Стандартний страховий продукт "Впевненість 24/7" - фото

Стандартний страховий продукт "Впевненість 24/7"

Страхування від нещасного випадку для клієнтів АТ "Райффайзен Банк"


→   Загальні умови стандартного страхового продукту "Впевненість 24/7"

→   Інформаційний документ про стандартний страховий продукт "Впевненість 24/7"

 


 

Вид інформації Інформація для заповнення страховиком
1 Об’єкт страхування Життя, здоров’я і працездатність Застрахованої особи.
2 Страхові ризики. Страхові випадки. Обмеження
страхування

Страховий ризик: Настання нещасного випадку із Застрахованою особою.

Страховим випадком за Договором є настання страхового ризику – нещасного випадку – наслідком якого, стали наступні події:
1. Травматичні ушкодження організму Застрахованої особи внаслідок Нещасного випадку
(надалі – «Травматичні ушкодження»);
2. Стійка втрата працездатності (встановлення інвалідності І-ої групи / встановлення статусу
«Дитина з інвалідністю») Застрахованої особи внаслідок Нещасного випадку;
3. Смерть Застрахованої особи внаслідок Нещасного випадку.

Обмеження страхування
Не приймаються на страхування:

  • особи, яким виповнилося повних 86 років на дату укладення договору;
  • недієздатні особи, визнані такими у встановленому законодавством порядку
3 Мінімальний та максимальний розміри страхової суми (ліміту відповідальності)

Розмір загальної страхової суми залежить від обраної Страхувальником при укладенні Договору Програми страхування:

Програма страхування Базова,
Бізнес Класік,
Базова РайфКартка Плюс
Оптимальна,
Бізнес Комфорт
Оптимальна
РайфКартка Плюс
Преміальна,
Бізнес Direct
Преміальна РайфКартка Плюс
Максимальна,
Бізнес Еліт Плюс,
Максимальна РайфКартка Плюс
Страхова сума, грн 264 000 560 000 1 040 000 1 760 000

Страхова сума встановлюється на кожну Застраховану особу. В межах страхової суми встановлюється ліміт відповідальності Страховика на кожну Застраховану особу за Договором в цілому за страховим випадком "Травматичні ушкодження" (в розмірі, визначеному в п.8).

4 Мінімальний та максимальний розміри страхової премії та/або страхового тарифу

Страховий тариф:

  • для Індивідуального договору страхування: від 0,19636% до 0,27692% від страхової суми по Застрахованій особі;
  • для Сімейного договору страхування: від 0,15710% до 0,22154% від страхової суми по Застрахованій особі.

Страхова премія:

  • для Індивідуального договору страхування:

- за 1 місяць: від 48 грн до 360 грн;
- за 1 рік: від 576 грн до 4320 грн;

  • для Сімейного договору страхування:

- за 1 місяць (на одну Застраховану особу): від 38 грн до 288 грн;
- за 1 рік (на одну Застраховану особу): від 461 грн до 3456 грн.

Розмір страхової премії залежить від обраної програми, віку Застрахованої особи типу договору страхування (Індивідуальний договір або Сімейний договір страхування).
Страхова премія за договором страхування, незалежно від обраної Програми страхування сплачується у подвійному розмірі у наступних випадках:

  • якщо на момент укладання договору страхування вік Застрахованої особи становив від 1 до 14 років включно або від 60 до 85 років включно – у випадку оформлення Індивідуального договору страхування;
  • якщо на момент укладання договору страхування вік Застрахованої особи становив від 60 до 85 років включно – у випадку оформлення Сімейного договору.
5 Вид, мінімальний та максимальний розміри франшизи (за наявності)

Не передбачена.

6 Територія та строк дії договору страхування (включаючи інформацію про порядок вступу його в дію та період(и) страхування (за наявності))

Територія дії договору – весь світ.
Дія Договору не поширюється:
- на тимчасово окуповані території України, що визначені нормативно-правовими актами України, а також на території України, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, населені пункти та території, що розташовані на лінії розмежування;
2. на території України, що знаходиться в зоні воєнних дій будь-якого характеру, незалежно від офіційного визнання війни за нормами права
3. на території зон воєнних дій будь-якого характеру;
4. на тимчасово окуповані, анексовані чи спірні території, території невизнаних Україною в установленому порядку держав;
5. на території, щодо яких Міністерство закордонних справ України надало рекомендацію утриматися від поїздок до перетину Застрахованою особою кордону;
6. на території Російської Федерації та Республіки Білорусь.

Строк дії договору – 1 календарний рік / 1 календарний місяць / 3 календарних місяці з можливістю продовження (лонгації) строку дії договор.
Договір набуває чинності з 00 годин 00 хвилин (за київським часом) дати початку дії Договору, але не раніше дня, наступного за датою сплати страхового платежу в обсязі, визначеному Договором на рахунок Страховика. Договір та страхове покриття діє до 00 годин 00 хвилин (за київським часом) дати, що зазначена у Договорі як дата закінчення строку дії Договору, якщо інші обставини не призвели до дострокового припинення дії Договору.
У випадку сплати Загального страхового платежу частинами, строк дії Договору визначається Періодами страхування відповідно до порядку сплати Загального страхового платежу.

У разі відсутності письмової заяви однієї із Сторін про припинення або зміну умов Договору протягом 30 (тридцяти) календарних днів до закінчення строку дії Договору він вважається продовженим на той самий строк і на тих самих умовах, які були передбачені Договором.

Договором встановлюється період очікування страхового випадку протягом якого Страховик не здійснює страхову виплату за випадками, що сталися в день зарахування загального страхового платежу (частини загального страхового платежу) та протягом наступних 6 (шести) календарних днів від дати зарахування на поточний рахунок Страховика загального страхового платежу (частини загального страхового платежу). Ця умова не розповсюджується на чергові частини загального страхового платежу на наступні періоди страхування за умови, що періоду страхування не передував неоплачений період страхування строком в 3 (три) та більше календарних місяці.

7 Винятки із страхових випадків та підстави для відмови у здійсненні страхових виплат

Підставою для відмови Страховика у здійсненні страхової виплати є:

  1. навмисні дії Страхувальника / Застрахованої особи / Законного представника Застрахованої особи, спрямовані на настання страхового випадку, крім дій, вчинених у стані крайньої необхідності або необхідної оборони, або випадків, визначених законом чи міжнародними звичаями;
  2. вчинення Страхувальником (Застрахованою особою) або іВигодонабувачем умисного кримінального правопорушення, що призвело до страхового випадку.
  3. подання Страхувальником / Застрахованою особою, її спадкоємцем / Законним представником Застрахованої особи неправдивих відомостей про предмет Договору або про факт і обставини настання страхового випадку.
  4. порушення Страхувальником (Застрахованою особою) зобов’язання протягом строку дії Договору письмово повідомляти Страховика в строк, передбачений Договором, про будь-яку зміну обставин, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, та/або інших обставин, що впливають на розмір Страхової премії за Договором несвоєчасне повідомлення Страхувальником / Застрахованою особою (її спадкоємцем),
    без поважних на це причин, про настання страхового випадку.
  5. несвоєчасне повідомлення Страхувальником або Застрахованою особою, спадкоємцем Застрахованої особи / Вигодонабувачем про настання страхового випадку без поважних на це причин у строки, передбачені Договором, несвоєчасне подання Страхувальником або Застрахованою особою, Вигодонабувачем документів для здійснення Страховиком Страхової виплати, без поважних на це причин, або невиконання інших обов’язків, визначених Договором або законодавством, якщо це призвело до неможливості Страховика встановити факт, причини та обставини настання Страхового випадку або розмір заподіяної шкоди (збитків).
  6. настання страхового випадку до укладання Договору або в неоплачений період, або під час періоду очікування страхового випадку, або до початку дії Договору.
  7. невиконання Застрахованою особою рекомендацій лікаря, недотримання курсу лікування, порушення порядку, встановленого медичним закладом, що призвело до погіршення стану її здоров'я.
  8. наявність обставин, які є винятками із Страхових випадків та обмеженнями страхування, передбаченими Договором;
  9. створення Страховику перешкод у визначенні обставин, характеру Страхового випадку;
  10. власноручна відмова від отримання виплати;
  11. інші випадки, передбачені законодавством України та/або Договором.

Страховик має право відмовити в страховій виплаті у випадках:

  • отримання Застрахованою особою протягом календарного року третього та більше наступних ушкоджень, по яким Страховиком було здійснено страхову виплату: ушкодження м’яких тканин, хімічного та термічного опіку, струсу головного мозку, вивиху плеча, вивиху (підвивиху) фаланг пальців, відриву нігтьової пластинки;
  • пошкодження меніску колінного суглобу та/або з розривом зв’язок колінного суглобу, що вимагав оперативного лікування, якщо Нещасний випадок відбувся, або діагноз встановлено протягом перших шести місяців дії Договору.

Не визнаються Страховими випадками травматичні ушкодження, функціональні розлади, стійка втрата Застрахованою особою працездатності, смерть Застрахованої особи внаслідок Нещасного випадку, які відбулися та мають безпосередній причинно-наслідковий зв'язок із захворюванням, з приводу якого Застрахованій особі встановлено групу інвалідності (І, ІІ, ІІІ групи інвалідності або статус Дитини з інвалідністю), яка існувала (була встановлена) до початку дії  Договору.

Страховими випадками не визнаються будь-які наслідки Нещасного випадку, що стався поза Територією і Строком дії Договору, а також не обумовлені в Договорі, як Страхові випадки.

Страховими випадками не визнаються наслідки Нещасних випадків, які сталися в результаті або під час:

  • скоєння Застрахованою особою кримінального правопорушення чи іншого протиправного діяння;
  • скоєння Вигодонабувачем, Страхувальником умисного кримінального правопорушення чи іншого протиправного діяння (заподіяння шкоди життю чи здоров’ю Застрахованої особи);
  • керування Застрахованою особою транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп'яніння або передача управління ним особі, яка знаходиться у стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп'яніння, або не має
    права керувати цим транспортним засобом;
  • вживання Застрахованою особою алкоголю, наркотичних, токсичних речовин, прекурсорів, а також отруєння сурогатами алкоголю; перебування на момент настання Нещасного випадку у стані алкогольного, наркотичного, токсичного сп'яніння;
  • самогубства, замаху на самогубство Застрахованої особи, за винятком випадків, коли вона була доведена до такого стану протиправними діями третіх осіб. При цьому вказані дії Застрахованої особи визнаються такими тільки на підставі документів компетентних органів, що доводять вчинене;
  • навмисного наражання Застрахованою особою себе невиправданому ризику;
  • навмисного завдання Застрахованою особою собі тілесних пошкоджень;
  • Нещасного випадку, що стався із Застрахованою особою під час перебування у тюремному ув’язненні;
  • будь-яке внутрішнє захворювання, яке не є наслідком Нещасного випадку;
  • будь-яких терористичних актів, диверсій, заходів щодо їхнього придушення, попередження та інших антитерористичних дій;
  • будь-якої анексії або окупації території, на якій знаходиться територія (місце) страхування, іншою державою із застосуванням сили або без неї; масових заворушень, актів громадянської непокори, громадянської війни, страйків, локаутів, бунтів, заколотів, державних переворотів або спроби їх здійснення, повстання або революції, терористичних актів та їх наслідків, диверсій, дій озброєних повстанців, а також дій влади, спрямованих на їхнє придушення; передачі, примусового відчуження або вилучення майна в умовах воєнного або надзвичайного стану, конфіскації, арешту, націоналізації, знищення чи пошкодження майна за розпорядженням військової або цивільної влади, що діє юридично або фактично; мародерства, крадіжки, грабежу, розбою або іншого фактичного
    привласнення майна в місцях диверсій, повстань, інших стихійних та організованих заходів, зонах воєнних дій, військових заходів (незалежно від факту оголошення війни чи введення воєнного стану);
  • участі Застрахованої особи у бойових діях та ліквідації їх наслідків, в тому числі в складі Збройних сил України, будь-яких інших служб, підрозділів, формувань незалежно від форми та способу їх утворення; військових навчаннях та тренуваннях (в тому числі як військовослужбовці, працівники органів МВС, Національної гвардії, учасники територіальної оборони та інших сил Національного супротиву України);
  • будь-яких дій збройних угруповань, з’єднань, невизнаних державних утворень, груп найманців або регулярних збройних сил, які застосовують зброю;
  • проведення заходів політичного характеру, які здійснюються згідно з розпорядженням військової чи цивільної влади та політичних організацій;
  • виконання професійних обов’язків наступних професій: гірничо- і газорятувальна служба, водолази, моряки, працівники карного розшуку, МВС, цивільної авіації, працівники гірничодобувної промисловості, монтажники бетонних, залізобетонних конструкцій, кранівники, випробувачі автомашин і літаків, артисти цирку, які виконують трюки на канатах, трапеціях, акробати, гімнасти, дресирувальники диких звірів, автомотогонщики, каскадери, особи, які виконують роботи в підземних умовах, бурильники нафтових і газових свердловин, працівники, пов'язані з виробництвом, зберіганням, випробуванням вибухових, отруйних речовин, особи, чия робота пов'язана з мисливством та рибальством в морях та океанах, верхолазними, покрівельними роботами;
  • внаслідок порушення Застрахованою особою норм та правил безпеки праці та наступних правил безпеки дорожнього руху:
  • невиконання вимог сигналів світлофора чи регулювальника;
  • виїзд на смугу зустрічного руху в місці, де такий виїзд заборонено та/або перетин суцільної осьової лінії, якщо це не викликано крайньою необхідністю, здійснення розвороту у заборонених місцях;
  • порушення правил проїзду / перетину перехресть;
  • порушення правил проїзду / переходу залізничних переїздів, мостів;
  • перевищення встановлених обмежень швидкості руху більш як на 20 (двадцять) км/год;
  • на шляхах проведення спортивних змагань;
  • занять будь-якими видами професійного спорту, спортивних змагань та конкурсів, полювання, активного спортивного відпочинку чи розваг, пов'язаних із ризиком та істотними фізичними навантаженнями та які вимагають сміливості та навичок та/або використання механічних та інших засобів пересування та переміщення по суші, на воді, під водою та у повітрі, крім наступних видів спортивного відпочинку та розваг:
  • гірські лижі та сноуборд на аматорському рівні на гірськолижних курортах під час відпочинку,
  • дайвінг (глибина занурення до 15 метрів),
  • рафтинг (1-2 рівень складності),
  • плавання, водне поло, синхронне плавання,
  • гольф,
  • веслування, віндсерфінг, парусний спорт,
  • настільний теніс,
  • спортивна аеробіка, стрибки на батуті,
  • бадмінтон,
  • городковий спорт,
  • ігрові види спорту: волейбол, гандбол, теніс, хокей на траві,
  • художня гімнастика,
  • легка атлетика,
  • стрільба з лука, стендова та кульова стрільба,
  • фехтування,
  • велосипедний спорт (крім гірського велосипеду).
  • занять екстремальними видами спорту – участь у заходах із високим ступенем ризику, що вимагають від учасників спеціальних навиків та підготовки, а саме: альпінізм,
    парашутизм, банджо-джампінг, роуп-джампінг, парашутний спорт, дельтапланеризм, парапланеризм, параглайдинг, рафтинг (3 і вище рівень складності), автоспорт, мотоспорт, кінні перегони, серфінг, кайтсерфінг, вітрильний спорт, водні лижі, яхтинг, стрибки в воду, акробатика, туристичні походи / трекінг (3-5 категорії складності), скалолазання на відкритій місцевості, підводне плавання, тощо;
  • навчання у дитячо-юнацьких спортивних школах, які мають на меті подальшу участь в спортивних змаганнях та конкурсах, та безпосередньо участь Застрахованої особи у спортивних змаганнях, зборах та спортивних конкурсах.

Сторони звільняються від виконання зобов’язань за Договором при настанні обставин непереборної сили на строк дії таких обставин - ядерного вибуху, впливу іонізуючого випромінювання та радіоактивного забруднення, громадянської війни, актів узурпації
влади, масових громадянських заворушень, страйків, заколотів, актів тероризму, військових дій тощо. Факт настання і строк дії обставин непереборної сили, на вимогу однієї зі Сторін, підтверджується документами, виданими компетентними органами.

Страховик звільняється від обов’язку здійснити страхову виплату за Договором по відношенню до тих подій, що мають ознаки страхового випадку, які стались під час або в результаті дії непереборних сил і які мають виключний, неминучий, непередбачуваний характер: стихійних лих (землетрусу, виверження вулкану, повені, урагану, зсуву ґрунту,
сходження селевих потоків чи снігових лавин тощо).

8 Ліміти відповідальності страховика за окремим об’єктом страхування, страховим ризиком та/або страховим випадком, групою страхових ризиків та/або страхових випадків (за наявності), іншими складовими страхового продукту

В межах страхової суми встановлюється ліміт відповідальності Страховика на кожну Застраховану особу за Договором в цілому за страховим випадком "Травматичні ушкодження" в наступному розмірі:

Програма страхування Базова,
Бізнес Класік,
Базова РайфКартка Плюс
Оптимальна,
Бізнес Комфорт
Оптимальна
РайфКартка Плюс
Преміальна,
Бізнес Direct
Преміальна РайфКартка Плюс
Максимальна,
Бізнес Еліт Плюс,
Максимальна РайфКартка Плюс
Страхова сума, грн 264 000 560 000 1 040 000 1 760 000
Ліміт відповідальності за страховим випадком
«Травматичні ушкодження», грн
66 000 140 000 260 000 440 000
9 Порядок розрахунку та умови здійснення страхових виплат

При настанні Страхового випадку Страховик здійснює Страхову виплату:

  1. Застрахованій особі – у разі травматичних ушкоджень організму Застрахованої особи внаслідок Нещасного випадку, – в розмірі % від відповідного ліміту відповідальності
    Страховика, зазначеного в п. 8, згідно «Таблиці розмірів страхових виплат (Додаток № 1 до Загальних умов страхового продукту "Впевненість 24/7"), надалі – «Таблиця виплат»; якщо Застрахована особа є неповнолітньою (малолітньою), Страхова виплата проводиться на рахунок, відкритий її Законним представником;
  2. Застрахованій особі – у разі стійкої втрати нею працездатності / встановленні статусу «Дитина з інвалідністю» внаслідок Нещасного випадку, – в розмірі страхової суми; якщо Застрахована особа є неповнолітньою (малолітньою), Страхова виплата проводиться на рахунок, відкритий її Законним представником;
  3. у разі смерті Застрахованої особи внаслідок Нещасного випадку – спадкоємцю Застрахованої особи згідно чинного законодавства України в розмірі страхової суми.

Страхова виплата в межах одного Страхового випадку здійснюється Страховиком за остаточними наслідками Нещасного випадку. Сума Страхової виплати по Договору не може перевищувати страхової суми або встановленого ліміту відповідальності Страховика.

Рішення про здійснення Страхової виплати приймається Страховиком протягом 10 (десяти) робочих днів з дати отримання всіх необхідних документів, передбачених Договором.

Страхова виплата здійснюється Страховиком протягом 10 (десяти) робочих днів з дати прийняття відповідного рішення (оформлення Страхового акту) способом, зазначеним її одержувачем у заяві на виплату - шляхом безготівкового переказу на особистий рахунок,
через систему „Raiffeisen Express” тощо.

Рішення про відмову у здійсненні Страхової виплати приймається Страховиком протягом 30 (тридцяти) робочих днів з дати отримання усіх необхідних документів і повідомляється особі, що подала заяву на виплату письмово з обґрунтуванням причин відмови у термін не пізніше 10 (десяти) робочих днів з дати прийняття Страховиком такого рішення.

10 Можливі наслідки для споживача в разі невиконання ним обов’язків, визначених договором страхування, включаючи несвоєчасне повідомлення про настання страхового випадку без поважних причин та несвоєчасну сплату страхової премії або її наступної частини

За невиконання або неналежне виконання умов договору страхувальник несе відповідальність, передбачену законодавством України.
У випадках, зазначених в п. 7, невиконання обов’язків страхувальником може бути підставою для відмови у страховій виплаті.
У випадку несплати страхової премії до початку відповідного періоду страхування, страховий захист в такому періоді не діє.

11 Інформацію про можливість придбати страховий продукт окремо, якщо такий продукт пропонується разом із супутнім та/або додатковим товаром, роботою або послугою, що не є страховою, як складова одного пакета або договору

Договір не є додатковим до інших товарів, робіт або послуг, що не є страховими. У зв’язку з укладенням Договору відсутня необхідність отримання додаткових чи супутніх послуг Страховика та/або третіх осіб, пов’язаних з отриманням фінансової послуги за Договором.

12 Умови отримання знижки на страховий продукт та акційні пропозиції страховика (за наявності), включаючи терміни їх дії

Знижки та акційні пропозиції відсутні та не застосовуються.