Життя та здоров'я - фото

Життя та здоров'я

Питання та відповіді
Особисте страхування життя: що варто знати?

Страхування здоров'я та життя – один з найбільш розповсюджених інструментів особистого фінансового захисту в світі. За останніми оцінками, в Європі ним користується від 20 до 95% громадян у залежності від країни. В Австрії, звідки «походить» UNIQA, показник охоплення страхуванням життя перевищує 90% населення.
Послуга страхування життя в Україні є добровільною. Страховий поліс можна придбати не лише для себе або своєї родини, але й застрахувати своїх співробітників за корпоративною програмою. Кожен варіант має свої переваги.

Головне завдання – це формування особистого капіталу, а також «подушки» фінансової безпеки для різних життєвих ситуацій. Перш за все мова іде про пенсійний капітал, але можна накопичувати і на будь-які інші цілі: наприклад, на навчання дітей або старт власної справи. На здійснені внески страхова компанія нараховує інвестиційний дохід, а завдяки довгому періоду накопичень – 10, 15 або навіть 30-40 років – він примножується згідно з правилом складного відсотка.

Накопичувальний поліс зазвичай поєднується з ризиковим страхуванням життя. Воно забезпечує виплати на випадок несприятливих життєвих обставин – наприклад, при інвалідності через захворювання або нещасний випадок. У найскладніших ситуаціях, коли людина передчасно відходить з життя, виплати отримують її близькі – вигодонабувачі, вказані в договорі. Тож поліс life-страхування є важливим інструментом фінансового убезпечення не лише для застрахованої особи, а й для її родини, дітей та всіх, хто так чи інакше залежить від людини, яка користується страховкою.

Усім, хто має фінансові зобов’язання перед родиною – перш за все, неповнолітніми дітьми чи старенькими батьками. Поліс також буде корисним, якщо ви маєте значущу фінансову мету і прагнете досягнути її з мінімальними ризиками. Накопичувальне страхування не передбачає надвисокого інвестиційного доходу, проте гарантує максимально безпечне накопичення. Адже держава висуває жорсткі вимоги до страхових компаній України щодо їх фінансової надійності та можливих способів збереження клієнтських коштів. Головне – обрати страховика, який суворо дотримується цих вимог.

Важливих чинників багато, і розібратися в них самостійно є дуже складним завданням. У якій валюті будуть формуватися накопичення? Які ризики для життя будуть покриватися полісом? На який саме період краще укласти договір? І головне – якій компанії варто довірити свої гроші та плани на майбутнє? Ці принципові питання – лише початок, тож радимо шукати відповіді на них з експертами UNIQA. Залиште заявку на нашому сайті і ми обов’язково допоможемо!

Це вид страхування, який поєднує в собі захист життя застрахованої особи та можливість накопичення капіталу, забезпечуючи виплати як у випадку смерті, так і по закінченні терміну дії договору. Цей вид страхування дозволяє застрахованій особі зберігати та примножувати свої заощадження, забезпечуючи фінансову підтримку для себе та своїх близьких. Це регулярні внески й одноразова виплата акумульованої суми після терміну дії договору.

Залежить від багатьох чинників:

  • Вік (чим молодше, тим нижче тариф);
  • Стать (у жінок тариф нижче, ніж у чоловіків);
  • Набір ризиків і програми страхування (виключно ризик смерті, пенсія, накопичення, смерть з будь-якої причини або інвалідність).
  • Дожиття до терміну закінчення дії договору страхування;
  • Нещасний випадок з летальним кінцем (в цьому випадку сума виплати збільшується вдвічі);
  • Інвалідність;
  • Смерть з будь-якої причини.

 

  • вперше діагностовані в період дії договору страхування інфаркт міокарду,
    інсульт, злоякісні пухлини, ниркова недостатність, параліч, сліпота;
  • перенесена в період дії договору операція аортокоронарного шунтування або пересадка застрахованій особі життєво важливого органу (серце, легеня, печінка, нирка, підшлункова залоза, кістковий мозок).

Щоб відчувати себе впевненіше. Зазвичай до 30–35 років усі усвідомлюють, наскільки цінними є власне життя та здоров'я. Від сьогоднішньої активності залежить майбутнє — наприклад, можливість накопичити на пенсію. Добробут людини багато в чому визначає долю її дітей, літніх батьків, а іноді навіть бізнес-партнерів і найманих працівників.

На жаль, гарантій здорового довголіття не існує. Тому фінансовий захист життя за допомогою life-страхування став нормою в багатьох країнах. Є думка, що застрахуватися — це зобов'язання перед сім'єю та родичами, громадянський обов'язок та просто необхідність. Хай там що, сьогодні ця послуга набуває популярності й в Україні.

Згідно з українським законодавством, кожен може використати добровільне страхування життя і здоров'я. Накопичуйте на 5, 10, 15 або навіть 30 років паралельно з фінансовим захистом здоров'я. Так, усі life-програми розділяють на дві великі групи: накопичувальні й ризикові, які можна використовувати одночасно або нарізно. У кожного виду захисту є свої особливості.

Послуга схожа на банківський депозит —  довгостроковий і з регулярним поповненням. На накопичену суму нараховується додатковий дохід, і до кінця терміну дії договору клієнт отримує ці гроші.

Важливо: у накопичувальної програми є дуже важлива відмінність від депозиту. Можна отримати виплату не тільки після спливу її терміну, а й у складних життєвих ситуаціях: наприклад, інвалідність або нещасний випадок. Гроші отримає клієнт, а в найважчих ситуаціях — його близькі.

Це захист у разі проблем зі здоров'ям: травма, хірургічна операція або важке захворювання, коли потрібне дороге лікування. Раптовий відхід з життя — ще один з можливих ризиків.

У такій ситуації страховик виплатить заздалегідь вказану в полісі суму. 

Гроші можна використати на свій розсуд. Наприклад, оплатити медичні послуги, витратити на реабілітацію, компенсувати втрату доходу або забезпечити матеріальну підтримку сім'ї.

Розібратися в нюансах life-страхування — не просте завдання, тому електронний онлайн-калькулятор тут не допоможе. Ми радимо проконсультуватися в експерта, щоб обрати оптимальний договір страхування життя і здоров'я.

Важливо: в UNIQA можна оформити поліс для себе або родини. Ще ми пропонуємо корпоративні програми, які стануть у пригоді відповідальним роботодавцям — усім, хто хоче забезпечити свою команду надійним соціальним пакетом.

За договором медичного страхування ви отримуєте медичну допомогу в разі раптових захворювань або загострення хронічних хвороб.

UNIQA організує лікування своїх клієнтів у партнерських клініках по всій Україні, виклик бригади швидкої медичної допомоги та лікаря додому, оплату медикаментів. Такий договір компенсує більшість витрат на медичні послуги й купівлю ліків, призначених лікарем. Цей сервіс підходить тим, для кого важливі комфорт і якість лікування.

  1. Загальна заява на внесення змін
  2. Заява на зміну контактів та персональних даних
  3. Заява на зміну Вигодонабувача за дожиттям
  4. Заява на зміну Вигодонабувача на випадок смерті
  5. Заява про серйозні захворювання; зміну роду діяльності
  6. Заява на повернення помилково сплаченого платежу
  7. Заява на зміну страхувальника за договором страхування життя
  8. Заява на зміну умов договору
  9. Заява на виплату страхового відшкодування
  10. Заява на призупинення дії договору страхування життя (фінансові канікули)
  11. Заява на перезарахування страхового платежу
  12. Заява на отримання довідки про внесені платежі
  13. Заява про переведення договору у стан зі зменшеною (редукованою) страховою сумою   
  14. Опитувальник з фінансового моніторингу для фізичних осіб
  15. Анкета для проведення ідентифікації клієнта - фізичної особи, індивідуального підприємця та особи, що займається приватною практикою, з метою реалізації вимог Закону FATCA/The FATCA Related Identification Questionnaire* (Individuals)

Вартість поліса ДМС залежить від розміру страхової суми та набору опції. В середньому співвідношення між покриттям і ціною становить 1:12. Страхова компанія може встановити ліміти на послуги (стоматологія, планова хірургія та ін.) в межах 500–5000 грн, підвищення яких позначиться на ціні.

  • Консультацію лікаря, яку не узгоджено з медичним ассистансом UNIQA.
  • Візити до дієтолога, пластичного хірурга.
  • Профілактичні відвідування.

Страховка покриває фізичну шкоду різного ступеня тяжесті, отриману в результаті дорожньої аварії, стихійного лиха, протиправних дій третіх осіб, ураження електричним струмом або іншої раптової події. Під збитком маються на увазі травми, каліцтва, опіки, обмороження, отруєння, рани та інше.

Добровільне медичне страхування співробітників – це важлива інвестиція в здоров'я та добробут вашої команди. Воно забезпечує доступ до якісних медичних послуг, що сприяє швидшому одужанню та зменшенню кількості лікарняних днів. Це також підвищує лояльність та мотивацію працівників, покращуючи загальну атмосферу в колективі. Турбота про здоров'я співробітників – це ключ до успіху вашого бізнесу.

Страховка від нещасного випадку діє в режимі 24/7, у будь-якій точці України або світу. Адже проблеми можуть трапитися на прогулянці, під час поїздки на роботу або у відпустці. Часто люди отримують травми під час відряджень, занять аматорським спортом – у залі або на звичайній пробіжці. Типовий термін дії полісу – 1 рік.

Важливо: для працівників деяких професій в Україні діє обов'язкове соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві. Його забезпечує держава, відтак цей захист поширюється виключно на травми, отримані на роботі. Отже, добровільна страховка від нещасного випадку все одно залишається актуальною для людини, яка вже має обов'язковий поліс.

Максимальний вік - 65 років.

Залишились питання?
Залишились питання?