УНІКА Україна запускає спільний проєкт з Благодійним фондом Сергія Притули

Новини
11.08.2022

Страхова компанія «УНІКА» з серпня 2022 року запускає спільний проєкт з Благодійним фондом Сергія Притули. Згідно з домовленостями, 10% від кожного проданого онлайн поліса автоцивілки буде спрямовано на гуманітарну допомогу постраждалим від війни українцям, яку організовує фонд.

Таким чином, купуючи електронну автоцивілку в УНІКА, автовласники не лише захищатимуть свою цивільну відповідальність, але й підтримуватимуть українців, які перебувають у скрутному становищі, та наближатимуть перемогу України.    

З початком повномасштабної війни УНІКА Україна активно долучилася до волонтерського руху. У березні УНІКА профінансувала створення хабу для переселенців на 50 місць в передмісті Вінниці. Чимало співробітників компанії стали волонтерами, які допомагають переселенцям та військовим. 22 співробітники і співробітниці УНІКА Україна захищають нашу країну у лавах ЗСУ.

Незважаючи на труднощі воєнного стану, компанія продовжує виконувати фінансові зобов’язання перед клієнтами та партнерами, вчасно сплачує усі податки до державного бюджету, підтримує економіку країни, купуючи воєнні облігації внутрішньої державної позики.

Гуманітарний центр Благодійного фонду Сергія Притули розпочав свою діяльність після вторгнення російської федерації 24 лютого. Наразі в його команді працюють понад 75 людей в режимі 24/7. Центр приймає гуманітарні вантажі на власних складах в Польщі та Україні, отримує заявки від постраждалих українців, готує допомогу відповідно до запиту і доставляє її адресатам.

Засновник фонду Сергій Притула – відомий громадський діяч, який займається волонтерством з 2014 року.