RU UA EN
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

RU UA EN

Страхування будинку

Ваш будинок та рухоме майно в ньому під надійним страховим захистом УНІКА. Ми пропонуємо Вам три програми страхування, котрі доповнюють одна одну: Стандарт, Комфорт та Ексклюзив. Обирай оптимальний захист з УНІКА!

Стандарт

«ДІМ та все, що в НІМ»

  • Страхування від пожежі, вибуху, займання
  • Страхування від пошкоджень, викликаних стихією
  • Компенсується затоплення та пошкодження майна водою
  • Майно застраховане від крадіжки, грабежу, злому
Показати більшеПоказати менше

Комфорт

«ДІМ та все, що в НІМ»

Додатково до покриття «Стандарт»

  • Покривається бій скла, вандалізм
  • Сам будинок та майно в дворі застраховані від наїзду транспорту
Показати більшеПоказати менше

Ексклюзив

«ДІМ та все, що в НІМ»

Додатково до покриття «Комфорт»

  • Страхування від Усіх ризиків зовнішнього впливу
  • Захист майна на випадок виливання води із акваріумів, водних матраців
  • Покриваються пошкодження в результаті нападу тварин, падіння старих дерев чи інших предметів
  • Техніка застрахована від Електричних ризиків (короткого замикання)
Показати більшеПоказати менше

Звертайтесь до нас

Цілодобовий контакт - центр

044 225 60 00 2202

оплата згідно тарифів Вашого оператора

Найближчий офіс

Головний Офіс (7,847 км)

01032, Київ, вулиця Саксаганського, буд. 70-А

Тел.: +380 44 225 60 00, +38067225600

E-mail: office@uniqa.ua

Замовте консультацію продавця

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Будь ласка, заповніть поля нижче

Захист Вашого будинку з УНІКА

Пожежа
Падіння літальних апаратів
Стихійні лиха та катастрофи
Крадіжка та вандалізм
Пошкодження водою
Бій скла

Чому УНІКА?

Австрійська Страхова Група
Більше ніж 700 000 клієнтів
250 точок продаж в Україні

Детальніше про страхування будинку

Чому важливо страхувати свій будинок?

Вже не одне десятиліття страхова компанія УНІКА активно займається майновим страхуванням. Ми знаємо, який запропонувати страховий договір, щоб споживач був спокійний за своє рухоме та нерухоме майно в будь-якій ситуації. Наші фахівці постійно досліджують ринок та впроваджують все нові і нові додаткові опції, щоб Ви могли бути впевнені в завтрашньому дні та не постраждали матеріально, якщо настав страховий випадок.

Сучасні реалії такі, що, купуючи надійний поліс страхування від перевіреної компанії, Ви забезпечуєте собі спокій. Системи захисту від крадіжки і злому, протипожежна безпека та надійний поліс - це обов'язкові атрибути власника житла в наші дні. Адже випадки спроб крадіжки, злому чи вандалізму - дуже часте явище, з яким люди стикаються в усьому світі. Крім того, нерідкими є випадки затоплення або будь-якого іншого впливу руйнівної сили стихії на будинок (град, блискавка, пориви вітру).

Наш продукт страхування майна «Дім і все, що в нім» є яскравим прикладом нашої турботи про своїх клієнтів. Це комплексний продукт, який дозволяє вибрати необхідні ризики, а власник житла самостійно визначає страхову суму.

Переваги та особливості продукту «Дім і все, що в нім»

Для тих споживачів, які є щасливими власниками будинку, компанія УНІКА пропонує відмінний продукт, який спеціально враховує потреби та потенційні ризики даних житлових об'єктів. Власник або інший уповноважений страхувальник сам заявляє вартість будинку та рухомого майна. Але при бажанні можна скористатися послугами експерта - оцінювача страхової компанії. У деяких випадках складається перелік та опис майна, а також здійснюється огляд будинку. Це істотно спрощує та захищає обидві сторони від суперечок. Так виплата буде відбуватись набагато швидше і точніше.

Договір дає можливість отримати компенсацію також і за розчищення прибудинкової території та відновлення ландшафтного дизайну. Не кажучи вже про те, що ми покриваємо відновлення документів, вимушену оренду та інше.

Але якщо власник хоче застрахувати тільки самі істотні ризики і не бажає переплачувати за додаткові опції, у нього є можливість вибрати пакет з мінімальним наповненням. Тоді тариф буде невисоким і сума платежу в грн абсолютно доступною.

Звертайтесь до найближчого офісу продажів УНІКА для укладення договору, та не забудьте купити поліс страхування відповідальності перед сусідами.

Що робити, якщо стався страховий випадок?

Перш за все, необхідно відразу ж зателефонувати в нашу цілодобову службу підтримки та пояснити ситуацію. Фахівець компанії дасть Вам рекомендації щодо подальших дій. Ви можете консультуватися з нашими фахівцями з будь-якого, навіть самого незначного питання, щоб спростити собі процедуру збору документів і подачі їх на виплату. Залежно від виду страхового випадку та від його складності буде складено перелік необхідних документів, які Вам потрібно надати. Виплата буде перерахована протягом 10 днів після подачі останнього документу та прийняття рішення експертом компанії.

Укладаючи договір страхування майна від УНІКА - Ви купуєте матеріальний захист, що надається провідною європейською страховою компанією!

Ми рекомендуємо додатково ...

КАСКО

Вірогідність настання страхового випадку на дорозі - дуже висока. Убезпечте себе від додаткових фінансових витрат на ремонт власного автомобіля з полісом КАСКО від УНІКА.

Дізнайтесь більше

Відповідальність перед сусідами

Не забудьте при страхуванні будинку купити Online договір страхування відповідальності власників житла - УНІКА візьме на себе претензії Ваших сусідів.

Дізнайтесь більше

Медичне страхування

Обирай одну з трьох програм добровільного медичного страхування для фізичних осіб від УНІКА.

Дізнайтесь більше

Потрібна консультація?

Найближчий офіс УНІКА

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз