Зелена карта - common__seo-photo-name

Зелена карта

Керуйте вашим авто за кордоном спокійно.
Зелена карта
Обов'язкове страхування відповідальності за кермом для виїзду за кордон. Замовляйте онлайн.

Вартість залежіть від типу авто та терміну подорожі

Розмір відповідальності встановлюється відповідно до законодавства тієї країни, на території якої сталася ДТП

Не залежить від віку авто

Страховий партнер «Українська страхова група». Входить в трійку лідерів по зеленій карті в Україні

Питання та відповіді
Як отримати договір «Зелена карта»?

«Зелену карту» можна купити в офісі або онлайн. Електронний договір міжнародного страхування може набути чинності не раніше 00:00 годин дня, наступного за днем укладання такого договору страхування.

Починаючи з 01.09.2022 ви можете укласти договір міжнародного страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (які діють виключно за межами України) в електронній формі. Таке рішення ухвалено на  Загальних зборах страховиків — повних членів МТСБУ 20.07.2022 (Протокол № 284/2022).  

«СНД» — Молдова, Азербайджан.

«Європа» — Австрія, Бельгія, Болгарія, Кіпр, Чехія, Німеччина, Данія, Іспанія, Естонія, Франція, Фінляндія, Великобританія, Греція, Угорщина, Хорватія, Італія, Ірландія, Ісландія, Люксембург, Литва, Латвія, Мальта, Норвегія, Нідерланди, Португалія, Польща, Румунія, Швеція, Словаччина, Словенія, Швейцарія, Албанія, Андорра, Боснія і Герцеговина, Іран, Марокко, Північна Македонія, Чорногорія, Сербія, Туніс, Туреччина.

Мінімальний — 15 днів, максимальний — 12 міс.

Страховик відшкодовує збитки життю, здоров’ю та майну потерпілих третіх осіб внаслідок ДТП у країнах, зазначених у полісі, і винуватцем якої був водій транспортного засобу, зазначеного в полісі.

Паспорт громадянина України або посвідчення водія, ідентифікаційний код (ІПН) за наявності, технічний паспорт транспортного засобу.

Завантажте застосунок myUNIQA
Всі деталі про ваші договори, страхові випадки, завантаження документів і продовження договору – тепер все це просто і зручно!
Залишились питання?
Залишились питання?

Детальніше про страхування Зелена карта

Зелена картка: що це?

Страховий поліс «Зелена картка» – це обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності, тільки для поїздок на авто за кордон. Якщо його власник стане винуватцем аварії в іншій країні, то страхова компанія компенсує збиток потерпілим замість водія. Принцип дії такий же, як і у звичайної «автоцивілки», тільки діє на території 47 країн.

Є й певні відмінності. По-перше, тарифи на ОСЦПВ можуть відрізнятися у різних страхових компаніях. А ось ціни на Зелену картку в Україні – практично єдині. Вони встановлюються для всіх страхових компаній і залежать від типу транспортного засобу, регіону подорожі та тривалості поїздки. Мінімальний термін дії поліса - 15 днів, максимальний - 1 рік.

По-друге, при страхуванні автомобіля по Зеленій карті не вказується сума можливої виплати. Вона варіюється залежно від країни та буде на 100% відповідати місцевим вимогам. Так що хвилюватися не варто.

Чому важливо оформити поліс заздалегідь?

Буває, що про страховий захист автомобілісти згадують тільки на прикордонному пункті. Оскільки поліс є обов'язковим документом, доводиться терміново шукати продавців страховок прямо на місці. У стресовій ситуації можна втратити час, переплатити і навіть зіткнутися з підробкою. Вартість Зеленої картки в Києві або будь-якому іншому місті точно не буде вищою, ніж на кордоні, а от сама покупка – набагато надійніша.

У термінової покупки буває ще один неприємний наслідок: є ризик неправильно порахувати дні перебування за кордоном. Тоді проблеми можуть виникнути при поверненні додому, на кордоні країни виїзду: аж до адміністративної відповідальності і високих штрафів. Отже, якщо ви запланували дати майбутньої поїздки, краще подбати про страховку заздалегідь, і обов'язково – зробити її копію.

Навіщо мені копія Green Card?

Вважайте це важливим і корисним лайфхаком. Якщо водій потрапляє за кордоном у ДТП, він має віддати потерпілому та іншим учасникам копію своєї страховки. Віддавати оригінал документа в чужій країні ми категорично не радимо: як без нього перетинати кордон і повертатися додому? Це ще один важливий аргумент на користь планової, а не термінової покупки.

Чи можна оформити поліс онлайн?

Починаючи з 01.09.2022 ви можете укласти договір міжнародного страхування цивільно-правової відповідальності власників наземно-транспортних засобів (які діють виключно за межами України) в електронній формі. Таке рішення ухвалено на Загальних зборах страховиків - повних членів МТСБУ 20.07.2022 (Протокол № 284/2022).

Краще оформити її з менеджером страхової компанії.