UNIQA увійшла до списку 50 найпривабливіших роботодавців України за версією Forbes

Новини
07.05.2024

UNIQA стала єдиним представником страхової індустрії, що увійшов до рейтингу 50 найпривабливіших роботодавців України за версією журналу Forbes Ukraine, зайнявши почесне 24-те місце. Цей результат є визнанням зусиль компанії забезпечити високі стандарти робочого середовища та умов, які цінуються її командою.

Оцінка здійснювалася на основі анкетування співробітників, які висловлювали свої погляди щодо різноманітних аспектів роботи в UNIQA, включаючи розмір винагороди, умови праці, соціальні пакети та можливості для професійного розвитку. Велике значення для рейтингу мали також відчуття захисту на роботі та внесок компанії у суспільні ініціативи.

Керівництво UNIQA висловлює подяку кожному співробітнику за їх невпинну працю і віру в цінності компанії, які включають відкритість і підтримку в команді, турботу один про одного, і сприяння загальному благу під гаслом #uniqabestteam.

«Ми вдячні за це визнання і зобов’язані продовжувати працювати над тим, щоб UNIQA залишалася одним з найкращих місць праці в Україні,» - коментує HR директорка UNIQA Україна Наталія Лялюк.

UNIQA продовжує йти вперед, прагнучи до нових професійних досягнень та вдосконалення робочого середовища.