Нові можливості накопичення: Дні Заощаджень від Райффайзен Банку Аваль та Страхової компанії «УНІКА Життя»

Новини
17.10.2018

З 16 жовтня по 16 листопада 2018 року в мережі відділень Райффайзен Банку Аваль відбуватимуться Дні Заощаджень Страхової компанії «УНІКА Життя».

У Дні Заощаджень клієнти банку зможуть отримати індивідуальну консультацію про накопичувальне страхування життя, про те, як забезпечити фінансовий захист і стабільність на довгі роки для себе і своїх близьких, як накопичити на здійснення мрії і забезпечити гідну освіту дитині, придбати власне житло, або отримати додаткову пенсію - тобто про те, як дивитися у майбутнє з впевненістю і насолоджуватися життям, користуючись перевагами надійних сучасних фінансових інструментів.

Для участі в Днях Заощаджень, необхідно укласти договір накопичувального страхування життя в будь-якому з 300 відділень Райффайзен Банку Аваль по всій Україні і стати учасником розіграшу LCD телевізора з діагоналлю 50”.

Умови участі в Днях Заощаджень УНІКА Життя:

1. Період проведення: 16.10.2018 - 16.11.2018.
2. Мережа відділень Райффайзен Банку Аваль:

  • всього в акції беруть участь 300 відділень банку по всій Україні
  • 126 відділень банку - основні відділення проведення акції, в яких при укладенні договору накопичувального страхування життя, клієнт гарантовано отримує портативний PowerBank*.

3. Формат: 6 хвиль (6 тижнів), в кожній хвилі задіяно 21 відділення банку.
4. Для участі в Днях Заощаджень:
Протягом місяця, в період з 16 жовтня по 16 листопада 2018 року необхідно укласти договір накопичувального страхування життя в будь-якому з 300 відділень Райффазен Банку Аваль. Річний страховий платіж повинен становити суму від 4 тис. грн (щомісячний платіж від 1 тис. грн.) . При укладенні такого договору, клієнт стає учасником розіграшу головного призу** акції - LCD телевізора з діагоналлю 50”. Також власник такого договору в одному з основних 126 відділень банку клієнт гарантовано отримує портативний Power Bank.
5. Перелік відділень банку і графік проведення в них Днів Заощаджень УНІКА Життя до Вашої уваги тут: https://uniqa.ua/content/files/offers/branches_2018.pdf

*) Мається на увазі покупка портативного Power Bank за 1 гривню.
**) Під призом мається на увазі покупка LCD телевізор з діагоналлю 50 "за 1 гривню.