Троє львівських медиків, які відправилися до Італії, застраховані в УНІКА

Новини
06.04.2020

4 квітня 2020 року двоє лікарів-анастезіологів Західноукраїнського спеціалізованого дитячого центру та один медик з Львівської обласної клінічної лікарні у складі делегації МОЗ України полетіли до Італії переймати досвід у лікуванні пацієнтів із коронавірусом.

Страховий захист лікарів за кордоном взяла на себе Страхова компанія «УНІКА». Лікарі застраховані за ризиками невідкладної медичної допомоги зі страховим покриттям 30 тисяч євро, інвалідності або смерті на суму 1,5 тисячі євро.

Згідно указу Президента України про допомогу Італії в боротьбі з пандемією коронавірусу. Бригада українських медиків вирушила до Італії для допомоги в боротьбі з пандемією COVID-19 та обміну досвідом.

Частина лікарів буде визначена Міністерством охорони здоров’я України, інші – Міністерством внутрішніх справ. Відтак, Україна забезпечить оплату та захист лікарям, а італійська сторона – проживання та харчування.

«Дякую нашим лікарям за самовіддану працю. Впевнений, що ці знання допоможуть врятувати не одне життя. Також велика подяка страховій компанії «УНІКА», яка покрила витрати, пов`язані зі страхуванням життя та здоров`я цих лікарів», − наголосив очільник Львівської ОДА Максим Козицький.

Ми працюємо для Вас,

Команда УНІКА Україна

 

Прес-служба УНІКА pr@uniqa.ua