UA RU EN
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA RU EN


Сервіси для Вас
 Кабінет клієнта myUNIQA - фото

Кабінет клієнта myUNIQA

 Оплатіть договір - фото

Оплатіть договір

 Завжди поряд - фото

Завжди поряд

Звертайтесь до нас

044 225 60 00

оплата згідно тарифів Вашого оператора

office@uniqa.uaПрацюємо з понеділка до п’ятниці

з 9:00 до 18:00

Чому УНІКА?
200

Точок продаж в Україні

24/7

Цілодобова підтримка

894 000

Кількість клієнтів

200 років

Досвід UNIQA Group

7 днів

Виплата по КАСКО

УНІКА стабільна, інноваційна і надійна страхова компанія, що працює на ринку України більше 27 років. Нові технології та бізнес-рішення, які застосовує компанія, забезпечують найкращий сервіс за конкурентними цінами, і задовольняють потреби клієнтів.
Стабільна і надійна робота дозволяє компанії з року в рік збільшувати кількість клієнтів і зберігати репутацію надійного фінансового партнера. В Річному звіті за 2019 рік читайте про результати роботи Страхової компанії «УНІКА».

Показати більше

УНІКА — це компанія з високим рівнем фінансової надійності. Фактичний запас платоспроможності складає 393,1 млн. грн. та перевищує нормативний на 126,8%, що дозволяє Компанії виконувати всі свої зобов'язання перед клієнтами вчасно і в повному обсязі.

Меньше
Наші нагороди
УНІКА Україна більше 27-ти років на страховому ринку України

Страхова компанія «УНІКА» працює на ринку України з 1994 року, з 2006 року входить до складу австрійської UNIQA Insurance Group. Також, у 2006 році була створена дочірня компанія зі страхування життя «УНІКА Життя». Сьогодні компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують більшість видів ризикового страхування  і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників UNIQA в Україні обслуговують близько 1,3 мільйони страхових полісів.

UNIQA Insurance Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії, Центральній і Східній Європі. 20 тис. співробітників і ексклюзивних партнерів UNIQA обслуговують більше 10 мільйонів клієнтів у 18 країнах. UNIQA є другою за величиною страховою групою в Австрії з часткою ринку близько 22%. UNIQA Insurance Group визнана найбільш надійною страховою компанією Австрії, котрій довіряють клієнти (за версією Readers Digest протягом 2003-2016 років).

Показати більше Показати менше
Дякуємо! Для підтвердження активуйте посилання в Вашій поштовій скриньці.
Дізнавайтесь першими про новини від УНІКА

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз