RU UA EN
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

RU UA EN
Страхування від нещасних випадків - фото

Страхування від нещасних випадків

Страховий захист від нещасного випадку та матеріальна компенсація наслідків.
Отримайте матеріальну виплату, якщо втрачена працездатність внаслідок травматизму, шкоди здоров'ю або інвалідності. Це фінансовий захист Вашої родини від несподіваних подій, пов'язаних з раптовим збитком для здоров'я.
Страховий поліс від УНІКА збереже Ваш звичний спосіб життя при настанні нещасного випадку. Тримайте все під контролем в будь-якій ситуації!

Матеріальний захист сім'ї

для працюючих членів сім'ї, студентів, батьків

  • Страхова сума від 1 000 до 200 000 грн.
  • Виплата в разі травми, опіків, обморожень, отруєнь
  • Компенсація тимчасової втрати працездатності (травма)
  • Виплата з виходом на інвалідність
  • Матеріальна компенсація в разі відходу з життя
Показати більшеПоказати менше

Компенсація для лікування дитини

для дітей до 15 років

  • Страхова сума від 1 000 до 75 000 грн.
  • Покривається травма, опіки, обмороження, отруєння
  • Тимчасова втрата працездатності (травматизм)
  • Виплата при присвоєнні статусу «дитина-інвалід»
  • Матеріальна компенсація в разі відходу з життя
Показати більшеПоказати менше

Звертайтесь до нас

Цілодобовий контакт - центр

044 225 60 00 2202

оплата згідно тарифів Вашого оператора

Найближчий офіс

Головний Офіс (7,847 км)

01032, Київ, вулиця Саксаганського, буд. 70-А

Тел.: +380 44 225 60 00, +38067225600

E-mail: office@uniqa.ua

Замовте консультацію продавця

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Будь ласка, заповніть поля нижче

Захист від нещасного випадку з УНІКА

Смерть
Інвалідність
Тимчасова втрата працездатності

Я активно займаюсь спортом, що дуже травматично. Швидка виплата від УНІКА після нещасного випадку допомогла мені швидко відновити здоровя та повернутись до звичного життя.

Денис Ложніков

Чому УНІКА?

Австрійська Страхова Група
Більше ніж 894 000 клієнтів
200 точок продаж в Україні

Детальніше про страхування від нещасного випадку

Навіщо страхуватись від нещасного випадку?

Згідно зі статистичними даними, в Україні щорічно відбувається близько 2,5 млн. нещасних випадків, які тягнуть за собою травматизм, інвалідність, втрату працездатності або настання смерті. Особливо в групу ризику входять діти та люди, які ведуть активний спосіб життя. У зимовий період частими є випадки переломів, переохолодження, травми на льоду та снігових гірках, а також при заняттях зимовими видами спорту. Влітку це отруєння, нещасні випадки у водойм, удари чи падіння при занятті активними видами відпочинку і т.п.

Тому страхова компанія УНІКА дає Вам можливість захистити себе фінансово від подібних неприємностей та дозволити своїй родині вести звичний спосіб життя, незважаючи ні на які труднощі.

Що таке страхування від нещасного випадку?

Саме по собі поняття «нещасний випадок» дуже широке. Це, по суті, будь-яка раптова подія, що спричинила травматизм чи іншу шкоду здоров'ю з усіма можливими наслідками. І якщо подібний випадковий удар по здоров'ю відбувається з кимось із дорослих працюючих членів сім'ї, які є джерелом забезпечення доходу, це суттєво позначається на матеріальному добробуті всіх членів цієї родини. Втрачена працездатність, як тимчасово, так і постійно, дуже згубно позначається на нас і наших близьких. Не кажучи вже про таку ситуацію, як інвалідність або настання смерті.

Страхування від нещасного випадку не поліпшить стан нашого здоров'я, але істотно допоможе матеріально. Вам не потрібно буде думати, де взяти кошти, щоб сплатити за лікування та на забезпечення родини. Ці витрати прийме на себе страховик.

Травма у дітей дуже часте явище. Особливо, коли невгамовна малеча активно пізнає світ та намагається все спробувати. Школи, спортивні секції, дитячі майданчики, водойми, парки - все це місця підвищеної ймовірності травматизму. Але коли у Вас є поліс надійної страхової компанії, Ви впевнені, що у Вас буде матеріальна можливість надати Вашій дитині своєчасне та ефективне лікування.

Особливі переваги добровільне страхування від нещасного випадку надає роботодавцям. Якщо співробітники застраховані, роботодавець може бути впевнений, що при настанні нещасного випадку на роботі вони отримають матеріальну компенсацію від страховика, і це не відіб'ється на бюджеті роботодавця.

Мандрівники також можуть скористатися даним видом страхування. Ця програма передбачає можливість страхування по всьому світу. Якщо ви вирушаєте у подорож - скористайтесь можливістю укласти договір туристичного страхування онлайн.

Переваги страхування від нещасного випадку в УНІКА.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам тільки найкращі умови страхування. Страхувальник може вибрати сам необхідну йому страхову суму, яка може бути до 200 000 грн. Також є можливість вибирати самостійно ризики та період дії. Вартість договору настільки доступна, що ніяк не відіб'ється на Вашому бюджеті. Поліс укладається протягом 5 хвилин на підставі усної заяви страхувальника. У нашій компанії Ви можете укласти як один договір, так і застрахувати групу з 11 та більше осіб.

Як отримати виплату?

Якщо настав страховий випадок, страхувальник повинен повідомити страховика протягом 3 днів, але краще відразу, щоб швидше організувати виплату. Далі слідує подача заяви, необхідних документів, таких як акти про подію, довідки з медичної установи та інших документів, які можуть бути необхідними в тому чи іншому випадку. Виплата по даному виду досить проста процедура, Ви завжди зможете проконсультуватися з фахівцем нашої компанії для уточнення деталей.

Добровільне страхування від нещасного випадку в УНІКА - це простий спосіб захистити себе і свою сім'ю від вимушених матеріальних втрат.

Ми рекомендуємо додатково ...

Життя - фото

Життя

Страхування життя - це не лише фінансовий захист Вашої родини, але й інструмент довгострокового накопичення. Інвестуйте в Ваше майбутнє!

Дізнайтесь більше
Туристичне страхування - фото

Туристичне страхування

У подорож за кордон купуйте договір туристичного страхування від УНІКА онлайн. Ви отримаєте допомогу не лише при розладі здоровя, але і при нещасному випадку.

Дізнайтесь більше
Медичне страхування - фото

Медичне страхування

Подумайте про Ваше здоровя та  здоровя Вашої родини. УНІКА пропонує в тому числі медичне страхування для окремих фізичних осіб.

Дізнайтесь більше

Потрібна консультація?

Найближчий офіс УНІКА

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз