ із добровільного медичного страхування

Новини
10.12.2021

Страхова компанія «УНІКА» - лідер ринку добровільного медичного страхування приєдналася до пілотного проєкту МОЗ щодо впровадження в Україні системи добровільного медичного страхування витрат на лікарські засоби.

7 листопада 2021 року Міністерство охорони здоров’я, Комітет Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Національна асоціація страховиків України, Ліга страхових організацій України, Асоціація «Страховий бізнес» та  АТ «ПриватБанк» уклали меморандум про співпрацю в галузі добровільного медичного страхування витрат населення, пов’язаних із забезпеченням лікарськими засобами та медичними виробами.

«УНІКА Україна має багаторічний досвід та професійну експертизу у добровільному медичному страхуванні, а також найважливіше – хорошу, підтверджену репутацію понад 120 тисяч наших застрахованих клієнтів. Таким чином, приєднуючись до пілотного проекту, ми готові до активного впровадження та розвитку в нашій країні сучасних стандартів соціального медичного сервісу, щоб якнайбільше українців відчули реальні переваги добровільного медичного страхування.» - зазначила Голова правління ПрАТ «СК «УНІКА» Олена Ульє.

Наразі проєкт стартує в 6 містах України - Рівному, Сумах, Запоріжжі, Одесі, Харкові та Києві. У закладах охорони здоров’я міст, що беруть участь у пілотних проєктах, лікарі уже мають доступ до системи фармацевтичного страхування. Для того, щоб взяти участь у проєкті, пацієнт має придбати страховий поліс та сповістити про це свого лікаря. Пацієнт сплачуватиме 120 грн на місяць та отримає можливість використати страхову суму у 20 тис. грн.

Щоб отримати ліки за страховкою у разі хвороби, пацієнт приходить до лікаря, обстежується, отримує рецепт на ліки. Препарати, які входять в програму фармацевтичного страхування, автоматично бронюються в аптеці. Пацієнт отримує повідомлення з інформацією про аптеку, де можна забрати ліки. Оплата ліків страховою компанією відбувається автоматично, без залучення пацієнта або лікаря.