Страхова компанія «УНІКА Життя» партнер Кубка дипломатичних місій

Новини
01.02.2018

28 січня 2018 року в м. Києві відбулися змагання «Кубок дипломатичних місій з бігових лиж». Цього року Страхова компанія «УНІКА Життя» виступила страховим партнером змагань. У змаганні взяли участь команди і індивідуальні учасники - представники посольств і дипломатичних місій іноземних держав, які перебувають в місті Києві, вітчизняних і міжнародних компаній і організацій.

Кубок дипломатичних місій був створений в 2013 році з ініціативи посольств Австрії, Норвегії та Швейцарії в Україні. Всі ці роки даний захід сприяє популяризації здорового способу, розвитку дружніх відносин між дипломатичними представництвами іноземних держав з українськими і міжнародними організаціями та представниками бізнесу.

Володимир Симончук, Голова правління Страхової компанії «УНІКА Життя»: «Участь в даному заході дає можливість нашій компанії в Україні втілювати спільне бачення підходу до життя нашої материнської компанії UNIQA Insurance Group − підтримання активного і здорового способу життя, заняття спортом».