RU UA EN
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

RU UA EN

Страхування цивільної відповідальності

Не турбуйтесь в разі нанесення шкоди майну сусідів через побутові негаразди. Що б не сталося - Ваша відповідальність під надійним страховим захистом УНІКА.
Дозвольте нам відшкодувати матеріальний збиток, заподіяний сусідам з Вашої ненавмисної вини!

Захист відповідальності з УНІКА

Пожежа та задимлення
Вибух газу
Пошкодження водою

Страхування відповідальності власників житла

добрі стосунки з сусідами


  • Виплата сусідам за побутові збитки від Ваших ненавмисних дій
  • Страхувальник обирає самостійно максимальну суму відшкодування
  • Швидке та просте оформлення поліса Online
  • Доступна вартість - три варіанти на вибір

Купити Online

Звертайтесь до нас

Цілодобовий контакт - центр

044 225 60 00 2202

з 01.10.2018 року оплата згідно тарифів Вашого оператора

Найближчий офіс

Головний Офіс (8,988 км)

01032, Київ, вулиця Саксаганського, буд. 70-А

Тел.: +380 44 225 60 00, +38067225600

E-mail: office@uniqa.ua

Замовте консультацію продавця

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Будь ласка, заповніть поля нижче

Чому УНІКА?

Австрійська Страхова Група
Більше ніж 700 000 клієнтів
250 точок продаж в Україні

Детальніше про страхування відповідальності

Навіщо страхувати відповідальність перед сусідами?

Страхова компанія УНІКА, яка сьогодні лідер на ринку надання страхових послуг в Україні, завжди вивчає проблеми та потенційні ризики свого клієнта. Ми регулярно відстежуємо звернення наших страхувальників та аналізуємо проблеми, з якими вони стикаються. Страхування відповідальності власників житла - важливий продукт, який допомагає зняти з себе обов'язок відшкодування істотних матеріальних втрат тим, хто постраждав від Ваших ненавмисних дій. І якщо страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів - це обов'язковий вид в Україні, то страхування відповідальності власників житла - добровільний вибір кожного.

До речі, на сайті нашої компанії Ви можете купити в тому числі і поліс ОСАГО всього за 5 хвилин.

Переваги страхування цивільної відповідальності перед сусідами.

Напевно кожен з нас хоч раз стикався з проблемою нанесення шкоди майну сусідів. Цьому причиною можуть бути незакриті крани, пошкодження комунікацій, проведення ремонтних робіт, і, як наслідок, затоплення або вибух побутового газу, пожежа, інше.

Будь-який потерпілий, як правило, дуже болісно реагує на подібні ситуації, і з ним важко домовитися. Але коли в суперечку вступає третя сторона, а саме надійна страхова компанія УНІКА, проблема може бути вирішена в лічені дні, і всі учасники неприємної ситуації будуть матеріально захищені, та просто спокійно очікуватимуть компенсацію.

Заподіяння шкоди майну сусідів може істотно зіпсувати відносини між людьми і зробити проживання некомфортним, а іноді і проблематичним. Але якщо збитки відшкодували в повному обсязі, і всі залишились задоволеними - інцидент буде вичерпаний і всі знову знайдуть спокій і комфорт.

Переваги для орендарів і орендодавців житла.

Особливо важливо страхування цивільної відповідальності перед сусідами для тих, хто здає або знімає житло. Часто, при оренді квартири, наймачі не бажають компенсувати збитки, які завдали сусідам. І все лягає на плечі орендодавця. І якщо він не виконає свій обов'язок відшкодувати збитки, то це може спричинити суттєві проблеми з подальшою здачею житла в оренду. Але бувають і ситуації, коли відповідальні мешканці, які орендують житло, змушені самі компенсувати заподіяння шкоди в разі затоплення сусідів. Часто причиною цього є старі комунікації, і за рахунками повинен платити саме власник житла, який вчасно не виконав ремонтні роботи. Та коли відповідальність перед сусідами застрахована - всі сторони матеріально захищені від раптових ситуацій, і конфлікту вдасться уникнути.

Що робити при настанні страхового випадку?

Якщо сталася страхова подія, страхувальник повинен відразу ж повідомити в контакт-центр компанії УНІКА. Для отримання виплати необхідно надати в компанію документи, які потрібні в тому чи іншому випадку. Іноді потрібно рішення суду, так само як і претензія постраждалої сторони. Потерпілий отримує компенсацію виходячи з витрат на придбання рівноцінного майна. Більш детальну інформацію завжди можна отримати у спеціалістів нашої компанії.

Також зверніть Вашу увагу на наші пропозиції по страхуванню квартири або будинку, адже важливо страхувати не тільки відповідальність перед третіми особами, а й Ваше особисте майно.

Страхування відповідальності в УНІКА - запорука хороших відносин з сусідами та матеріальний захист від раптових побутових негараздів!

Ми рекомендуємо додатково ...

Будинок

Обирай одну з трьох програм страхування твого будинку - Стандарт, Комфорт чи Ексклюзив. Все майно застраховано!

Дізнайтесь більше

Квартира

Швидко, вигідно, без огляду та додаткових витрат? Експрес-страхування квартири онлайн саме для Вас! 

Дізнайтесь більше

Автоцивілка

Відповідальність на дорозі не менш важлива, ніж відповідальність перед сусідами. Якщо у Вас є автомобіль - обирайте Автоцивілку онлайн від УНІКА.

Дізнайтесь більше

Потрібна консультація?

Найближчий офіс УНІКА

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз