UA
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA
UNIQAблог - фото
UNIQAблог
Мій автомобіль

Страхування КАСКО. Що варто знати про страхування авто під час воєнних подій 

Укладені до війни договори КАСКО продовжують діяти. Також можна укласти нові угоди та пролонгувати договори, термін дії яких закінчується. Відповідаємо на ці та інші питання, що найчастіше цікавлять клієнтів. 

Страхування КАСКО. Що варто знати про страхування авто під час воєнних подій 
Чи можу я укласти договір страхування КАСКО з УНІКА вперше, як новий клієнт? 
Так, для зареєстрованих в Україні транспортних засобів УНІКА продовжує оформлювати договори страхування КАСКО.
Ви можете залишити заявку на сайті компанії uniqa.ua, звернутися в чат-бот Viber чи Telegram , зателефонувати на нашу гарячу лінію (044) 225 60 00, і ми допоможемо з оформленням договору. 
 
Раніше для укладання угоди КАСКО був потрібний огляд авто. Як зробити його тепер?  
Зараз ми пропонуємо дистанційний огляд Вашого авто, без відвідування офісу компанії. Після подачі заявки на страхування, менеджер погодить з Вами зручний шлях передачі фото - через месенджер або по електронній пошті.  
 
Я евакуювався за кордон на автомобілі. Чи діє моя програма КАСКО? 
За умовами наших стандартних договорів КАСКО, страховий захист діє не тільки на території України, але і на території Європи, крім росії та білорусії, протягом усього строку дії договору страхування. 
Для уточнення країн, що входять до переліку покриття, радимо перевірити дані умови у вашому договорі або ж уточнити інформацію у вашого менеджера, чи звернутися до нашого Асистансу у будь-який зручний спосіб. Якщо страховий випадок стався за кордоном, обов'язково потрібно звернутись до Асистансу і повідомити про випадок. Асистанс працює 24/7. 
 
Чи діє захист КАСКО на всій території України? 
Так, окрім певних обмежень. Дія договору КАСКО не поширюється: 
- на тимчасово окуповані території України, що визначені нормативно-правовими актами України,  
- на території нашої держави, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження,  
- на населені пункти, що розташовані на лінії зіткнення або знаходяться в зоні воєнних дій будь-якого характеру, незалежно від офіційного визнання війни за нормами права.  
 
Які ризики зараз покриває програма КАСКО? 
Страховий захист КАСКО працює так само, як і до початку воєнних дій. Усі ризики «мирного часу» - наприклад, ДТП, пошкодження через стихійні лиха тощо входять до покриття. 
 
Як і раніше, не покриваються ризики пошкодження автівки засобами ведення війни: ракетами, бомбами, мінами, стрілецькою зброєю і т. ін. Також не компенсуються пошкодження через ведення бойових дій – наприклад, через пожежу, яка виникла внаслідок бойових дій.  
 
Зверніть увагу: ми закликаємо клієнтів УНІКА повідомляти нас про всі випадки, які можуть визнаватися страховими – а це будь-яке пошкодження застрахованого майна. Ми збираємо всю інформацію, будемо вивчати обставини та приймати рішення щодо виплати страхового відшкодування. 
 
Чи покриває програма КАСКО ризик незаконного заволодіння на території України?  
Так, покриває, якщо це заволодіння не пов’язане з військовими діями чи воєнним станом, до яких можна також віднести реквізицію, або націоналізацію транспортних засобів.  
 
Як здійснюється відшкодування по договору КАСКО? 
На період воєнного стану ми змінили та значно спростили процес врегулювання по КАСКО. УНІКА Україна впровадила три ключових зміни в цей процес:
  • Ми пропонуємо нашим Клієнтам отримати грошове відшкодування на особистий рахунок, враховуючи неможливість більшої частини СТО проводити ремонт

Зверніть увагу: якщо застрахована машина куплена в кредит або оформлена в лізінг, ми маємо отримати  погодження напрямку виплати від вигодонабувача/лізингодавця за договором КАСКО  (банку, лізингової компанії тощо). Терміни та порядок виплати у такому випадку залежать не лише від УНІКА, а й від наших партнерів.

  • Ми проводимо виплати без довідок компетентних органів, але просимо усіх водіїв оформлювати Європротокол. Також, для прийняття рішення та оцінки збитку, нам необхідні фото пошкоджень та фото з місця події.
  • Ми не застосовуємо положення про недострахування та пропорційні виплати. 
Усі випадки ми розглядаємо індивідуально. В будь-якому разі ми просимо звертатися до Асистансу УНІКА для отримання рекомендацій щодо подальших дій. 
 
Як буде визначено суму страхового відшкодування при пошкоджені авто в Україні, якщо більшість СТО не працюють?  
Розмір виплати буде розраховано на базі середньо-ринкової вартості ремонту аналогічної автівки. Ця сума буде перерахована на рахунок власника автомобіля / вигодонабувача. 
 
Як подати документи для врегулювання страхового випадку за КАСКО? 
Обов’язково зверніться до асистансу страхової компанії УНІКА, щоб зареєструвати страхову подію. Після реєстрації Ви отримаєте посилання на онлайн-чат, де зможете надати фото пошкоджень та перелік документів, необхідних для оперативного врегулювання Вашого випадку. Це стосується як випадків в Україні, так і за кордоном. 
 
Період дії мого договору КАСКО закінчується. Як його пролонгувати?  
Просимо Вас звернутися до Вашого менеджера або до Асистансу УНІКА у будь-який зручний для Вас спосіб. Вам буде запропоновано укласти договір страхування дистанційно в онлайн формі з підписанням одноразовим паролем. 
 
У мене немає грошей на черговий платіж КАСКО, але я хочу страхуватися і надалі. Що робити? 
Ми розуміємо, які труднощі зараз переживають українці. Тому наша компанія надає декілька варіантів розбивки платежів під час воєнного стану. Зв’яжіться з нами, щоб проконсультуватися з цього приводу. 
 
Віримо в перемогу, продовжуємо працювати і тримаємося разом! 
Залишити відгук
Підтвердіть, що Ви не робот
Останні статті
Виплата без стресу: як працює врегулювання страхових подій в UNIQA
Мій автомобіль
22. лютого 2024
Виплата без стресу: як працює врегулювання страхових подій в UNIQA
Страхова подія – завжди не лише стрес для клієнта, а й тест на якість обслуговування для страхової компанії. Про розвиток сервісу та про те, яких помилок слід уникати власникам полісу ОСЦПВ чи КАСКО, розповідає Ольга Зурабішвілі, директор Дирекції підтримки клієнтів з майнового страхування UNIQA.
Чому важливе критичне мислення під час війни та як його розвинути? Частина 1.
Я та УНІКА
19. лютого 2024
Чому важливе критичне мислення під час війни та як його розвинути? Частина 1.
У воєнні часи майже кожен стикається з емоційним перевантаженням. І часто таке перевантаження викликано надмірною кількістю інформації, яку ми споживаємо. Чи допоможе критичне мислення знизити «інформаційний стрес» та як навчитися ним користуватися? Про це розмовляємо з експерткою Wellbeing Company Іриною Спаською.
Не просто оцінка: як та для чого контролюється якість обслуговування в UNIQA
Я та УНІКА
12. лютого 2024
Не просто оцінка: як та для чого контролюється якість обслуговування в UNIQA
Постійна робота з клієнтським досвідом – важлива складова розвитку компанії. Як надходить зворотний зв’язок від клієнтів та для чого він використовується? Про це говоримо із Ларисою Зелінською, начальником Департаменту клієнтського досвіду та сервісів UNIQA, та Антоном Добровольським, Директором Дирекції підтримки клієнтів з особового страхування UNIQA.

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз