№ |
Вид інформації |
Інформація для заповнення страховиком |
1 |
Об’єкт страхування |
Життя, здоров’я і працездатність Застрахованої особи, з якими пов’язані:
- страхові інтереси Страхувальника (Застрахованої особи / Вигодонабувача);
- страхові ризики, що підлягають страхуванню.
|
2 |
Страхові ризики. Страхові випадки. Обмеження страхування |
Страховий ризик:
- нещасний випадок із Застрахованою особою;
- хвороба із Застрахованою особою.
До нещасних випадків відносяться:
- травматичне пошкодження, опіки, відмороження, випадкове гостре отруєння отруйними рослинами, хімічними речовинами (промисловими або побутовими), недоброякісними харчовими продуктами (за винятком сальмонельозу, дизентерії), ліками; ботулізм; захворювання кліщовим енцефалітом (енцефаломієлітом), поліомієлітом, сказ внаслідок укусу тварини, правець, що призвели до смерті Застрахованої особи;
- утоплення, ураження блискавкою або електричним струмом, укус тварин або отруйних комах, змій, проникнення стороннього тіла, протиправні дії третіх осіб, що призвели до смерті Застрахованої особи;
- наслідки воєнних дій – влучення снарядів, мін, куль, руйнування будівель, мінування територій, вибухів, пожеж тощо (окрім застосування зброї масового знищення, а саме ядерної, біологічної, хімічної зброї, в тому числі тактичного призначення, а також реактивної та/або ствольної артилерії, авіабомб всіх типів), що призвели до смерті Застрахованої особи та за умови, що випадок відбувся внаслідок воєнних дії на території України і Застрахована особа є цивільною особою, яка на момент настання випадку не брала активної участі у відсічі та стримуванні збройної агресії іноземних держав, у тому числі, але не виключно, з використанням вогнепальної зброї і боєприпасів до неї, не брала безпосередньої участі в бойових, військових діях та ліквідації їх наслідків, військових навчаннях та тренуваннях (в тому числі як волонтери, військовослужбовці, працівники органів МВС, Національної гвардії, учасники територіальної оборони та інших сил Національного супротиву України).
Страховий випадок: настання страхового ризику протягом строку дії страхового захисту та дії Договору, що підтверджено документально і не є виключенням зі страхових випадків, а саме:
- Смерть Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку (в тому числі, у разі воєнних дій);
- Смерть Застрахованої особи внаслідок хвороби.
Обмеження страхування: Страхуванню за цим продуктом не підлягають наступні особи:
- визнані у встановленому законодавством порядку недієздатними;
- які страждають на психічні захворювання, алкогольну або наркотичну залежність;
- які перебувають у місцях позбавлення волі;
- які беруть безпосередню участь у бойових діях і збройних конфліктах у будь-якій частині світу;
- які працюють або проходять службу в Збройних силах України, Національній гвардії України, Службі безпеки України, Службі зовнішньої розвідки України, Державній прикордонній службі України, Державній спеціальній службі транспорту, Військовій прокуратурі, воєнізованих підрозділах МВС України, Управлінні державної охорони України, Державній службі України з надзвичайних ситуацій, Державній кримінально-виконавчій службі, добровольчих та інших військових, воєнізованих утвореннях як державних, так і недержавних;
- особи молодші 18 років та старші 65 років на момент укладання Договору;
- особи, які є онкологічно хворими, хворими на тяжкі форми захворювання серцевосудинної системи, ВІЛ-інфікованими або страждають на СНІД, мають значні травматичні ушкодження з ураженням нервової системи, а також які знаходяться на обліку в наркологічних, психоневрологічних, туберкульозних, шкірно-венерологічних диспансерах.
|
3 |
Мінімальний та максимальний розміри страхової суми (ліміту відповідальності) |
Розмір страхової суми встановлюється Сторонами на дату укладення Договору в розмірі заборгованості Страхувальника за Кредитним договором, зазначеним в договорі страхування.
|
4 |
Мінімальний та максимальний розміри страхової премії та/або страхового тарифу |
Розмір страхового тарифу
Страховий тариф за 1 місяць дії договору страхування встановлюється в розмірі 0,2% від страхової суми, вказаної в договорі страхування. Загальний страховий тариф (за увесь строк дії Договору) розраховується шляхом множення страхового тарифу за 1 місяць на кількість місяців дії Договору.
Розмір страхової премії
Розмір страхової премії залежить від розміру страхової суми, строку дії договору страхування та періодичності сплати страхової премії. Страховий платіж за Договором визначається шляхом добутку страхової суми та страхового тарифу.
|
5 |
Вид, мінімальний та максимальний розміри франшизи (за наявності) |
Не застосовується.
|
6 |
Територія та строк дії договору страхування (включаючи інформацію про порядок вступу його в дію та період(и) страхування (за наявності) |
Територія дії Договору - весь світ.
Дія Договору не поширюється: - на території України, що є тимчасово окуповані; території України, на яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження; населенні пункти, що розташовані на лінії розмежування; території активних бойових дій, на яких ведуться воєнні (бойові) дії на дату настання події, що має ознаки страхового випадку; - на території поза межами України в зоні воєнних дій будь-якого характеру, незалежно від офіційного визнання війни за нормами права, територій, щодо яких МЗС України надало рекомендацію утриматися від поїздок до перетину Застрахованою особою кордону.
Строк дії договору страхування – встановлюється сторонами при укладенні договору страхування, строком, що відповідає дії Кредитного договору, зазначеного в договорі страхування.
Період страхування – 1 (один) місяць – залежно від кількості періодів страхування, зазначених у Договорі.
Договір набуває чинності з вказаної у Договорі страхування дати, але не раніше 00:00 годин дати, що йде наступною за датою сплати страхового платежу, в обсязі визначеному Договором, та діє до 24:00 годин вказаної в Договорі дати завершення строку дії Договору, якщо інші обставини не призвели до дострокового припинення дії Договору.
Страховий захист в кожному періоді страхування діє за умови сплати страхового платежу за такий період страхування згідно з Договором.
Продовження строку дії Договору можливе лише за взаємною згодою Сторін шляхом укладення нового договору страхування на новий строк, якщо інше не передбачено додатковою угодою Сторін.
Договір припиняє свою дію та страховий захист не може бути відновлений у випадку ненадходження або надходження не в повному обсязі чергових страхових платежів на рахунок Страховика протягом 6 (шести) місяців поспіль.
Договором встановлюється період очікування страхового випадку – протягом перших 7 (семи) днів від дати набрання чинності Договором – проміжок часу, протягом якого страховий захист за договором страхування не діє.
|
7 |
Винятки із страхових випадків та підстави для відмови у здійсненні страхових виплат |
Підставою для відмови Страховика у здійсненні страхової виплати є:
- Навмисні дії Страхувальника або особи, на користь якої укладено Договір, спрямовані на настання страхового випадку.
- Вчинення Страхувальником або іншою особою, на користь якої укладено Договір, умисного кримінального правопорушення, що призвело до страхового випадку.
- Подання Страхувальником неправдивих відомостей про об’єкт страхування, обставини, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, або про факт настання страхового випадку.
- Порушення Страхувальником зобов’язання протягом строку дії Договору письмово повідомляти Страховика в строк, передбачений Договором, про будь-яку зміну обставин, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, та/або інших обставин, що впливають на розмір страхової премії за Договором.
- Несвоєчасне повідомлення Страхувальником / Вигодонабувачем про настання страхового випадку без поважних причин.
- Ненадання, або надання в не повному об’ємі документів, що передбачені Договором; надання Страхувальником (Застрахованою особою) документів (медичних довідок), що не відповідають вимогам Договору.
- Настання страхового випадку до укладання Договору або в неоплачений період, або під час періоду очікування страхового випадку, або до початку дії Договору.
- Невиконання Застрахованою особою рекомендацій лікаря, недотримання курсу лікування, порушення порядку, встановленого медичним закладом, що призвело до погіршення стану її здоров'я.
- Страховими не вважаються випадки, що сталися із Застрахованою особою, якщо вона на момент укладання Договору та/або до моменту настання страхового випадку: знаходилась на освідченні медико-соціальної експертної комісії (надалі - МСЕК); перебувала на обліку в наркологічних, психоневрологічних та інших диспансерах; хворіла на СНІД або була ВІЛ – інфікована; мала хронічні захворювання в стадії декомпенсації, перенесла інфаркт, інсульт, значні травматичні ушкодження з ураженням нервової системи, онкологічні захворювання, цукровий діабет, декомпенсовані ендокринні порушення, епілепсію, психічні захворювання, демієлінізуючі захворювання нервової системи, системний червоний вовчак, системну склеродермію, ревматизм, ішемічну хворобу серця та хронічні порушення серцевого ритму, гіпертонічну хворобу 3-4 ступенів, хронічні захворювання нирок, хронічні захворювання печінки, хвороби крові та кровотворної системи, бронхіальну астму важкого ступеня, туберкульоз, або хвороби, що потребують постійного медичного спостереження, лікування або прийому медичних препаратів.
- Звернення Застрахованої особи за медичною допомогою, використовуючи будь-які доступні способи, пізніше 48 (сорока восьми) годин з моменту настання нещасного випадку.
- Випадок, який не є страховим (в т. ч. захворювання) або наявні обставини, які є винятками зі страхових випадків чи обмеженнями страхування відповідно до умов Договору.
Не є страховим випадком та страхові виплати не здійснюються за наявності таких обставин:
- вчинення дій або бездіяльності Застрахованої особи в стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп'яніння, що призвели до нещасного випадку;
- керування Застрахованою особою транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп'яніння а також у результаті передачі керування транспортним засобом особі в такому стані, або особі, яка не має права керувати таким транспортним засобом;
- самогубства, спроби самогубства, навмисного заподіяння Застрахованою особою собі тілесних ушкоджень або перебування Застрахованої особи в стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп'яніння;
- скоєння Страхувальником (Застрахованою особою, Вигодонабувачем) умисного злочину чи інших протиправних дій, що призвели до заподіяння шкоди життю чи здоров’ю Застрахованої особи;
- самолікування; невиконання Застрахованою особою рекомендацій лікаря, не дотримання курсу лікування, порушення порядку, встановленого медичним закладом, що призвело до погіршення стану здоров’я;
- наявних у Застрахованої особи психічних захворювань або епілепсії в разі причинно-наслідкового зв’язку між захворюванням та нещасним випадком;
- подій, що сталися поза межами території дії та строку дії Договору.
Не є страховим випадком події, що відбулися під час або в результаті:
- масових заворушень, актів громадянської непокори, громадянської війни, страйків, локаутів, бунтів, заколотів, державних переворотів або спроби їх здійснення, повстання або революції, терористичних актів та їх наслідків, диверсій, дій озброєних повстанців, а також дій влади, спрямованих на їхнє придушення;
- застосування зброї масового знищення, ядерного вибуху, радіації або радіоактивного зараження, хімічного, бактеріологічного забруднення;
- воєнних дій, військових заходів будь-якого роду, використання зброї, військової техніки та знарядь війни, дій військових сил та/або спеціальних формувань (підрозділів) будь-якої держави, будь-якого роду недержавних збройних сил або збройних формувань, дій бойовиків, збройних угрупувань, їх окремих учасників (незалежно від факту оголошення війни чи введення воєнного стану). Виключення не застосовується щодо випадків, які відбулися внаслідок воєнних дій на території України відповідно до обставин страхового покриття в частині воєнних
ризиків;
- дій Збройних сил України, сил спеціального призначення та/або інших спеціально призначених воєнізованих формувань та підрозділів, проведення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії, антитерористичної операції, операції Об'єднаних сил, виконання завдань національного спротиву. Виключення не застосовується щодо випадків, які відбулися внаслідок воєнних дій на
території України відповідно до обставин страхового покриття в частині воєнних ризиків;
- участі Застрахованої особи у воєнних (бойових) діях, в тому числі але не виключно в складі Збройних сил України, Сил оборони, будь-яких інших служб, підрозділів, формувань, в тому числі але не виключно одноособово, незалежно від форми та способу їх утворення;
- участі в спортивних змаганнях та/або конкурсах під час занять активними видами спорту чи відпочинку;
- занять професійним спортом. В межах Договору термін «Заняття професійним спортом» означає будь-яке заняття спортом чи подібною до спорту діяльністю за грошову винагороду чи приз, участь у спортивних заходах, змаганнях, чемпіонатах чи кубках, тренування з метою участі у зазначених вище заходах, заняття спортом у рамках членства в спортивних клубах, асоціаціях, лігах чи подібних організаціях;
- занять екстремальними видами спорту та розваг (включаючи але не обмежуючись: альпінізмом, спелеотуризмом, дельтапланеризмом, кінним спортом, бобслеєм, будь-якими перегонами на швидкість, дайвінгом, розвагами, пов’язаними з вільним падінням, стрільбою з будь-якого виду зброї, рафтингом, слаломом, вінд-серфінгом, вітрильницьким спортом, підводними видами спорту чи розваг, видами спорту, що потребують використання моторизованих наземних, водних чи повітряних машин);
- погіршення стану здоров’я Застрахованої особи через обставини, внаслідок яких Застрахованій особі було присвоєно групу інвалідності або виникають підстави для присвоєння групи інвалідності.
Повний перелік винятків із страхових випадків та збитків, які не відшкодовуються Страховиком, наведені в Пропозиції щодо укладення договору комплексного страхування за стандартним страховим продуктом «Страхування готівкового кредиту», з якими можна ознайомитися за посиланням: https://uniqa.ua/storage/public-offer/partner-reports/1218_Proposition_01.07.2024.pdf
|
8 |
Ліміти відповідальності страховика за окремим об’єктом страхування, страховим ризиком та/або страховим випадком, групою страхових ризиків та/або страхових випадків (за наявності), іншими складовими страхового продукту |
Лімітів відповідальності страховика за окремим об’єктом страхування, страховим ризиком та/або страховим випадком, групою страхових ризиків та/або страхових випадків, іншими складовими - цим страховим продуктом не передбачено.
|
9 |
Порядок розрахунку та умови здійснення страхових виплат |
Порядок розрахунку розміру страхової виплати:
- у разі настання страхового випадку Смерть Застрахованої особи внаслідок хвороби, страхова виплата здійснюється в розмірі 100% від страхової суми, яка зазначена в Договору;
- у разі настання страхового випадку Смерть Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку (в тому числі, у разі воєнних дій), страхова виплата здійснюється в розмірі 100% від страхової суми, яка зазначена в Договорі.
Страховик протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати одержання всіх необхідних документів згідно з Договором приймає рішення:
- про виплату і складає страховий акт із визначенням розміру страхової виплати або
- про відмову у страховій виплаті, про що письмово повідомляє спадкоємців Застрахованої особи / Вигодонабувача протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати прийняття такого рішення.
У разі прийняття рішення про здійснення страхової виплати, вона виплачується Страховиком Вигодонабувачу протягом 5 (п’яти) робочих (банківських) днів з моменту оформлення страхового акту. Страхова виплата здійснюється Вигодонабувачу на один з його рахунків, відкритих в АТ КБ «ПРИВАТБАНК», у випадку відсутності таких в АТ КБ «ПРИВАТБАНК», на будь-який інший, зазначений у заяві на страхову виплату.
|
10 |
Можливі наслідки для споживача в разі невиконання ним обов’язків, визначених договором страхування, включаючи несвоєчасне повідомлення про настання страхового випадку без поважних причин та несвоєчасну сплату страхової премії або її наступної частини |
За невиконання або неналежне виконання умов договору страхувальник несе відповідальність, передбачену законодавством. У випадках, зазначених в п. 7, невиконання обов’язків страхувальником може бути підставою для відмови у страховій виплаті. У випадку не сплати страхової премії до початку дії договору, договір вважається таким, що не укладений. У разі несплати або неповної сплати страхового платежу за відповідний період страхування, страховий захист за Договором в такому періоді страхування не діє; страхові виплати за подіями, що стались в неоплачений період страхування, не здійснюються Страховиком.
|
11 |
Інформацію про можливість придбати страховий продукт окремо, якщо такий продукт пропонується разом із супутнім та/або додатковим товаром, роботою або послугою, що не є страховою, як складова одного пакета або договору |
Договір не є додатковим до інших товарів, робіт або послуг, що не є страховими. У зв’язку з укладенням Договору відсутня необхідність отримання додаткових чи супутніх послуг Страховика та/або третіх осіб, пов’язаних з отриманням фінансової послуги за Договором.
|
12 |
Умови отримання знижки на страховий продукт та акційні пропозиції страховика (за наявності), включаючи терміни їх дії |
Знижки та акційні пропозиції відсутні та не застосовуються.
|