UA
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA
Новини - фото
 • Головна
 • »
 • Новини
 • »
 • Новини
 • »
 • УНІКА долучилася до угоди МТСБУ про пряме врегулювання збитків за договорами ОСЦПВ
Новини

Слідкуйте за останніми новинами в галузі страхування і знаходьте найбільш корисну інформацію для Вас.

УНІКА долучилася до угоди МТСБУ про пряме врегулювання збитків за договорами ОСЦПВ


06 квітня, 2016


УНІКА долучилася до угоди МТСБУ про пряме врегулювання збитків за договорами ОСЦПВ

25 березня 2016 року 17 страхових компаній-учасників МТСБУ підписали угоду про пряме врегулювання збитків за договорами ОСЦПВ.

До угоди долучились «УНІКА», «АХА Страхування»,  «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ», «ПЗУ Україна», «ВУСО», «УАСК  АСКА», «ОРАНТА», «ПРОСТО-страхування», «ПРОВІДНА», «ІНГО Україна», «Універсальна», «Міжнародна СК», «КРЕДО», «АСКО-Донбас Північний», «Колоннейд Україна», «БРОКБІЗНЕС», СО «Іллічівське». Спільна частка страховиків складає більше 50% ринку ОСЦПВ.

У відповідності з підписаною угодою в квітні 2016 року будуть  створені органи з управління системою прямого врегулювання: Загальні збори і Рада з питань прямого врегулювання, функцією яких є подальше вдосконалення системи прямого врегулювання збитків.

В рамках прямого врегулювання потерпілий в ДТП отримав можливість вибору страховика, що врегульовуватиме його страховий випадок. Відтепер звернутись можна буде, як до страхової компанії винуватця в ДТП, так і до страховика, з яким сам потерпілий уклав договір ОСЦПВ.

Пряме врегулювання збитків можливе за наступних умов:

 • ДТП сталося за участю виключно двох транспортних засобів, та є контактним (наявне зіткнення) незалежно від наявності або відсутності потерпілих, яким нанесено шкоду життю та здоров’ю;
 • обидва водії мали дійсні на момент ДТП поліси ОСЦПВ, видані страховими компаніями, які є учасниками системи прямого врегулювання.

Угода про пряме врегулювання між страховиками почне діяти після отримання МТСБУ роз’яснення Антимонопольного комітету щодо факту погоджених дій страховиками учасниками угоди.


До списку новин
  Поширити
Дякуємо! Для підтвердження активуйте посилання в Вашій поштовій скриньці.
Підписка на новини

Дізнавайтесь першими про новини від УНІКА

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз