Дні заощаджень у Райфі разом з УНІКА Життя

Новини
07.10.2021

Головний приз – кавомашини. Розігруємо ТРИ  головних призи!

Подбайте про майбутнє – своє та своїх близьких – і отримайте приємний подарунок від Райфу та Страхової компанії «УНІКА Життя» під час Днів заощаджень у період з 4 жовтня по 5 листопада 2021р.

Перелік відділень та графік проведення у них Днів заощаджень.

У дні проведення акції* завітайте у одне з цих відділень Райфу і придбайте довгострокову накопичувальну програму страхування для приватних осіб.

Наші колеги, як завжди, допоможуть обрати найкращі для вас умови, а ще – разом із СК «УНІКА Життя» ми поділимося з вами святковим настроєм, гарантованим подарунком (рюкзаком) і розіграємо ТРИ головних призи – кавомашини**.

Для отримання подарунка та автоматичної участі в розіграші потрібно буде оформити у Райфі одну з наступних програм накопичувального страхування:

- програма «Легкий старт» із місячним платежем 700 грн та більше;

- програма з індивідуальним розрахунком із місячним платежем 1 000 грн та більше;

- будь-яка програма з будь-якою періодичністю платежів, відмінною від щомісячної, із розрахунку, щорічний платіж складатиме не менш ніж 4 000 грн.

Кожен із вас може оформити необмежену кількість договорів – за кожен із них, що відповідає зазначеним умовам, отримаєте подарунок та додатковий шанс виграти головний приз.

Договір накопичувального страхування життя (НСЖ) допомагає гарантовано накопичити на суттєву ціль (навчання дитини, власний бізнес, нове авто чи житло, додаткова пенсія) за рахунок невеликих періодичних внесків. Страхування життя гарантує отримання запланованої суми в разі непередбачуваних обставин у будь-який момент дії договору, навіть після першого платежу, а графік платежів допомагає гарантовано накопичити суму, дотримуючись поставленої цілі.

*Акція діє на всій території України (за винятком АР Крим, а також населених пунктів Донецької та Луганської областей, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження).
 ** Під подарунком мається на увазі покупка кавомашини ZELMER ZCM7255 за 1 гривню.