Гарна новина! Визначено переможця призового розіграшу акції до осінніх Днів Заощаджень від Райфу та УНІКА Життя

Новини
10.12.2020

З 5 по 27 жовтня 2020 року в мережі відділень Райффайзен Банку Аваль відбулися Дні Заощаджень зі Страховою компанією «УНІКА Життя».

Для участі в акції, необхідно було укласти договір накопичувального страхування життя у одному зі 117 відділень банку, задіяних у акції, і стати учасником розіграшу головного призу* – телевізора UHD 4K 50".

Розіграш призу було проведено 1 грудня 2020. Переможця було визначено серед 233* претендентів випадковим жеребкуванням за допомогою онлайн генератора random.org.

Переможцем і володарем новенького смарт-телевізору UHD 4K 50” стала пані Катерина Волощук, яка уклала договір накопичувального страхування життя у Боярському відділенні Київської РД Райффайзен Банка Аваль!

7 грудня головний приз було урочисто вручено переможниці.

Щіро вітаємо пані Катерину!

Також на сайті random.org розміщено офіційний протокол проведення розіграшу із зазначенням списку учасників і переможця, дивіться за посиланням  https://www.random.org/draws/details/?draw=126293

*) Під призом мається на увазі покупка телевізора UHD 4K 50" за 1 гривню.

**) За підсумком Днів Заощаджень, в акції розіграшу головного призу взяли участь 233 учасника – тобто, всі договори накопичувального страхування життя, які було укладено в період з 5 по 27 жовтня включно, і які відповідають умовам проведення акції.