Олена Ульє призначена на посаду голови правління страхової компанії «УНІКА»

Новини
20.08.2015

 

  • Згідно нового призначення Олена Ульє обійматиме посаду Голови Правління (CEO) Страхової компанії «УНІКА»
  • Юрій Єфімов, який раніше займав посаду Голови Правління увійшов до складу Наглядової ради

Згідно рішення засідання Наглядової Ради Страхової компанії «УНІКА», що відбулось 18 серпня 2015 року, Олену Ульє призначено на посаду Голови Правління/Операційного директора/Фінансового директора Страхової компанії «УНІКА» - лідера українського ринку нон-лайф страхування.  На посаді Голови Правління, Олена Ульє замінить Юрія Єфімова, який увійде до складу Наглядової Ради. Юрій Єфімов очолював компанію з 2001 року. Рішення про призначення Юрія Єфімова членом Наглядової Ради Страхової компанії «УНІКА» було прийнято на позачергових Загальних зборах акціонерів Страхової компанії «УНІКА», що також відбулись 18 серпня 2015 року.

Олена Ульє працює в Страховій компанії «УНІКА» з 2007 року, до призначення Головою Правління працювала на посаді Першого заступника Голови Правління/Фінансового Директора. Останнім місцем роботи Олени до початку роботи в УНІКА була міжнародна FMCG компанія в Йоганнесбурзі (ПАР), де вона обіймала посаду Фінансового Директора.

«Протягом останніх восьми років Олена зробила значний внесок в успіх двох нашіх страхових компаній в Україні. Ми раді, що тепер вона буде застосовувати свої знання та управлінські якості на посаді Голови Правління нон-лайф компанії. Ми щиро вдячні Юрію Єфімову, який багато успішних років стояв біля керма компанії і  відтепер переходить до складу Наглядової Ради. Саме завдяки його новаторській роботі  Страхова компанія «УНІКА» є номером 1 на українському страховому ринку»,  прокоментував Вольфганг Кіндл, Голова Правління UNIQA International.

Довідка:

UNIQA в Україні  представлена двома компаніями нон-лайф та лайф страхування -  «УНІКА» та «УНІКА Життя», що займають провідні позиції на ринку.

Страхова компанія «УНІКА» входить до складу UNIQA Insurance Group з 2006 року (до квітня 2010 року – Страхова компанія «Кредо-Класик»). Компанія була заснована 10 лютого 1994 і пропонує всі види ризикового страхування на українському ринку.

Страхова компанія «УНІКА Життя» була створена 14 липня 2006 року і спеціалізується на страхуванні життя. УНІКА Життя є дочірньою компанією Страхової компанії «УНІКА» та членом UNIQA Insurance Group.