Стандартний страховий продукт "ОПОРА 24/7" - фото

Стандартний страховий продукт "ОПОРА 24/7"

Страхування здоров’я на випадок хвороби з виплатою за діагнозом для клієнтів АТ "Райффайзен Банк"


→ Загальні умови стандартного страхового продукту "ОПОРА 24/7"

→   Інформаційний документ про стандартний страховий продукт "ОПОРА 24/7"

 


 

Вид інформації Інформація для заповнення страховиком
1 Об’єкт страхування Життя, здоров’я і працездатність Застрахованої особи, з якими пов’язані:
• страхові інтереси Страхувальника (Застрахованої особи / Вигодонабувача);
• страхові ризики, що підлягають страхуванню.
2 Страхові ризики. Страхові випадки. Обмеження
страхування

Страховим ризиком є виникнення у Застрахованої особи хвороби з переліку, зазначеного в Таблиці «Перелік захворювань і розмір виплат за ними» Додатку № 1 до Пропозиції, що розміщені за посиланням (далі по тексту - Таблиця виплат).

Страхові випадки:

  1. Смерть Застрахованої особи внаслідок настання страхового ризику.
  2. Захворювання Застрахованої особи відповідно до Таблиці виплат

Обмеження страхування:

Не можуть бути застрахованими особи:

  • віком до 1 року або старше 69 років на момент укладання Договору;
  • які досягли 70 років в період дії Договору;
  • які визнані в установленому порядку недієздатними;
  • які страждають важкими захворюваннями нервової системи (пухлина головного мозку, пухлина спинного мозку і хребетного стовпа, ураження нервової системи при злоякісних новоутвореннях, смерть мозку, травма хребта і спинного мозку, гостре порушення мозкового кровообігу (інсульт), енцефаліт гострий некротичний) або мають злоякісні новоутворення;
  • які є психічно хворими (знаходяться на обліку в наркологічних, психоневрологічних диспансерах);
  • які є ВІЛ-інфіковані.
3 Мінімальний та максимальний розміри страхової суми (ліміту відповідальності)

Страхова сума 
- 50 000 грн

4 Мінімальний та максимальний розміри страхової премії та/або страхового тарифу

Страхова премія щомісячного платежу: від 100,00 грн до 240,00 грн

Страховий тариф річний: від 2,40% страхової суми до 5,76%.

5 Вид, мінімальний та максимальний розміри франшизи (за наявності)

Відсутня.

6 Територія та строк дії договору страхування (включаючи інформацію про порядок вступу його в дію та період(и) страхування (за наявності)

Територія дії договору – територія України.

Дія Договору не поширюється:
- на території України, що є тимчасово окуповані; території України, на яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження; населені пункти, що розташовані на лінії розмежування; території активних бойових дій, на яких ведуться воєнні (бойові) дії на дату настання події, що має ознаки страхового випадку.

Строк дії договору - 1 рік з можливістю продовження (лонгації) строку дії договору.

Договір набуває чинності з 00 годин 00 хвилин (за київським часом) дати початку дії Договору, але не раніше дня, наступного за датою сплати страхового платежу в обсязі, визначеному Договором на рахунок Страховика. Договір діє до 24.00 годин (за київським часом) дати, що зазначена у Договорі як дата закінчення строку дії Договору, якщо інші обставини не призвели до дострокового припинення дії Договору.
Строк дії Договору поділяється на періоди страхування - 1 місяць.
Страховий захист в кожному періоді страхування діє за умови сплати страхового платежу за такий період страхування згідно з Договором.
Дія Договору продовжується (лонгується) на такий самий строк дії Договору на умовах, зазначених в Договорі, якщо жодна із Сторін Договору не заявить про намір його припинити.

За Договором встановлюється період очікування страхового випадку – проміжок часу від дати набрання чинності Договором (або дати відновлення відповідальності Страховика після сплати частини загального страхового платежу в несплачений період страхування), протягом якого будь-яка хвороба, яку було діагностовано, або перші симптоми якої були зафіксовані в медичних документах, не будуть підставою для отримання будь-яких виплат по Договору і протягом терміну дії Договору.
При подальшій пролонгації дії Договору щодо Застрахованої особи період очікування страхового випадку не застосовується, якщо після закінчення Договору та пролонгацією його дії не було перерви.

Періоди очікування щодо кожної з хвороб встановлюються строком в календарних днях та наведені в Таблиці виплат (Додатку №1 до Пропозиції).

7 Винятки із страхових випадків та підстави для відмови у здійсненні страхових виплат

Підставою для відмови Страховика у здійсненні страхової виплати є:

  1. Навмисні дії Страхувальника (Вигодонабувача) або особи, на користь якої укладено Договір, спрямовані на настання страхового випадку.
  2. Вчинення Страхувальником (Вигодонабувачем) або іншою особою, на користь якої укладено Договір, умисного кримінального правопорушення, що призвело до страхового випадку.
  3. Подання Страхувальником (Застрахованою особою) неправдивих відомостей про об’єкт страхування, обставини, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, або про факт настання страхового випадку.
  4. Порушення Страхувальником або Застрахованою особою зобов’язання протягом строку дії Договору письмово повідомляти Страховика в строк, передбачений Договором, про будь-яку зміну обставин, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, та/або інших обставин, що впливають на розмір страхової премії за Договором.
  5. Несвоєчасне повідомлення Страхувальником або Застрахованою особою про настання страхового випадку без поважних на це причин або невиконання інших обов’язків, визначених Договором або законодавством.
  6. Ненадання, або надання в не повному об’ємі документів, що передбачені Договором.
  7. Настання страхового випадку до укладання Договору або в неоплачений період, або під час періоду очікування страхового випадку, або до початку дії Договору.
  8. Невиконання Застрахованою особою рекомендацій лікаря, недотримання курсу лікування, порушення порядку, встановленого медичним закладом, що призвело до погіршення стану її здоров'я.
  9. У випадку звернення Застрахованою особою протягом року вдруге та більше за страховою виплатою за однаковим захворюванням, якщо Страховиком в цей же строк було здійснено страхову виплату у відповідності до Таблиці виплат, що наведена в Додатку №1 до Пропозиції.
  10. Звернення Застрахованої особи за медичною допомогою, використовуючи будь-які доступні способи, пізніше 48 (сорока восьми) годин з моменту погіршення стану її здоров’я.
  11. Випадок, який не є страховим (в т.ч. хвороби) або наявні обставини, які є винятками зі страхових випадків чи обмеженнями страхування.

Не визнаються страховими випадками захворювання та/або смерть внаслідок захворювання:

  • які були вперше виявлені у Застрахованої особи до вступу в дію Договору, після його закінчення, в несплачений період страхування або в період очікування страхового випадку;
  • які мають безпосередній причинно-наслідковий зв'язок із захворюванням, з приводу якого Застрахованій особі встановлено групу інвалідності (І, ІІ, ІІІ групи інвалідності або статус дитини з
    інвалідністю).

Винятками з переліку страхових випадків є захворювання Застрахованої особи на цукровий діабет (окрім вперше діагностованого), гіпертонічну хворобу, а також наслідки та ускладнення захворювань на гіпертонічну хворобу та цукровий діабет (такі як кардіоміопатія, ангіопатія, нейропатія, хвороби сітківки та суідинної оболонки ока).

Не є страховим випадком та виключаються зі страхового покриття:

  • вчинення дій Застрахованою особою в стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп'яніння, що призвели до захворювання або смерті або отруєння Застрахованої особи алкоголем або його сурогатами (спиртами, технічними рідинами, які містять у своєму складі спирти, розчинниками, кислотами тощо), наркотичними або токсичними речовинами, медичними
    препаратами, що були прийняті з метою сп’яніння;
  • самогубства Застрахованої особи або спроби вчинення самогубства, самопошкодження.

Повний перелік винятків із страхових випадків та збитків, які не відшкодовуються Страховиком, наведені в Пропозиції щодо укладення договору страхування за стандартним страховим продуктом «ОПОРА 24/7», з якими можна ознайомитися за посиланням:https://uniqa.ua/storage/public-offer/partner-reports/1505_Proposition_01.11.2024.pdf

 

8 Ліміти відповідальності страховика за окремим об’єктом страхування, страховим ризиком та/або страховим випадком, групою страхових ризиків та/або страхових випадків (за наявності), іншими складовими страхового продукту

Страхова виплата за однаковим захворюванням здійснюється не більше 1 (одного) разу протягом року.

Ліміти відповідальності Страховика за окремими хворобами зазначені в Таблиці виплат. Ознайомитися з Табоицею виплат можна за посиланням https://uniqa.ua/storage/public-offer/partner-reports/UMOVY_1515_OPORA.pdf 

9 Порядок розрахунку та умови здійснення страхових виплат

Страхова виплата здійснюється:

  • у разі смерті внаслідок хвороби – у розмірі 100% страхової суми;
  • у разі захворювання – у фіксованому відсотку (%) від страхової суми залежно від хвороби відповідно до Таблиці «Перелік захворювань  і розмір виплат за ними».

Страховик протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати одержання всіх необхідних документів згідно з Договором приймає рішення:

  • про виплату і складає страховий акт із визначенням розміру страхової виплати або
  • про відмову у страховій виплаті, про що письмово повідомляє Застрахованій особі/ Страхувальнику протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати прийняття такого рішення.

У разі прийняття рішення про здійснення страхової виплати, вона виплачується Страховиком Застрахованій особі (спадкоємцям Застрахованої особи) протягом 5 (п’яти) робочих (банківських) днів з моменту оформлення страхового акту. Страхова виплата здійснюється Застрахованій особі (спадкоємцям Застрахованої особи).

Якщо Застрахована особа є неповнолітньою (малолітньою), страхова виплата здійснюється її батькам або особі, яка визнана опікуном згідно чинного законодавства України.

10 Можливі наслідки для споживача в разі невиконання ним обов’язків, визначених договором страхування, включаючи несвоєчасне повідомлення про настання страхового випадку без поважних причин та несвоєчасну сплату страхової премії або її наступної частини

За невиконання або неналежне виконання умов договору страхувальник несе відповідальність, передбачену законодавством.
У випадках, зазначених в п. 7, невиконання обов’язків страхувальником може бути підставою для відмови у страховій виплаті.
У випадку не сплати страхової премії до початку дії договору, договір вважається таким, що не укладений.
У випадку несплати страхової премії до початку відповідного періоду страхування, страховий захист в такому періоді не діє.

11 Інформацію про можливість придбати страховий продукт окремо, якщо такий продукт пропонується разом із супутнім та/або додатковим товаром, роботою або послугою, що не є страховою, як складова одного пакета або договору

Договір не є додатковим до інших товарів, робіт або послуг, що не є страховими. У зв’язку з укладенням Договору відсутня необхідність отримання додаткових чи супутніх послуг Страховика та/або третіх осіб, пов’язаних з отриманням фінансової послуги за Договором. 

12 Умови отримання знижки на страховий продукт та акційні пропозиції страховика (за наявності), включаючи терміни їх дії

Знижки та акційні пропозиції відсутні та не застосовуються.