Бренд роботодавця – УНІКА найкраща компанія за основними показниками дослідження

Новини
29.06.2021

Згідно щорічного дослідження, що проводиться компанією Randstad – світового лідеру у галузі HR-послуг - Страхова компанія «УНІКА» визнана брендом роботодавця №1 у фінансовому секторі  за ключовими показниками:

  • Можливість працювати з дому
  • Приємні умови праці
  • Хороший Work & Life balance

Окрім цього, УНІКА Україна посіла друге місце у рейтингу фінансового сектору за такими показниками, як:

  • Приваблива заробітна плата та соціальний пакет
  • Безпечне робоче середовище COVID 19
  • Гарна репутація

Слід зазначити, що серед TOP 10 компаній України фінансового сектору УНІКА здобула 4 місце за показником привабливості як роботодавця.

Репрезентативне дослідження бренду роботодавця Randstad Employer Brand Research, яке в Україні організовує міжнародна стафінгова група ANCOR Ukraine, базується на сприйнятті широкої аудиторії та акумулює 21-річний досвід незалежного опитування 190 000 респондентів у 34 країнах світу. В кожній країні досліджується не менш як 150 найбільших за кількістю постійного персоналу компаній, відомих мінімум 10% населення. Завдяки дослідженню здобуваються ціннісні інсайти, що допомагають розвивати бренд роботодавця.

Довідка:

Randstad - світовий лідер у галузі HR-послуг. Виступаючи довіреним людським партнером у сучасному світі талантів, керованому технологіями, компанія допомагає людям забезпечити корисну роботу та залишатися актуальними у постійно мінливому світі праці. Компанія Randstad була заснована в 1960 році, головний офіс знаходиться у місті Дімен, Нідерланди.